• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Jelenia Góra

Znalezionych ofert: 34

15889629 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27856558 15889629 Na sprzedaż przestronne mieszkanie w kamienicy o powierzchni 120 m², usytuowane w sercu miasta.   To wyjątkowa oferta dla rodzin, inwestorów poszukujących nieruchomości pod najem krótkoterminowy lub dla osób ceniących sobie bliskość centrum. Mieszkan...

Jelenia Góra (Dolnośląskie, gm. Jelenia Góra)

790 000 PLN (7 315 zł/m2)

4
1
108 m2
1900
15823689 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26633213 15823689 Położone  w zielonej i malowniczej okolicy, oddalone kilka kroków od popularnych miejscowości turystycznych.Lokalizacja umożliwia szybki dojazd do urokliwych zakątków regionu, co czyni to miejscem idealnym dla miłośników przyrody i aktywnego wypoczyn...

Jelenia Góra (Dolnośląskie, gm. Jelenia Góra)

739 000 PLN (7 245 zł/m2)

1
-
102 m2
1900
15888971 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27836565 15888971 Wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie z widokiem na Śnieżkę - Jelenia Góra, ul. Chełmońskiego Na sprzedaż oferujemy komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 42 m², położone w jednej z najbardziej urokliwych części Jeleniej G...

Jelenia Góra (Centrum) (Dolnośląskie, gm. Jelenia Góra)

290 000 PLN (6 905 zł/m2)

2
-
42 m2
-
15870418 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27428118 15870418 Stylowe 4-pokojowe mieszkanie z kominkiem - gotowe do zamieszkania Jelenia Góra, ul. Chełmońskiego Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni użytkowej 76 m², położone na pierwszym piętrze klimatycznej kamienicy z końca...

Jelenia Góra (Centrum) (Dolnośląskie, gm. Jelenia Góra)

590 000 PLN (7 763 zł/m2)

4
-
76 m2
-
15869677 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27407154 15869677 **Stylowe mieszkanie 117 m² w sercu Cieplic po generalnym remoncie, z ogrodem i miejscami postojowymi**Na sprzedaż wyjątkowe, **trzypokojowe mieszkanie w uzdrowiskowej części Jeleniej Góry Cieplicach**, położone w **pięknej, przedwojennej kamienicy...

Jelenia Góra (Dolnośląskie, gm. Jelenia Góra)

890 000 PLN (7 607 zł/m2)

3
1
117 m2
1901
15850676 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27004577 15850676 Nowoczesny Apartament z antresolą i ogrodem Staniszów, Słoneczna DolinaOdkryj Słoneczną Dolinę kameralną inwestycję w sercu prestiżowego Staniszowa. Ten dwupoziomowy apartament to idealne połączenie nowoczesnej architektury z bliskością natury. Zap...

Jelenia Góra (Dolnośląskie, gm. Jelenia Góra)

780 000 PLN (8 667 zł/m2)

2
1
90 m2
2025
15850537 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26998322 15850537 Twoja Słoneczna Dolina Nowoczesne 3 pokoje z ogrodem 200 m² Widok na KarkonoszeMarzysz o porannej kawie z widokiem na Śnieżkę, ale nie chcesz rezygnować z wygody miasta? Odkryj Słoneczną Dolinę w Staniszowie miejsce, gdzie luksusowa architektura s...

Jelenia Góra (Dolnośląskie, gm. Jelenia Góra)

660 000 PLN (11 579 zł/m2)

3
1
57 m2
2025
15639598 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23045585 15639598 Oferujemy wyjątkową okazję inwestycyjną w spokojnej, zielonej okolicy otoczonej drzewami, która zapewnia prywatność, ciszę i komfort wypoczynku. Lokalizacja stanowi idealną bazę wypadową zaledwie 20 minut od Karpacza i najpopularniejszych atrakcji r...

Jelenia Góra (Dolnośląskie, gm. Jelenia Góra)

348 861 PLN (10 572 zł/m2)

2
1
33 m2
1980
15515626 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 20257582 15515626 Przestronne 102 m² w sercu Jeleniej Góry Klimatyczna kamienica z potencjałemPrezentujemy wyjątkową ofertę mieszkania położonego na pierwszym piętrze zadbanej kamienicy w samym centrum Jeleniej Góry. To propozycja dla osób ceniących przestrzeń, wysok...

Jelenia Góra (Dolnośląskie, gm. Jelenia Góra)

555 000 PLN (4 205 zł/m2)

3
1
132 m2
1920
15818716 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26633087 15818716 **Atrakcyjne 3pokojowe mieszkanie po remoncie Zabobrze 75 m² 712 500 zł**Na sprzedaż przestronne, wyremontowane mieszkanie o powierzchni **75 m²**, położone na **2. piętrze** w sercu popularnego i doskonale skomunikowanego osiedla **Zabobrze**. Ni...

Jelenia Góra (Dolnośląskie, gm. Jelenia Góra)

655 000 PLN (8 733 zł/m2)

3
1
75 m2
1984
15862384 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27224995 15862384 **Mieszkanie z potencjałem na Zabobrzu widok na góry, balkon, świetna lokalizacja!**  **Spółdzielczo-własnościowe** **możliwość zakupu przez obcokrajowców** bez dodatkowych formalności**Na sprzedaż oferuję **dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie o pow...

Jelenia Góra (Dolnośląskie, gm. Jelenia Góra)

300 000 PLN (7 895 zł/m2)

2
1
38 m2
1970
15821346 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26633149 15821346 **Nowoczesny apartament z panoramicznym widokiem na Karkonosze idealny dla inwestora lub rodziny!**Na sprzedaż komfortowy, w pełni wyposażony apartament w nowoczesnym Apartamentowcu z 2021 roku. Nieruchomość narożna, usytuowana na **4. piętrze z wi...

Jelenia Góra (Dolnośląskie, gm. Jelenia Góra)

789 000 PLN (11 271 zł/m2)

4
1
70 m2
2021