• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Kamienna Góra Przemysłowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Przemysłowa

Znaleźliśmy 5 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Góra Kamienna

15891226 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27892879 15891226 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIPierwszy konkurs ofert na zakup udziału 12 w lokalu mieszkalnym – Kamienna GóraSyndyk masy upadłości w postępowaniu upadłościowym Katarzyny Z. – osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, prowadzon...

Kamienna Góra (Dolnośląskie, gm. Kamienna Góra)

104 400 PLN (1 582 zł/m2)

3
-
66 m2
-
15891303 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27894429 15891303 Mieszkanie w świetnej lokalizacji- Gdynia Oferujemy na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 38 m², położone na VI piętrze zadbanego, IX-piętrowego budynku przy ul. Krasickiego, w prestiżowej dzielnicy Kamienna Góra w Gdyni...

Gdynia (Kamienna góra) (Pomorskie, gm. Gdynia)

640 000 PLN (16 842 zł/m2)

2
-
38 m2
1968
15814711 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26594101 15814711 Gdynia Kamienna Góra, atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż. Lokalizacja: prestiżowa, blisko morza, Bulwaru i centrum miasta, Kamienna Góra położona jest ok. 52m n.p.m. z pięknym widokiem na Zatokę Gdańską, Skwer Kościuszki, w sąsiedztwie Teatr Muzyczny,...

Gdynia (Kamienna góra) (Pomorskie, gm. Gdynia)

1 890 000 PLN (23 625 zł/m2)

3
1
80 m2
1935
15844237 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2-pok.mieszkanie blisko morza-Kamienna Góra 26826568 15844237 Tylko u nas !!!2-pokojowe mieszkanie o pow. 63,53m2 przy ul. Necla w Gdyni na Kamiennej Górze, w bardzo spokojnej nadmorskiej okolicy.Idealne dla osób ceniących bliskość miasta i bliskość terenów natury.Budynekdobrze utrzymana 4-piętrowa kamienica z ...

Gdynia (Kamienna góra) (Pomorskie, gm. Gdynia)

1 149 000 PLN (18 238 zł/m2)

2
1
63 m2
1950
15863579 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Luksusowy penthouse z prywatną windą i tarasem! 27252437 15863579 Luksusowy penthouse z prywatną windą i ogromnym tarasem! Najwyższej klasy nieruchomość w doskonałej lokalizacji.PENTHOUSE:  Na sprzedaż nowoczesny, słoneczny, elegancki, pięknie wykończony Penthouse położony na ostatniej kondygnacji nowoczesnego apar...

Gdynia (Kamienna góra) (Pomorskie, gm. Gdynia)

3 699 000 PLN (34 250 zł/m2)

3
1
108 m2
2016