• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Kielce Na Stoku

Znalezionych ofert: 55

15182707 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 11894797 15182707 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,86 m2 , zlokalizowane na parterze w budynku z 2020 roku przy ul. Orląt Lwowskich, na Os. Na Stoku. Mieszkanie składa się z: - salonu z aneksem kuchennym (pow. 23,48 m2), - 2 sypialni (pow. 9,7...

Kielce (Na stoku) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

470 880 PLN (8 119 zł/m2)

3
-
58 m2
2020
15887839 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27795683 15887839 Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o pow. 71,43 m2. Mieszkanie położone na 1 piętrze, w 4-piętrowym budynku z lat osiemdziesiątych, na osiedlu Na Stoku w Kielcach . Blok w cichej i spokojnej części osiedla, w pobliżu dużo sklepów, szkoła, przed...

Kielce (Na stoku) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

519 000 PLN (7 310 zł/m2)

4
-
71 m2
1984
15794939 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26085705 15794939 Na sprzedaż 1 - pokojowe mieszkanie o pow. 32,39 m2 dostępne na IV piętrze budynku, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej w bezpośrednim sąsiedztwie os. Na Stoku . Mieszkanie jest oferowane w stanie deweloperskim. W skład mieszkan...

Kielce (Na stoku) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

320 661 PLN (10 021 zł/m2)

1
-
32 m2
2025
15794936 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26085704 15794936 Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie o pow. 40,73 m2 dostępne na parterze budynku, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej w bezpośrednim sąsiedztwie os. Na Stoku . Mieszkanie jest oferowane w stanie deweloperskim. W skład mieszkania...

Kielce (Na stoku) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

374 716 PLN (9 368 zł/m2)

2
-
40 m2
2025
15794941 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26085698 15794941 Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie o pow. 40,49 m2 dostępne na II piętrze budynku, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej w bezpośrednim sąsiedztwie os. Na Stoku . Mieszkanie jest oferowane w stanie deweloperskim. W skład mieszkan...

Kielce (Na stoku) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

376 557 PLN (9 414 zł/m2)

2
-
40 m2
2025
15792984 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26029059 15792984 Na sprzedaż 1 - pokojowe mieszkanie o pow. 32,39 m2 dostępne na II piętrze budynku, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej w bezpośrednim sąsiedztwie os. Na Stoku . Mieszkanie jest oferowane w stanie deweloperskim. W skład mieszkan...

Kielce (Na stoku) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

314 183 PLN (9 818 zł/m2)

1
-
32 m2
2025
15792917 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26027210 15792917 Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie o pow. 34,32 m2 dostępne na III piętrze budynku, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej w bezpośrednim sąsiedztwie os. Na Stoku . Mieszkanie jest oferowane w stanie deweloperskim. W skład mieszka...

Kielce (Na stoku) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

329 472 PLN (9 690 zł/m2)

2
-
34 m2
2025
15771057 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25569607 15771057 Na sprzedaż atrakcyjnie zlokalizowane 4-pokojowe mieszkanie o pow. 75,17 m2. Mieszkanie położone na 3 piętrze, w 4-piętrowym budynku z lat osiemdziesiątych, na osiedlu Na Stoku w Kielcach. Blok w cichej i spokojnej części osiedla, w pobliżu dużo...

Kielce (Na stoku) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

650 000 PLN (8 667 zł/m2)

4
-
75 m2
1985
15826521 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26645605 15826521 Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 56,28 m² , zlokalizowane na parterze czteropiętrowego bloku na spokojnym i zielonym osiedlu Na Stoku . W 2015 roku w nieruchomości przeprowadzono generalny remont , w ramach ...

Kielce (Na stoku) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

435 000 PLN (7 768 zł/m2)

2
-
56 m2
1980
15812217 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26469974 15812217 Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie o pow. 47,25 m2 dostępne na parterze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej w bezpośrednim sąsiedztwie os. Na Stoku . Mieszkanie jest częściowo wykończone. W skład mieszkania wchodzą: a...

Kielce (Na stoku) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

515 025 PLN (10 958 zł/m2)

2
-
47 m2
2025
15794942 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26085706 15794942 Na sprzedaż 1 - pokojowe mieszkanie o pow. 33,06 m2 dostępne na II piętrze budynku, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej w bezpośrednim sąsiedztwie os. Na Stoku . Mieszkanie jest oferowane w stanie deweloperskim. W skład mieszkan...

Kielce (Na stoku) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

317 376 PLN (9 617 zł/m2)

1
-
33 m2
2025
15794944 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26085700 15794944 Na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie o pow. 51,93 m2 dostępne na parterze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej w bezpośrednim sąsiedztwie os. Na Stoku . Mieszkanie jest oferowane w standardzie deweloperskim. W skład mieszk...

Kielce (Na stoku) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

464 773 PLN (9 113 zł/m2)

3
-
51 m2
2025