• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Jedlina-Zdrój Wałbrzyska

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Wałbrzyska i Jedlina-Zdrój

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne

15896251 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27974824 15896251 Serdecznie zapraszam do zapoznania się z propozycją mieszkania trzypokojowego na warszawskim Ursusie.Lokal ma powierzchnię 61,05m2 i składa się z 3 pokoi.Mieszkanie znajduje się na parterze budynku z lat 60-tych.Mieszkanie jest dwustronne , widna kuc...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

650 000 PLN (10 647 zł/m2)

3
-
61.05 m2
1960
15896256 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27974822 15896256 Opiekun Oferty Maciej Suwałatelefon 602 101 602Nr. licencji PFRN 28424 Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie 4-pokojowe zlokalizowane przy ul. Jutrzenki we Wrocławiu. To propozycja dla osób szukających większej przestrzeni, funkcjonalnego ...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

990 000 PLN (10 532 zł/m2)

4
2
94 m2
2004
15882041 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27655646 15882041 Do sprzedaży 2 - pokojowe mieszkanie z loggią na Targówku przy ul. Żuromińskiej. Możliwość własnej aranżacji w szerokim zakresie. Remont łazienki był robiony rok temu.BUDYNEKOSIEDLE:Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 10-piętrowym budynku.Rok budo...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

489 000 PLN (12 225 zł/m2)

2
1
40 m2
1972
15882426 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27663557 15882426 Na sprzedaż urokliwe i komfortowe mieszkanie o pow. 34 m2, zlokalizowane w malowniczym i spokojnym Białym Dunajcu.Nieruchomość znajduje się w kameralnym, wolnostojącym domu jednorodzinnym, co gwarantuje prywatność i poczucie niezależności. Wykończone...

Biały Dunajec (Małopolskie, gm. Biały Dunajec)

415 000 PLN (12 206 zł/m2)

1
1
34 m2
-
15839710 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament w sercu Gdańska z historyczną duszą 26759061 15839710 Wyjątkowa nieruchomość położona w samym sercu Gdańska, przy prestiżowej ulicy Św. Ducha. To propozycja łącząca historyczny klimat starej kamienicy z nowoczesnym designem mieszkań. Oferta obejmuje dwa niezależne, w pełni wyposażone apartamenty w ramac...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 199 000 PLN (15 987 zł/m2)

6
2
75 m2
1955
15896241 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27973496 15896241 Zapraszam do zakupu przestronnego i ustawnego 2-pokojowego mieszkania przy ulicy Głogowskiej 154, dzielnica Grunwald, obręb Górczyn Super punkt komunikacyjny! Dostępne od zaraz! Mieszkanie o powierzchni 49,4 mkw mieści się na 1 piętrze w 6-p...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

539 000 PLN (11 000 zł/m2)

2
-
49 m2
-
15882038 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27655575 15882038 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Ceramicznej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 9 piętrze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: 2003NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 37,7m2 składa się z:-salonu z otwartą kuchnią,-sypi...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

595 000 PLN (15 782 zł/m2)

2
1
37.7 m2
2003
15882037 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27655574 15882037 2-pokojowe mieszkanie na Targówku przy ul. Michała Kleofasa OgińskiegoBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 10 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 40,8m2 składa się z:- 2 pokoi, - kuchni, - łazienki, - przedpokojuPowierzchn...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

525 000 PLN (12 868 zł/m2)

2
1
40.8 m2
1975
15881993 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27653814 15881993 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Gąbińskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: 1970NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 57m2 składa się z:-oddzielnej, widnej kuchni,-salonu...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

850 000 PLN (14 912 zł/m2)

3
1
57 m2
1970
15881987 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27653809 15881987 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bemowie przy ul. SzwankowskiegoBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 10 piętrowym budynku.Rok budowy: 1979NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 46m2 składa się z:-oddzielnej kuchni,-dwóch pokoi,...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

655 000 PLN (14 239 zł/m2)

2
1
46 m2
1979
15881992 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27653806 15881992 Dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane na Bemowie przy ul. Powstańców Śląskich BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: 2000NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 94m2 składa się z:DOLNY POZIOM-kuchnia ok. ...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 550 000 PLN (16 489 zł/m2)

5
2
94 m2
2000
15881990 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27653804 15881990 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r.BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 7 piętrowym budynkuRok budowy: 1954NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 39,50m2 składa się z:-pokoju dziennego,...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

663 600 PLN (16 800 zł/m2)

1
1
39.5 m2
1954