• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Jedwabno Polna

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Polna i Jedwabno

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne

15892334 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898683 15892334 2 pokoje osobna kuchnia ul. Macieja Słomczyńskiego szybki tramwaj gotowe do wejścia garaż komórka lokatorska Tylko u nas, mamy klucze do nieruchomości. Układ i powierzchnia: - 2 pokoje, kuchnia, łazienka oraz przedpokój; - 23 p...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

609 000 PLN (14 500 zł/m2)

2
-
42 m2
2005
15866580 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka z widokiem na morze | 5 min do plaży | W 27320915 15866580 Oferta biura The House Nieruchomości.Zapraszamy na spotkanie w mieszkaniu położonym na Wzgórzu św. Maksymiliana - jednej z najbardziej cenionych i klimatycznych części Gdyni, gdzie morze, zieleń i miejski rytm spotykają się w naturalny sposób. CO ZYS...

Gdynia (Wśm) (Pomorskie, gm. Gdynia)

599 000 PLN (21 393 zł/m2)

1
1
28 m2
1980
15824529 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Redłowo | Kameralne osiedle Nad Kępą | 2 pokoje | 26640909 15824529 Oferta biura The House Nieruchomości.Zapraszamy na spotkanie w mieszkaniu położonym w Redłowie, jednej z tych dzielnic Gdyni, które wybiera się świadomie. To miejsce, gdzie miejski styl życia naturalnie łączy się z bliskością lasu i morza, a codzienn...

Gdynia (Redłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

1 199 000 PLN (22 204 zł/m2)

2
1
54 m2
2015
15778703 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 7 pokojowe 25755737 15778703 ENGLISH BELOW Unikatowa inwestycja w samym sercu Krakowa - 125 m² w odnowionej kamienicy przy ul. Św. Krzyża. Na innych ofertach prezentujemy sprzedaż całej nieruchomości o powierzchni 250 m² - zapraszamy do zapoznania się z na...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 812 500 PLN (22 500 zł/m2)

7
-
125 m2
-
15778643 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 7 pokojowe 25755089 15778643 ENGLISH BELOW Unikatowa inwestycja w samym sercu Krakowa - 250 m² w odnowionej kamienicy przy ul. Św. Krzyża Tylko w Biurze Bracia Sadurscy - na sprzedaż niepowtarzalna przestrzeń o łącznej powierzchni 250m², zajmującą niemal ...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

5 250 000 PLN (21 000 zł/m2)

7
-
250 m2
-
15686632 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23947551 15686632 Mieszkanie pełne możliwości - ul. Ułanów, Kraków Ta oferta to doskonała propozycja dla osób, które cenią sobie dobrą lokalizację, funkcjonalny układ i możliwość stworzenia wnętrza dopasowanego do własnych potrzeb. Lokalizacja: Mieszkanie znajd...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

599 000 PLN (17 618 zł/m2)

2
-
34 m2
1979
15893705 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27917532 15893705 Osiedle realizowane we Wrocławskiej dzielnicy Krzyki, na terenach obejmujących historyczne zabudowania dawnego browaru E. Haasego- to świetnie skomunikowana lokalizacja zarówno z centrum Wrocławia, jak i obwodnicą śródmiejską, a największym...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

487 458 PLN (16 249 zł/m2)

1
1
30 m2
2027
15893708 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27917525 15893708 Smolec to urokliwa miejscowość otoczona zielenią. Dzięki dobrze rozwiniętej infrastrukturze i licznych instytucjach na miejscu, codzienne życie będzie tu wygodne i komfortowe. Doskonała komunikacja, w tym bliskość autostrady A4 i AOW, zapew...

Smolec (Dolnośląskie, gm. Kąty Wrocławskie)

487 900 PLN (10 381 zł/m2)

2
1
47 m2
2025
15893714 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27917519 15893714 Zapraszam do zakupu mieszkania 2 pokojowego z ogródkiem w zielonej i spokojnej okolicy z dobrą komunikacją. Dodatkowo w 2028 roku ruszy budowa linii tramwajowej na ulicy Maślickiej. Ogromnym atutem jest ogrzewanie miejskie. Idealne dla stud...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

497 944 PLN (12 768 zł/m2)

2
1
39 m2
2026
15893191 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27903033 15893191 Urokliwe 2-pokojowe mieszkanie z loggią w ścisłym centrum - 1 Maja!Przedstawiamy przytulne dwupokojowe własnościowe mieszkanie o 2-stronnej ekspozycji okiennej, umiejscowione na czwartym piętrze bloku, znajdującego się w centralnej części Koszalina, ...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

269 000 PLN (6 897 zł/m2)

2
1
39 m2
1970
15890497 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27878611 15890497 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie dwupoziomowe położone na Warszawskiej Białołęce przy ul. Myśliborskiej . Mieszkanie znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy, na zadbanym osiedlu z pełną infrastrukturą w najbliższej okolicy.Dwupoziomowy układ mi...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

870 000 PLN (13 385 zł/m2)

3
2
65 m2
1999
15857345 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27121242 15857345 BIELANY, DWUSTRONNE, 3 pokoje na sprzedaż.MIESZKANIE Z DUŻYM POTENCJAŁEM.Przestronne, rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie z ekspozycją okien na dwie strony świata, położone przy ul. Wólczyńskiej.Idealne dla rodziny lub inwestorów na wynajem.Mieszkanie o...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

990 000 PLN (16 230 zł/m2)

3
1
61 m2
2010