• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Kąpino Wiejska

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Wiejska i Kąpino

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne

15897687 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 28007999 15897687 Na sprzedaż nowoczesny apartament z balkonem typu studio, usytuowany na 3 piętrze prestiżowej inwestycji apartamentowca Hanza Tower z 2022 roku.Nieruchomość o powierzchni 30,82 m2 znajduje się na 3 piętrze z widokiem na Al. Wyzwolenia.Apartament posi...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

525 000 PLN (17 034 zł/m2)

1
1
30.82 m2
2022
15895634 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27962032 15895634 Oferuję na sprzedaż komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50,90 m², położone przy ulicy Sapieżyńskiej w dzielnicy Śródmieście - Nowe Miasto. Lokal usytuowany jest na 3. piętrze w kamienicy z 1959 roku. Budynek położony jest w prestiżowej i...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

999 000 PLN (19 627 zł/m2)

2
1
50.9 m2
1959
15875669 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27527633 15875669 Nowa oferta! Mieszkanie z działką w spokojnej, zielonej okolicy – Glinik Dolny (Frysztak)Na sprzedaż przestronne mieszkanie o łącznej powierzchni 83,1 m² (wraz z piwnicą), położone w niezwykle malowniczej i spokojnej okolicy miejscowości Glinik Dolny...

Glinik Dolny (Podkarpackie, gm. Frysztak)

370 000 PLN (4 452 zł/m2)

3
1
83.1 m2
1987
15841235 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26788310 15841235 Polecamy na sprzedaż mieszkanie na parterze, z ogródkiem blisko centrum!Nieruchomość do remontu, co daje możliwość do wykończenia jej we własnym stylu i według potrzeb.Na 69m2 znajdują się:-3 pokoje,-kuchnia,-łazienka Do mieszkania przynależy piwnica...

Gniezno (Wielkopolskie, gm. Gniezno)

295 000 PLN (4 275 zł/m2)

3
-
69 m2
-
15772696 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25617023 15772696 --- PRZESTRONNE 3 POKOJOWE MIESZKANIE --- BALKON --- ODDZIELNA KUCHNIA --- SOSNOWIEC SIELEC--- DO ARANŻACJI --- Oferujemy do sprzedaży 3 - pokojowe mieszkanie o pow. 61,11m2 usytuowane na VII piętrze w bloku w Sosnowcu w dzielnicy - SIEL...

Sosnowiec (Sielec) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

405 000 PLN (6 639 zł/m2)

3
-
61 m2
1992
15897647 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 28007680 15897647 Na sprzedaż jasna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni niemalże 22 m², położona w jednej z najlepiej skomunikowanych części Krakowa, którą zobaczyć osobiście będzie można podczas dnia otwartego 05.06.2026 od godziny 15:00.To idealna propozycja zaró...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

350 000 PLN (16 667 zł/m2)

1
1
21 m2
1975
15853573 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27053154 15853573 Na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem Pruszków PiastówNa sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 69,57 m, położone na wysokim parterze w kameralnym, zamkniętym osiedlu na pograniczu Pruszkowa i Piastowa. ...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

1 079 000 PLN (15 638 zł/m2)

3
-
69 m2
2008
15889382 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27849861 15889382 Mieszkanie na sprzedaż, 3 pokoje, 1 piętro, centrum Ostrowa Wielkopolskiego, Partyzancka. Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży trzy pokojowego mieszkania, usytuowanego na pierwszym piętrze budynku wielorodzinnego zlokalizowanego w Ostrowie Wiel...

Ostrów Wielkopolski (Centrum) (Wielkopolskie, gm. Ostrów Wielkopolski)

320 000 PLN (5 714 zł/m2)

3
1
56 m2
-
15885257 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27721387 15885257 Mieszkanie w centrum Krotoszyna na sprzedaż! Oferujemy Państwu zgrabne mieszkanie na osiedlu z bogatą infrastrukturą. Ta typowa kawalerka posiada duży pokój o powierzchni 18 metrów kwadratowych, kuchnię, łazienkę i przedpokój. Właścicielowi ...

Krotoszyn (Wielkopolskie, gm. Krotoszyn)

225 000 PLN (8 333 zł/m2)

1
1
27 m2
1970
15867018 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje, wysoka jakość, zamknięte osiedle 27333153 15867018 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Prezentuje państwu na sprzedaż dwustronne, wykończone wysokiej jakości materiałami  mieszkan...

Białystok (Bacieczki) (Podlaskie, gm. Białystok)

880 000 PLN (9 670 zł/m2)

3
1
91 m2
2010
15896236 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje po remoncie | 2. piętro | SWPdL 27973488 15896236 Na sprzedaż 2-pokojowe, wyremontowane mieszkanie usytuowane na 2. piętrze w gdyńskiej dzielnicy Obłuże (ul. Unruga). Ze względu na funkcjonalny układ oraz bliskość Portu Gdyńskiego i Estakady Kwiatkowskiego, to doskonała propozycja dla par, singli, a...

Gdynia (Obłuże) (Pomorskie, gm. Gdynia)

490 000 PLN (12 564 zł/m2)

2
1
39 m2
1980
15895952 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2-Pokojowe | Blisko Kolei Podmiejskiej | Ochota 27964036 15895952 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Ochocie. Mieszkanie o powierzchni: 37 m2 znajduje się na 5 piętrze i składa się z:- Niezależnej kuchni (ok. 5 m²)- Salonu (ok. 15 m²)- Sypialni (ok. 9 m²)- Łazie...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

633 000 PLN (17 108 zł/m2)

2
1
37 m2
1970