• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Gułtowy Kasztanowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Kasztanowa i Gułtowy

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne

15889670 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27858449 15889670 2 pokoje, 47,2m2, 490.000zł, Cena do negocjacji !!! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego w miejscowości Koziegłowy w bloku 3 piętrowym na pierwszym piętrze. Mieszkanie o powierzchni 47,2m...

Czerwonak (Wielkopolskie, gm. Czerwonak)

490 000 PLN (10 426 zł/m2)

2
1
47 m2
2009
15870932 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27447547 15870932 Mam przyjemność zaprezentować Państwu absolutnie wyjątkowy , słoneczny i cichy, wykonany w najwyższym standardzie 2 pokojowy apartament o powierzchni 44 metrów położony w nowoczesnej inwestycji z 2024 roku przy ul.Holzera na Wilanowie.To idealna prop...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 050 000 PLN (23 864 zł/m2)

2
-
44 m2
2024
15791933 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26002054 15791933 Mam przyjemność zaprezentować Państwu absolutnie wyjątkowy, wykonany w najwyższej jakości materiałów, 3 pokojowy Apartament o powierzchni 81 m2 w super nowoczesnej inwestycji Towarowa Towers usytuowany na 6 piętrze w 28 piętrowym budynku apartamentow...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 990 000 PLN (36 914 zł/m2)

3
-
81 m2
2024
15857808 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27133626 15857808 Nie jestem agentem, który „ma najwięcej mieszkań”.Jestem tą osobą, która pilnuje, żebyś nie podpisał złej umowy.A potem sprawia, że Twoje mieszkanie wygląda lepiej niż w katalogu.Pomagam kupującym przejść przez proces bez stresu i...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

989 859 PLN (16 777 zł/m2)

4
1
59 m2
2026
15705996 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24295817 15705996 Mieszkanie z dużym potencjałem 160 m² Zabrze Biskupice Na sprzedaż przestronne mieszkanie o ogromnym potencjale aranżacyjnym, zlokalizowane w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy na pograniczu Zabrza i Bytomia, w dzielnicy Biskupice.Powierzc...

Zabrze (Śląskie, gm. Zabrze)

320 000 PLN (2 013 zł/m2)

4
1
159 m2
1928
15676810 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 23779920 15676810 Wyjątkowa oferta! Dwa mieszkania w cenie jednego Ruda Śląska, ul. PawłaNa sprzedaż dwa niezależne mieszkania w jednej księdze wieczystej, zlokalizowane w Rudzie Śląskiej przy ul. Pawła 11, od strony Goduli. Całość to aż 147 m² powierzchni użytkowej,...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

360 000 PLN (2 449 zł/m2)

5
2
147 m2
1910
15451786 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 18871428 15451786 Na sprzedaż słoneczne i ciche mieszkanie - 38,20 m² Lokal znajduje się w kameralnym, trzykondygnacyjnym budynku i jest gotowe do zamieszkania od zaraz. Mieszkanie jest jasne i przytulne, z pokojami skierowanymi na wschód, co zapewnia mnóstwo naturaln...

Chorzów (Śląskie, gm. Chorzów)

215 000 PLN (5 658 zł/m2)

2
1
38 m2
1970
15894629 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27946966 15894629 Opiekun oferty:Kamil Bogdanowicztel: 602 101 602 Otoczenie nieruchomości: Siechnice to malownicze miasteczko położone tuż przy granicy Wrocławia, stanowiące doskonałą propozycję dla osób pragnących łączyć spokój podmiejskiego życia z szybkim dostępem...

Siechnice (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

633 835 PLN (10 391 zł/m2)

3
1
61 m2
2026
15894019 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27922755 15894019 Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 65,1 m² położone w Łomży przy ul. Pięknej 13.Lokal znajduje się na IV piętrze budynku i stanowi doskonałą propozycję dla rodziny, pary lub osób szukających mieszkania pod inwestycję.To m...

Łomża (Podlaskie, gm. Łomża)

399 000 PLN (6 129 zł/m2)

4
1
65.1 m2
1969
15781608 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25831760 15781608 Przytulne mieszkanie w centrum Kołobrzegu ul. Grochowska miejsce parkingoweNa sprzedaż nowoczesne, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 37,6 m², położone na III piętrze w centrum Kołobrzegu, przy ul. Grochowskiej.Wnętrze jest jasne, funkcjon...

Kołobrzeg (Lęborskie) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

389 000 PLN (10 514 zł/m2)

2
1
37 m2
1975
15745777 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25065571 15745777 Wild Pearl - Luksus blisko morza i Mariny w KołobrzeguWild Pearl to prawdziwa perła Kołobrzegu – zlokalizowana w prestiżowym miejscu, tuż przy Marinie Solnej i kilka minut spacerem od plaży. Inspirowana stylem współczesnych apartamentowców z Barcelon...

Kołobrzeg (Solne zdroje) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

685 891 PLN (18 050 zł/m2)

2
1
38 m2
2025
15745851 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25065567 15745851 Lokal, który nie konkuruje ceną. Konkuruje adresem.Odbiory - kwiecień 2026!Czyli: wchodzisz w gotowy rynek 2026, nie w obietnicę.Kupujący dziś nie szukają „apartamentu nad morzem”.Szukają bezpiecznego wyboru, bo wiedzą, że:lokali będzie dużodobrych l...

782 261 PLN (16 644 zł/m2)

2
1
47 m2
2025