• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Gliwice

Znalezionych ofert: 118

15872901 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27504407 15872901 Gliwice - na sprzedaż wyjątkowe 3 pokojowe mieszkanie 52,08 m² .Łączy komfort, funkcjonalność i nowoczesne rozwiązania z klimatem śląskich kamienic.Lokal składa się z trzech ustawnych pokoi, urządzonych w przemyślany i spójny sposób,gotowych do zamie...

Gliwice (Szobiszowice) (Śląskie, gm. Gliwice)

439 000 PLN (8 442 zł/m2)

3
1
52 m2
1930
15876408 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gotowe do zamieszkania 2 pokoje z wielkim tarasem 27536941 15876408 Oferta dostępna w Pepper House!Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,14m², które nie wymaga nakładów finansowych, na zamkniętym i monitorowanym osiedlu w dzielnicy Stare Gliwice.Atuty:- Metraż: 48,14 m²- Taras aż 18,22 m² z ekspozycją po...

Gliwice (Stare gliwice) (Śląskie, gm. Gliwice)

560 000 PLN (11 667 zł/m2)

2
-
48 m2
2018
15887587 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27787495 15887587 Bardzo klimatyczne mieszkanie! Prezentujemy Państwu na sprzedaż wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie położone w samym centrum Gliwice przy Al. Wyszyńskiego, w pięknej odrestaurowanej kamienicy. Lokal znajduje się na poddaszu i zachwyca niepowtarzaln...

Gliwice (Centrum) (Śląskie, gm. Gliwice)

429 999 PLN (11 316 zł/m2)

2
-
38 m2
-
15845562 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 26863238 15845562 Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego 6-pokojowego mieszkania o powierzchni 201 m2, usytuowanego na 2 piętrze w kamienicy z windą.Mieszkanie do odświeżenia. Świetna inwestycja kapitału ze względu na idealną lokalizację w centrum Gliwic. ...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

1 250 000 PLN (6 219 zł/m2)

5
2
201 m2
1920
15881655 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27643153 15881655 2 czy 3 pokoje? Przestronne 51 m² z balkonem tuż przy Politechnice Śląskiej Na sprzedaż ustawne mieszkanie o powierzchni 51,21 m² , zlokalizowane przy ul. Lutyckiej w rewelacyjnym punkcie Gliwic. Nieruchomość stanowi "cz...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

318 900 PLN (6 253 zł/m2)

2
-
51 m2
1960
15590219 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 21975321 15590219 Ulica Kozielska w Gliwicach to idealne miejsce dla osób, które cenią sobie połączenie miejskiego stylu życia z bliskością przyrody i spokojem. Doskonała lokalizacja sprawia, że jest to wyjątkowo konkurencyjne i pożądane miejsce na rynku nieruchomości...

Gliwice (Wojska polskiego) (Śląskie, gm. Gliwice)

299 000 PLN (11 074 zł/m2)

2
1
27 m2
2022
15861048 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27195770 15861048 Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie z ogrodem i garażem Gliwice, ul. Wita StwoszaZapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 58,23 m², położonego w spokojnej i zielonej części Gliwice przy ul. Wita Stwosza.Nie...

Gliwice (Szobiszowice) (Śląskie, gm. Gliwice)

579 000 PLN (9 983 zł/m2)

3
1
58 m2
1959
15849480 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26969239 15849480 ZAPRASZAMY NA DNI OTWARTE - 16.05.2026 (sobota) od godziny 11 do godziny 12. Prosimy o kontakt telefoniczny w celu poznania dokładnego adresu nieruchomości. Serdecznie Zapraszamy ! KONIECZNIE ZOBACZ SPACER 3 D ZAŁĄCZONY DO OGŁOSZENIA ! Szukasz wyjątk...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

669 000 PLN (9 041 zł/m2)

2
1
74 m2
1930
15851997 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27023176 15851997 Na sprzedaż przestronne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 57,02 m², zlokalizowane na 1 piętrze budynku przy ul. Lutyckiej 25 w Gliwicach. Nieruchomość znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji, w sąsiedztwie Politechniki Śląskiej, co czyni ją atrakc...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

399 000 PLN (6 998 zł/m2)

2
1
57.02 m2
1909
15847463 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26915619 15847463 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 105,15 m², usytuowane na 3 piętrze kamienicy przy ul. Zwycięstwa w Gliwicach. Nieruchomość uniwersalna z możliwością dostosowania do wielu potrzeb przyszłych właścicieli. Z łatwością można np. zwiększyć ilość poko...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

525 000 PLN (4 993 zł/m2)

4
1
105.15 m2
1900
14611326 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 7 pokojowe 149635 14611326 Bardzo ciekawa oferta, zarówno pod kontem zamieszkania dla rodziny oraz pod inwestycję! Przedstawiam mieszkanie dwupoziomowe usytuowane w budynku dwurodzinnym + garaż + ogród. Mieszkanie ma całkowitą powierzchnię użytkową 1...

Gliwice (Łabędy) (Śląskie, gm. Gliwice)

455 000 PLN (2 585 zł/m2)

7
-
176 m2
-
15886794 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27766944 15886794 Do sprzedania 2-pokojowe (salon z wydzielonym aneksem sypialnianym) mieszkanie położone w Gliwicach przy ul. Opawskiej. Mieszkanie o powierzchni ok. 35 m² usytuowane na parterze budynku składa się z przestronnego pokoju dziennego z przejściem do wydz...

Gliwice (Os. sikornik) (Śląskie, gm. Gliwice)

259 000 PLN (7 400 zł/m2)

2
1
35 m2
1960