• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Iława

Znalezionych ofert: 43

15789296 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25935097 15789296 Jeśli poszukujesz przestronnego, funkcjonalnego i nowoczesnego trzypokojowego mieszkania z dużym balkonem to ta oferta spełni Twoje oczekiwania.Przedmiotem oferty jest trzypokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią o powierzchni 62,5 m2, położone przy u...

Iława (Warmińsko-Mazurskie, gm. Iława)

530 000 PLN (8 480 zł/m2)

3
1
62.5 m2
2020
15764445 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25448347 15764445 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą niezwykłego dwupoziomowego mieszkania, usytuowanego w malowniczej Iławie przy ul. Zielonej 77. To idealne miejsce dla osób poszukujących komfortu i przestrzeni w jednym. Mieszkanie z ogromnym potencjałem aranżacy...

Iława (Warmińsko-Mazurskie, gm. Iława)

409 000 PLN (6 492 zł/m2)

4
2
63 m2
2005
15692945 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24056703 15692945 Szukasz kompletnie wyposażonego mieszkania w centrum miasta z pięknym widokiem na jezioro Jeziorak?Przedmiotem oferty jest dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m 2 zlokalizowane przy ulicy Jana III Sobieskiego 14 w Rezydencji Stary Spichlerz w sam...

Iława (Warmińsko-Mazurskie, gm. Iława)

690 000 PLN (13 800 zł/m2)

2
1
50 m2
2012
15585352 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 21884946 15585352 Przedmiotem oferty jest komfortowy apartament o powierzchni 43,64 m2, położony w Iławie przy ul. Świerkowej 74 na wysokim parterze w budynku usytuowanym najbliżej rzeki Iławki i jeziora Iławskiego.Centralny punkt mieszkania stanowi jasny i słoneczny ...

Iława (Warmińsko-Mazurskie, gm. Iława)

489 000 PLN (11 205 zł/m2)

2
1
43.64 m2
2022
15598222 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22135038 15598222 Mieszkanie położone jest na trzecim piętrze bloku przy ul. Tadeusza Kościuszki 13B. Przed blokiem do dyspozycji mieszkańców są miejsca parkingowe. W najbliższym sąsiedztwie znajduje się nowoczesny plac zabaw oraz ścieżki spacerowe i rowerowe rozciąga...

Iława (Warmińsko-Mazurskie, gm. Iława)

349 000 PLN (5 657 zł/m2)

3
1
61.69 m2
1988
15638155 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23014880 15638155 Mieszkanie narożne, o powierzchni 59,5 m2, znajduje się w budynku położonym przy ul. Konstytucji 3 Maja 3B w prestiżowej lokalizacji jaką jest osiedle Marina Iława. Apartament usytuowany jest na pierwszym piętrze, trzy piętrowego budynku. Z przestron...

Iława (Warmińsko-Mazurskie, gm. Iława)

990 000 PLN (16 639 zł/m2)

2
1
59.5 m2
2018
15345197 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 16377605 15345197 Jeżeli szukasz nieruchomości w wyjątkowej lokalizacji, w bezpośrednim sąsiedztwie wody i nowoczesnym budynku, zapoznaj się z ofertą poniżej.Mieszkanie o powierzchni 31,5 m2, znajduje się w budynku położonym przy ul. Konstytucji 3 Maja 3F (wybudowanym...

Iława (Warmińsko-Mazurskie, gm. Iława)

515 000 PLN (16 349 zł/m2)

1
1
31.5 m2
2018