• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Hel

Znalezionych ofert: 18

15685797 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie dla siebie lub inwestycję! 23926428 15685797 Oferta wyłącznie u nas!Zapraszam do odkrycia naszej oferty przestronnego, czteropokojowego mieszkania w Helu, położonego zaledwie 200 metrów od tętniącej życiem i najbardziej znanej wśród turystów ulicy Wiejskiej.OPIS NIERUCHOMOŚCI:Powierzchnia: Mies...

Hel (Pomorskie, gm. Hel)

999 999 PLN (15 152 zł/m2)

4
1
66 m2
-
15857551 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowy apartament na Helu, pow. 70m2, duży taras 27124152 15857551 MIESZKANIE PREMIUM  z DUŻYM TARASEM NA DACHU I BALKONEM - OSTATNIE DOSTĘPNE MIESZKANIE,  PO ODBIORACH, STAN DEWELOPERSKILOKALIZACJAApartament położony jest w mieście HEL, przy ul. Leśnej. Niewątpliwym atutem jest lokalizacja w ścisłym centrum Helu na...

Hel (Pomorskie, gm. Hel)

1 299 000 PLN (18 557 zł/m2)

2
1
70 m2
2025
15301870 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament nad morzem Hel 15197991 15301870 Wysokiej klasy apartamenty inwestycyjne nad morzem, zaledwie 250 metrów od plaży. Komfortowa lokalizacja w ścisłym centrum Helu daje bezproblemowy dostęp do bogatego życia tego nadmorskiego kurortu.Apartament o powierzchni 46,99m2 w 4-kondygnacyjnym ...

Hel (Pomorskie, gm. Hel)

986 048 PLN (21 436 zł/m2)

3
1
46 m2
-
15805377 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Bezczynszowe mieszkanie w kamienicy na Helu 26305176 15805377 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Mieszkanie- czteropokojowe w centrum kurortu Helskiego przy ulicy WiejskiejZapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkan...

Hel (Pomorskie, gm. Hel)

790 000 PLN (14 107 zł/m2)

4
3
56 m2
-
15670810 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23656220 15670810 Jeśli szukasz mieszkania w idealnej lokalizacji, które łączy wygodę codziennego komfortu z nadmorskim klimatem i bliskością natury – ta oferta jest właśnie dla Ciebie! To wyjątkowy, 2-pokojowy apartament w prestiżowym kompleksie Helska Villa – prawdz...

Hel (Pomorskie, gm. Hel)

689 000 PLN (16 094 zł/m2)

2
-
42.81 m2
2008
15416440 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 18038463 15416440 Zapraszamy do zapoznania się z 3 pokojowym apartamentem o powierzchni 52,58 m² w inwestycji z 2009 roku - Helska Villa przy Admirała Steyera 18. Apartament idealny pod najem krótkoterminowy, położony naprzeciwko malowniczego Nadmorskiego Parku Krajo...

Hel (Pomorskie, gm. Hel)

890 000 PLN (16 927 zł/m2)

3
1
52.58 m2
2009