• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Gdynia Obłuże

Znalezionych ofert: 31

15784379 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25851342 15784379 LOKALIZACJA: Mieszkanie znajduje się przy ulicy Unruga na czwartym piętrze w czteropiętrowym budynku. Położone jest w bardzo spokojnej okolicy, w świetnie skomunikowanej dzielnicy Gdyni-Obłuże.W bliskiej okolicy pełna infrastruktura handlowo usługowa...

Gdynia (Obłuże) (Pomorskie, gm. Gdynia)

419 000 PLN (10 744 zł/m2)

2
1
39 m2
1974
15874051 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Jasne, dwustronne 3 pokoje | do remontu 27517958 15874051 ATUTY NIERUCHOMOŚCI:Funkcjonalny układ pomieszczeń  - 3 niezależne pokoje oraz osobna kuchnia zapewniają komfort zarówno dla rodziny, jak i pod wynajemDwustronna ekspozycja - Okna na dwie strony świata sprawiają, że mieszkanie jest jasne i dobrze doś...

Gdynia (Obłuże) (Pomorskie, gm. Gdynia)

415 000 PLN (9 222 zł/m2)

3
-
45 m2
1974
15869948 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Okazja! 3 Pokoje/winda/Obłuże 27412086 15869948 OFERTA TYLKO W PEPPER HOUSEATUTY NIERUCHOMOŚCI:budynek z windą, świeżo po remoncie klatki schodowej, docieplony i odmalowanyduży balkonfunkcjonalny układ z oddzielną kuchnią z oknem i dwiema osobnymi sypialniamiparking wyłącznie dla mieszkańców przed...

Gdynia (Obłuże) (Pomorskie, gm. Gdynia)

519 000 PLN (9 981 zł/m2)

3
-
52 m2
1980
15893362 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Piękny widok na zatokę i panoramę miasta 27909459 15893362 OFERTA DOSTĘPNA W PEPPERHOUSE!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- atrakcyjny widok na zatokę oraz panoramę miasta,- zadaszone zewnętrzne miejsce postojowe w cenie.- funkcjonalny układ 3 pokoi,- patio dla mieszkańców,- jasne i dobrze doświetlone wnętrza,- piętro za...

Gdynia (Obłuże) (Pomorskie, gm. Gdynia)

799 000 PLN (12 887 zł/m2)

3
-
62 m2
2005
15889851 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 POKOJE OBŁUŻE SPOKOJNA OKOLICA 27862651 15889851 OFERTA DOSTĘPNA TYLKO U NAS!MIESZKANIE:2-pokojowe ustawne, jasne i ciepłe mieszkanie o powierzchni użytkowej około 32,3 m2. Znajduje się na drugim piętrze, co czyni je bardziej wygodnym i dostępnym. Lokal był dotychczas  użytkowany przez najemców, co...

Gdynia (Obłuże) (Pomorskie, gm. Gdynia)

375 000 PLN (11 719 zł/m2)

2
1
32 m2
1979
15888030 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 przestronne pokoje Obłuże 27800032 15888030 Oferta dostępna tylko w PEPPER HOUSEWYJĄTKOWE 3-POKOJOWE MIESZKANIE W GDYNI - OBŁUŻE SŁONECZNE GOTOWE DO ZAMIESZKANIAZapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowo przytulnego, słonecznego i niezwykle ciepłego mieszkania, położonego w jednej z naj...

Gdynia (Obłuże) (Pomorskie, gm. Gdynia)

479 000 PLN (10 644 zł/m2)

3
-
45 m2
1974
15852633 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje/widok na port/hala/Gdnia Obłuże 27037716 15852633 Oferowane jest na sprzedaż trzypokojowe  mieszkanie o powierzchni 57,80 m2 w dzielnicy Gdynia Oksywie,  w  inwestycji dewelopera  Port Deco. Budynek  położony jest w świetnej lokalizacji - 15 minut do centrum Gdyni i 3 minuty do Estakady Eugeniusza K...

Gdynia (Obłuże) (Pomorskie, gm. Gdynia)

899 000 PLN (15 772 zł/m2)

3
1
57 m2
2023
15827537 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pok.| Przestronne | Generalny remont | 26651328 15827537 Komfortowe i przestronne 3-pokojowe mieszkanie w trakcie generalnego remontu, które już wkrótce będzie gotowe do zamieszkania. Lokal zostanie wykończony w spójnym, nowoczesnym standardzie i sprzedawany z kompletną kuchnią, łazienką oraz WC, nowymi pa...

Gdynia (Obłuże) (Pomorskie, gm. Gdynia)

629 000 PLN (11 868 zł/m2)

3
1
53 m2
1980
15884637 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27707993 15884637 Polecam przestronne 2- pokojowe mieszkanie z miejscem postojowym , blisko morza.Niski budynek 1- piętrowy z parkingiem za szlabanem .Mieszkanie usytuowane na 1- piętrze , ładnie doświetlone z dużymi oknami.Zalety :- Niski budynek po remoncie ...

Gdynia (Obłuże) (Pomorskie, gm. Gdynia)

469 000 PLN (7 444 zł/m2)

2
1
63 m2
1939
15878263 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie z potencjałem, 3 pokoje - Obłuże 27591923 15878263 NOWA OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż oferujemy trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m², zlokalizowane w Gdyni Obłużu. To doskonała propozycja zarówno dla osób poszukujących komfortowego miejsca do życia, jak i dla inwestorów zaintereso...

Gdynia (Obłuże) (Pomorskie, gm. Gdynia)

580 000 PLN (9 667 zł/m2)

3
-
60 m2
1980
15885834 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27742961 15885834 Na sprzedaż komfortowe, starannie wykończone mieszkanie o powierzchni 72 m², położone na parterze budynku o nowoczesnej architekturze. Dwustronny układ zapewnia bardzo dobre doświetlenie wnętrz przez cały dzień oraz przyjemny przepływ powietrza, co z...

Gdynia (Obłuże) (Pomorskie, gm. Gdynia)

849 000 PLN (11 792 zł/m2)

3
-
72 m2
2012
15873062 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nie pobieramy prowizji!! | Dwustronne | Południowe 27511613 15873062 0% prowizji!!! MIESZKANIE 3 POKOJOWE DOSTĘPNE OD ZARAZ !LOKALIZACJAMieszkanie mieści się w Gdyńskiej dzielnicy Obłuże. To doskonałe miejsce do życia i wypoczynku. Wokół zielone tereny rekreacyjne, lasy, a także ścieżki rowerowe. W pobliżu pełna infra...

Gdynia (Obłuże) (Pomorskie, gm. Gdynia)

429 000 PLN (9 533 zł/m2)

3
1
45 m2
1974