• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Imbramowice Żarowska

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Żarowska i Imbramowice

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne

15896496 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27981167 15896496 3-pokojowe mieszkanie na Pradze Południe przy ul. Bracławskiej BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 7 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 47,5m2 składa się z:- jadalni z widną kuchnią w aneksie (pierwotnie niezależny pokój...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

720 000 PLN (15 158 zł/m2)

3
1
47.5 m2
1970
15896375 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27977820 15896375 3-pokojowe mieszkanie na Woli przy ul. Jana OlbrachtaBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 53m2 składa się z:- 3 pokoi, - oddzielnej kuchni,- łazienkiPowierzchnia dodatkowa:- piwnicaMies...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 044 100 PLN (19 700 zł/m2)

3
1
53 m2
1960
15895998 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27964786 15895998 2-pokojowe mieszkanie na Targówku przy ul. Wysockiego BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 10 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 42,5m2 składa się z:- salonu,- sypialni,- oddzielnej kuchni,- łazienki,- przedpokoju.Powierz...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

570 000 PLN (13 412 zł/m2)

2
1
42.5 m2
1974
15895995 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27964780 15895995 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Kasprzaka BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 7 piętrowym budynkuRok budowy: 2016 NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 42,39m2 składa się z:- pokój dzienny - 14,94 m2,- pokój s...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

960 000 PLN (22 647 zł/m2)

2
1
42.39 m2
2016
15895981 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27964708 15895981 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Wileńskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynku bez windyRok budowy: 1960NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 54,45 m2 składa się z:-salonu,-sypialni, ...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

999 900 PLN (18 364 zł/m2)

2
1
54.45 m2
1960
15895988 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27964707 15895988 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy ul. Karola Dickensa BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 7 piętrowym budynkuRok budowy: budynek z lat 60-tych.NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o łącznej powierzchni 52,83 m² zostało funkcjon...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 090 000 PLN (20 632 zł/m2)

4
2
52.83 m2
1960
15895984 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27964704 15895984 Dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Geodezyjnej na osiedlu Lewandów LeśnyBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 i 4 piętrze w 4 piętrowym budynku.Rok budowy: 2010NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 163,70m2 składa się...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 600 000 PLN (15 883 zł/m2)

5
3
163.7 m2
2010
15895985 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27964703 15895985 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Szymanowskiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 6 piętrowym budynkuRok budowy: 1958NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 31,5 m2 składa się z:-pokoju dziennego,-widnej k...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

599 000 PLN (19 016 zł/m2)

1
1
31.5 m2
1958
15895974 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27964537 15895974 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bródnie przy ul. Wacława Tokarza. BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 10 piętrze w 10 piętrowym budynku.Rok budowy: 1975. NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 55m2 składa się z:- trzech pokoi 18,30 m2 8,30 ...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

670 000 PLN (12 182 zł/m2)

3
1
55 m2
1975
15895304 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27961806 15895304 3-pokojowe mieszkanie na Rembertowie przy ul. Wspólnej BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 58,17m2. Układ:- Salon z aneksem kuchennym – 22,35 m² – jasny, od strony południowej, z bezp...

Warszawa (Rembertów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

880 000 PLN (15 128 zł/m2)

3
1
58.17 m2
2011
15895240 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27961047 15895240 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Marywilskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: 2023NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 61m2 składa się z:-salon z aneksem kuchennym i wyjś...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 050 000 PLN (17 213 zł/m2)

3
1
61 m2
2023
15895221 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27960925 15895221 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie przy ul. AlternatywyBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 8 piętrowym budynkuRok budowy: 2007NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 49,4m2 składa się z:-salon - 16m2,-oddzielnia kuchnia...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

890 000 PLN (18 016 zł/m2)

2
1
49.4 m2
2007