• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Iława Świerkowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Świerkowa

Znaleźliśmy 47 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Iława

15345197 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 16377605 15345197 Jeżeli szukasz nieruchomości w wyjątkowej lokalizacji, w bezpośrednim sąsiedztwie wody i nowoczesnym budynku, zapoznaj się z ofertą poniżej.Mieszkanie o powierzchni 31,5 m2, znajduje się w budynku położonym przy ul. Konstytucji 3 Maja 3F (wybudowanym...

Iława (Warmińsko-Mazurskie, gm. Iława)

515 000 PLN (16 349 zł/m2)

1
1
31.5 m2
2018
15799431 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26186702 15799431 Na sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na pierwszym piętrze kamienicy przy ul. Tadeusza Kościuszki 6. To doskonała propozycja dla osób szukających wygodnego lokum w świetnie skomunikowanej części miasta. W najbliższym otoczeniu z...

Iława (Warmińsko-Mazurskie, gm. Iława)

280 000 PLN (4 233 zł/m2)

2
1
66.14 m2
1910
15785270 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 55,85 m² – Iława, ul. Skłodowskiej 25871730 15785270 Prezentujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 55,85 m² w malowniczej i spokojnej okolicy Iławy, zlokalizowane na ul. Skłodowskiej. To doskonała propozycja dla osób szukających miejsca, które można dostosować do własnych potrzeb - mieszkanie do re...

Iława (Warmińsko-Mazurskie, gm. Iława)

330 000 PLN (6 000 zł/m2)

3
1
55 m2
1974
15871557 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 46m2 w samym Centrum Iławy 27470677 15871557 Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46m2, położone w ścisłym centrum Iławy, w świeżo wybudowanym bloku z 2025 roku. To doskonała propozycja do zamieszkania jak i pod inwestycję. Mieszkanie znajduje się w bardzo dobrej lokali...

Iława (Warmińsko-Mazurskie, gm. Iława)

519 520 PLN (11 294 zł/m2)

2
1
46 m2
2025
15867824 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3-Pokojowe mieszkanie 64,5m2 | Spokojna okolica 27352489 15867824 Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 64,5m2 położone w spokojnej dzielnicy Iławy. Lokal idealny dla rodziny z dziećmi, pary lub jako inwestycja.Mieszkanie składa się z:- Dużego salonu- Dwóch sypialni- Łazienki oraz oddzieln...

Iława (Warmińsko-Mazurskie, gm. Iława)

339 680 PLN (5 479 zł/m2)

3
2
62 m2
1978
15728201 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Luksusowe mieszkanie - 2 balkony, 2 łazienki, 7kW 24739370 15728201 Luksusowe mieszkanie w prestiżowej części IławyIława - perła Mazur Zachodnich, miasto nad najdłuższym jeziorem w Polsce - Jeziorakiem. To tutaj, na prestiżowym i nowoczesnym osiedlu z windą i pełną infrastrukturą miejską, znajduje się wyjątkowe miesz...

Iława (Warmińsko-Mazurskie, gm. Iława)

1 190 000 PLN (11 122 zł/m2)

4
2
107 m2
2018
15775817 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 Pokoje Iława Stare Miasto 100 metrów od Mariny 25683799 15775817 Oferta Dostępna Wyłącznie W Biurze  Pepper House !ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- Świetna lokalizacja - Stare Miasto- Bezpośrednie sąsiedztwo Mariny, Bulwaru. Jeziora oraz Parków- 3 Pokoje na relatywnie małym metrażu - bogata infrastruktura handlowo-usługowa- ...

Iława (Warmińsko-Mazurskie, gm. Iława)

269 000 PLN (5 723 zł/m2)

3
-
47 m2
1975
15585352 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 21884946 15585352 Przedmiotem oferty jest komfortowy apartament o powierzchni 43,64 m2, położony w Iławie przy ul. Świerkowej 74 na wysokim parterze w budynku usytuowanym najbliżej rzeki Iławki i jeziora Iławskiego.Centralny punkt mieszkania stanowi jasny i słoneczny ...

Iława (Warmińsko-Mazurskie, gm. Iława)

489 000 PLN (11 205 zł/m2)

2
1
43.64 m2
2022
15789296 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25935097 15789296 Jeśli poszukujesz przestronnego, funkcjonalnego i nowoczesnego trzypokojowego mieszkania z dużym balkonem to ta oferta spełni Twoje oczekiwania.Przedmiotem oferty jest trzypokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią o powierzchni 62,5 m2, położone przy u...

Iława (Warmińsko-Mazurskie, gm. Iława)

530 000 PLN (8 480 zł/m2)

3
1
62.5 m2
2020
15500469 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19937834 15500469 Przedmiotem ogłoszenia jest 2-pokojowy apartament numer 72 położony na 2. piętrze w inwestycji Marina Iława Apartamenty Turystyczne. To wyjątkowy lokal o powierzchni 36,72 m kw. Cechą inwestycji jest wysoki standard i świetna lokalizacjaMarina Iława ...

Iława (Warmińsko-Mazurskie, gm. Iława)

569 160 PLN (15 500 zł/m2)

2
-
36.72 m2
-
15500475 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 19937830 15500475 Przedmiotem ogłoszenia jest 1-pokojowy apartament numer 2 położony na 1. piętrze w inwestycji Marina Iława Apartamenty Turystyczne. To wyjątkowy lokal o powierzchni 30,91 m kw. Cechą inwestycji jest wysoki standard i świetna lokalizacja.Marina Iława ...

Iława (Warmińsko-Mazurskie, gm. Iława)

398 739 PLN (12 900 zł/m2)

1
-
30.91 m2
-
15715247 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje, blisko jeziora, centrum Iława 24491086 15715247 Nowoczesny apartament w kamienicy - centrum Iławy, garaż podziemny, piwnicaZamieszkaj w miejscu, które łączy miejski styl życia z przestrzenią, komfortem i bliskością natury.Ten 3-pokojowy apartament to propozycja dla wymagających - wysoki standard w...

Iława (Warmińsko-Mazurskie, gm. Iława)

819 000 PLN (11 700 zł/m2)

3
1
70 m2
2013