• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Jankowice Wielkie Wąska

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Wąska, Wielkie i Jankowice

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne

15892302 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27898744 15892302 Sprzedam widokowe, 3-pokojowe mieszkanie na Masarskiej 8 ostatnie piętro miejsce garażowe, z balkonu widok na Wawel. Tylko w naszym Biurze, mamy klucze do nieruchomości. Do sprzedaży mam przyjemność zaprezentować 3-po...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 459 000 PLN (25 155 zł/m2)

3
-
58 m2
2016
15892421 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27898728 15892421 ZŁOCIEŃ - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkania i bliskość zielonych przestrzeni. O mieszkani...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

713 400 PLN (12 092 zł/m2)

4
-
59 m2
2026
15892344 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27898727 15892344 ZŁOCIEŃ - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkania i bliskość zielonych przestrzeni. O mieszkani...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

709 440 PLN (12 024 zł/m2)

4
-
59 m2
2026
15892343 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27898722 15892343 ZŁOCIEŃ - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkania i bliskość zielonych przestrzeni. O mieszkaniach W ofer...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

659 358 PLN (12 680 zł/m2)

3
-
52 m2
2026
15892390 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898698 15892390 ZŁOCIEŃ - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkania i bliskość zielonych przestrzeni. O mieszkaniach W ofer...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

488 106 PLN (13 946 zł/m2)

2
-
35 m2
2026
15892412 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898690 15892412 ZŁOCIEŃ - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkania i bliskość zielonych przestrzeni. O mieszkani...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

560 418 PLN (13 343 zł/m2)

2
-
42 m2
2026
15892334 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898683 15892334 2 pokoje osobna kuchnia ul. Macieja Słomczyńskiego szybki tramwaj gotowe do wejścia garaż komórka lokatorska Tylko u nas, mamy klucze do nieruchomości. Układ i powierzchnia: - 2 pokoje, kuchnia, łazienka oraz przedpokój; - 23 p...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

609 000 PLN (14 500 zł/m2)

2
-
42 m2
2005
15892240 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27898668 15892240 Start sprzedaży! Funkcjonalne mieszkania 27-109 m² + prywatne ogródki Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje wyjątkową, kameralną inwestycję zlokalizowaną w zielonej części Krakowa - w spokojnych ...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 036 422 PLN (18 183 zł/m2)

3
-
57 m2
2027
15892327 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898650 15892327 NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA W DOSKONAŁEJ LOKALIZACJI - OSIEDLE RUCZAJ MIESZKANIA GOTOWE DO UŻYTKOWANIA ( KLUCZE) Kameralne osiedle 3 budynków mieszkalnych z niską trzypiętrową zabudową. Każde mieszkania posiada balkon, tar...

Kraków (Ruczaj) (Małopolskie, gm. Kraków)

719 376 PLN (16 730 zł/m2)

2
-
43 m2
2025
15892272 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27898604 15892272 Nowoczesne mieszkania na Prądniku Białym - komfort, funkcjonalność i zieleń Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, kameralnego osiedla zlokalizowanego na Prądniku Białym w Krakowie . To wyjątkowe miejsce stworzone z myślą o osobach...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

766 682 PLN (16 312 zł/m2)

3
-
47 m2
2025
15892216 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27898602 15892216 Nowoczesne mieszkania na Prądniku Białym - komfort, funkcjonalność i zieleń Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, kameralnego osiedla zlokalizowanego na Prądniku Białym w Krakowie . To wyjątkowe miejsce stworzone z myślą o osobach...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

757 682 PLN (15 785 zł/m2)

3
-
48 m2
2025
15892396 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27898601 15892396 Nowoczesne mieszkania na Prądniku Białym - komfort, funkcjonalność i zieleń Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, kameralnego osiedla zlokalizowanego na Prądniku Białym w Krakowie . To wyjątkowe miejsce stworzone z myślą o osobach...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

754 182 PLN (14 504 zł/m2)

3
-
52 m2
2025