• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Katowice Ligota-Panewniki

Znalezionych ofert: 88

15878210 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27591205 15878210 Szukasz fajnego, 2-pokojowego mieszkania dla siebie, swojej rodziny, świetnie położonego, w przyjaznej okolicy - to mieszkanie jest właśnie dla Ciebie!A może myślisz o ulokowaniu swoich oszczędności w nieruchomość, która się będzie dobrze wynajmowała...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

325 000 PLN (6 915 zł/m2)

2
1
47 m2
1980
15641778 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23086309 15641778 Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania w Katowicach - Ligocie przy ul. Kłodnickiej. MIESZKANIE JEST PO GENERALNYM REMONCIE - NIGDY NIE ZAMIESZKANE! Lokal stanowiący odrębną nieruchomość składa się z: - Przedpokoju - Sypialni - Salonu - Oddzieln...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

380 000 PLN (10 000 zł/m2)

2
-
38 m2
1960
15844555 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26840727 15844555 ===== PanewnikiŁąkowa ===== Do sprzedania apartament zlokalizowany na zamkniętym i strzeżonym osiedlu, na pierwszym pietrze niskiego apartamentowca. Na powierzchnie 91,6m2, składa się: + przestronny przedpokój i hol; szafy w zabudowie na wymiar ...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

820 000 PLN (9 011 zł/m2)

4
-
91 m2
-
15870326 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27427147 15870326 Na sprzedaż w pełni umeblowane, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m², położone w Katowicach Ligocie, w spokojnej i zielonej okolicy, niedaleko Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Lokal znajduje się na 3. piętrze w zadbanym, 3-piętrowym budynku p...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

385 000 PLN (10 694 zł/m2)

2
1
36 m2
1965
15868209 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Komfortowe 3 pokoje z dużym tarasem 27369243 15868209 EASTATE ma przyjemność zaprezentować komfortowe, nowoczesne mieszkanie z dużym tarasem w zielonych Katowickich Panewnikach.LOKALIZACJA:Ulica Bałtycka w dzielnicy Panewniki to spokojna, zielona okolica z niską zabudową i szybkim dostępem do lasów oraz...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

669 000 PLN (12 164 zł/m2)

3
1
55 m2
2019
15870862 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27442917 15870862 Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Katowic - zielonym Zadolu w Ligocie. Księga wieczysta! Cena do negojacji! To propozycja idealna zarówno dla osób szukających wygo...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

339 000 PLN (7 884 zł/m2)

2
-
43 m2
-
15886647 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27763068 15886647 Katowice Ligota - 3-pokojowe mieszkanie 56 m² z windą i potencjałem inwestycyjnym Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 56 m², usytuowane na 6. piętrze w zadbanym bloku z windą. Nieruchomość znajduje się w sercu zielo...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

415 000 PLN (7 411 zł/m2)

3
-
56 m2
1970
15814225 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26628751 15814225 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerCena w ogłoszeniu dotyczy mieszkania dwupokojowego na drugim piętrze budynku:M 2.1 – 47,35 m² - 496228,00 zł - CENA PROMOCYJNA OD 1 KWIETNIAZAPRASZAMY na stronę: https:locus-inwestycje.plJesteśmy spółką DE...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

496 228 PLN (10 558 zł/m2)

2
-
47 m2
2026
15814224 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26628750 15814224 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerCena w ogłoszeniu dotyczy mieszkania czteropokojowego na drugim piętrze budynku:M 2.8 - 98,19 m² - 962.262,00 złZAPRASZAMY na stronę: https:locus-inwestycje.plJesteśmy spółką deweloperską działającą w bran...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

962 262 PLN (9 819 zł/m2)

4
-
98 m2
2026
15814222 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26628748 15814222 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerCena w ogłoszeniu dotyczy mieszkania trzypokojowego na drugim budynku:M 2.4 - 86,66 m² - 892.598,00 złZAPRASZAMY na stronę: https:locus-inwestycje.plJesteśmy spółką deweloperską działającą w branży od pona...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

892 598 PLN (10 260 zł/m2)

3
-
87 m2
2026
15618835 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22573930 15618835 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerCena w ogłoszeniu dotyczy mieszkania trzypokojowego na pierwszym piętrze budynku:M 1.9 - 63,79 m² - 695.311,00 złZAPRASZAMY na stronę: https:locus-inwestycje.plJesteśmy spółką DEWELOPERSKĄ działającą w bra...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

695 311 PLN (10 864 zł/m2)

3
-
64 m2
2026
15618831 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 22573929 15618831 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerCena w ogłoszeniu dotyczy mieszkania czteropokojowego na drugim piętrze budynku:M 2.7 - 84,58 m² - 799.281 złZAPRASZAMY na stronę: https:locus-inwestycje.plJesteśmy spółką DEWELOPERSKĄ działającą w branży ...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

799 281 PLN (9 403 zł/m2)

4
-
85 m2
2026