• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Imbramowice Żarowska

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Żarowska i Imbramowice

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne

15896407 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27979455 15896407 Mieszkanie 3 pokojowe o pow. 62,44m2 z ogródkiem o pow. 31,22m2. Mieszkanie znajduje się na parterze w 7 piętrowym nowym apartamentowcu z windą –Kleczków okolice ulicy Reymonta - świetnie skomunikowana lokalizacja z centrum Wrocławia komun...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

838 663 PLN (13 527 zł/m2)

3
1
62 m2
2026
15885504 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27733466 15885504 Mam przyjemność zaprezentować Państwu 4 pokojowy Cichy, Rodzinny i Komfortowy Apartament o powierzchni 134 m2 z 2 balkonami w doskonałej lokalizacji na granicy Bielan i Żoliborza na ul.Kochanowskiego 8 b w Warszawie.To idealna propozycja dla Pary lub...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 215 000 PLN (23 993 zł/m2)

4
-
134 m2
2012
15884389 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27700259 15884389 Mam przyjemność zaprezentować Państwu absolutnie wyjątkowy , słoneczny i cichy, wykonany w najwyższym standardzie 2 pokojowy apartament o powierzchni 52 metrów z oddzielną kuchnią, położony na ul.Kieślowskiego na Wilanowie.To idealna propozycja dla S...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 200 000 PLN (23 077 zł/m2)

2
-
52 m2
2016
15883818 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27675996 15883818 Mam przyjemność zaprezentować Państwu absolutnie wyjątkowy, słoneczny i cichy, wykonany w najwyższym możliwym standardzie 3 pokojowy Apartament o powierzchni 67.55 m2 z cudownym widokiem na Wisłę położony w inwestycji premium Bulwary Praskie.To idea...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 050 000 PLN (30 348 zł/m2)

3
-
67.55 m2
2025
15872688 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27499632 15872688 Mam przyjemność zaprezentować Państwu absolutnie wyjątkowy i niepowtarzalny, mały a jakże piękny słoneczny i cichy, wykonany w najwyższym możliwym standardzie 2 pokojowy Apartament o powierzchni 38.5 metrów z wygodną loggią położony w nowoczesnej to...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 410 000 PLN (36 623 zł/m2)

2
-
38.5 m2
2025
15872332 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27490364 15872332 Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy 2 pokojowy Apartament o powierzchni 48.5 m2 o wysokości 3 m co pozwala na poczucie zupełnie innej przestrzeni w najwyższym standardzie wykończenia położony w modernistycznej kamienicy z lat 50 z windą ...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 120 000 PLN (23 093 zł/m2)

2
-
48.5 m2
1954
15871161 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 pokoje,ogród 155m2, Ogrodowa,Józefosław 27458631 15871161 1 329 000 SPRZEDAŻ MIESZKANIE 93,87 m2 4 POKOJE OGRÓD JÓZEFOSŁAW OGRODOWAZapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego 4-pokojowego mieszkania znajdującego się w Józefosławiu, przy ulicy Ogrodowej.Nieruchomość ma powierzchnię łączną 93,87 m...

Józefosław (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

1 329 000 PLN (14 290 zł/m2)

4
2
93 m2
2007
15853739 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2/3 pokoje, ogród, 69m2, Jasińskiego 27056152 15853739 Sprzedaż 980 000 zł 69 m2 mieszkanie 2,3 pokoje ogródek Jasińskiego PiasecznoPrzedmiotem sprzedaży jest 2-3 pokojowe mieszkanie znajdujące się na parterze kameralnego, 3 piętrowego budynku z 2020 roku, z 150 metrowym ogródkiem.Obecnie zaaranżo...

Piaseczno (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

980 000 PLN (14 203 zł/m2)

3
1
69 m2
2020
15896521 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przytulne mieszkanie z balkonem w Rumi – 37 m². 27981888 15896521 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37 m², położone w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Rumi, przy ul...

Rumia (Pomorskie, gm. Rumia)

439 000 PLN (11 865 zł/m2)

1
1
37 m2
2012
15887697 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27791211 15887697 TYLKO U NAS! Na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60.06 m², położone na 1. piętrze oficyny kamienicy w samym centrum miasta 100m od Placu Lotników.W skład mieszkania wchodzą:• Przestronny salon• Sypialnia• Kuchnia• Duży przedp...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

499 000 PLN (8 308 zł/m2)

2
1
60.06 m2
1930
15884533 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27706544 15884533 Prezentujemy Państwu na sprzedaż apartament w prestiżowym kompleksie Baltic Waves Resort w centrum Międzyzdrojów, zaledwie 10 min piechotą do plaży, w pobliżu parku i wszystkich atrakcji miasta.Pełna własność, księga wieczysta bez obciążeń, dział III...

Międzyzdroje (Zachodniopomorskie, gm. Międzyzdroje)

735 000 PLN (26 650 zł/m2)

1
1
27.58 m2
2023
15579437 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 21745767 15579437 Przedstawiamy Państwu wyjątkowy apartament o powierzchni 35,39 m², zlokalizowany na 6. piętrze prestiżowego kompleksu Hanza Tower w Szczecinie – najwyższego i najbardziej ekskluzywnego budynku w mieście.Mieszkanie składa się z:• Holu z aneksem kuchen...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

600 000 PLN (16 954 zł/m2)

1
1
35.39 m2
2021