• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Jedwabno Polna

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Polna i Jedwabno

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne

15891145 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedaż 59m2 Bemowo 2 pok z balkonem blisko metra 27889989 15891145 Biuro Nieruchomości Mościcki ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane na warszawskim Bemowie, przy ul. Kazubów. To idealna propozycja dla rodzin, par, inwestorów oraz wszystkich, którzy szukają mieszkania w bardzo...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

648 000 PLN (10 900 zł/m2)

2
1
59.45 m2
1987
15890032 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27867580 15890032 Cisza, spokój, zieleń, 500m do plaży i pełny wachlarz udogodnień na osiedlu zamkniętym. A to wszystko dostaniesz w ofercie mieszkania na sprzedaż w malowniczym Kołobrzegu, w dzielnicy Podczele na osiedlu strzeżonym Feniks. Ta nieruchomość oferuje 2 p...

Kołobrzeg (Podczele) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

540 000 PLN (14 595 zł/m2)

2
1
37 m2
2017
15886688 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Do sprzedaży ciche 2 pok Ursynów metro Natolin 27764073 15886688 Potencjał aranżacyjny w sercu zielonego Natolina – ul. Lasek BrzozowyMościcki Nieruchomości prezentuje do sprzedaży dwustronne, niezwykle ustawne mieszkanie o powierzchni 43,5 m², położone przy cichej i kameralnej ulicy Lasek Brzozowy.Propozycja dla ...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

638 000 PLN (14 667 zł/m2)

2
1
43.5 m2
1983
15871767 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27475051 15871767 Przestronne 2-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem i osobną kuchnią duże, komfortowe mieszkanie dwupokojowe z funkcjonalnym układem pomieszczeń. Każdy pokój posiada oddzielne wejście, co zapewnia wygodę i prywatność idealne dla pary, znajomych lub po...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

199 999 PLN (4 167 zł/m2)

2
1
48 m2
1990
15830655 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wyjątkowe 6 pokoi na Ursynowie do sprzedaży 26676885 15830655 Przestrzeń, zieleń – 6-pokojowe mieszkanie 130 m² na Natolinie, blisko metraNa sprzedaż przestronne, 6-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 130 m², położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji na warszawskim Ursynowie – Natolin. Idealna pr...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 850 000 PLN (14 297 zł/m2)

6
1
129.4 m2
1995
15813699 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26564088 15813699 REZERWACJAJeśli jesteś zainteresowany ofertą proszę o kontakt tel. SMS-y mogą nie dochodzićNa sprzedaż słoneczne 2 - pokojowe mieszkanie o pow. 43,7 m2 przy ul.MichałowiczaCena 375.000,- złSpokojna dzielnica, zadbany blok, świetna lokalizacja.Budyne...

Bielsko-Biała (Śródmieście) (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

375 000 PLN (8 721 zł/m2)

2
1
43 m2
1977
15419284 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 18118130 15419284 Zapraszamy do zakupu nowoczesnego, wyremontowanego mieszkania o powierzchni 34m², zlokalizowanego w sercu Katowic na zielonym i prestiżowym Osiedlu Tysiąclecia.Atrakcyjna lokalizacja:Mieszkanie znajduje się przy ulicy Tysiąclecia, w nowoczesnym budyn...

Katowice (Os. tysiąclecia) (Śląskie, gm. Katowice)

430 000 PLN (12 647 zł/m2)

1
1
34 m2
2020
15391403 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 17515654 15391403 Przedstawiam do sprzedaży kawalerkę w cichej, bardzo dobrej lokalizacji na Mokotowie. Idealna dla singla lub na inwestycję. Mieszkanie ma około 30 mkw. Posiada salon, aneks kuchenny, łazienkę z toaletą, hol oraz balkon. Pomimo niedużej powierzchni m...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

520 000 PLN (17 931 zł/m2)

1
1
29 m2
1964
15882106 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje z balkonem Gocławek | kameralny budynek 27657316 15882106 INFORMACJE OGÓLNE:Lokalizacja: Warszawa, Praga-Południe (Gocławek), ul. Jordanowska 18Metraż: 41,39 m² + balkon 4,50 m²Piętro: 23Rok budowy: 2025Standard wykończenia: Stan deweloperskiStan prawny: Odrębna własność z własnością gruntuCena: 734 673 złM...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

734 673 PLN (17 919 zł/m2)

2
1
41 m2
-
15778417 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Komfrtowe mieszkanie, alternatywa dla domu 25751425 15778417 Mieszkanie dla dużej rodziny, idealna alternatywa dla domu jednorodzinnego. Lokalizacja, blisko Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego i doskonała komunikacja z Trójmiastem - wszystko, co potrzebujesz w zasięgu ręki! Mieszkanie o powierzchni użytkowej 9...

Gdynia (Dąbrowa) (Pomorskie, gm. Gdynia)

795 000 PLN (6 310 zł/m2)

4
2
126 m2
1996
15745789 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25065570 15745789 Wild Pearl - Luksus blisko morza i Mariny w Kołobrzegu. Odbiory kwiecień 2026!2- pokojowe mieszkanie 6.9 na VI piętrzePowierzchnia mieszkania - 37,82 m2 Słoneczny balkon od strony południowy - wschód o powierzchni 10.02 m2Wild Pearl to prawdziwa perł...

Kołobrzeg (Solne zdroje) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

673 952 PLN (18 215 zł/m2)

1
1
37 m2
2025
15894860 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27949920 15894860 OFERTA WYŁĄCZNIE W NASZYM BIURZECena 220 000 złNa sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w Zabrzu – Biskupicach przy ul. Bytomskiej, usytuowane na 3 piętrze w 3-piętrowym budynku.Lokal składa się z:- salonu z aneksem kuchennym,- sypialni,- łazienki,- prze...

Zabrze (Biskupice) (Śląskie, gm. Zabrze)

220 000 PLN (4 783 zł/m2)

2
-
46 m2
1920