• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Kielce Pomorska

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Pomorska

Znaleźliśmy 514 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Kielce

15893145 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27901494 15893145 Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie o pow. 40,35 m2 dostępne na 1p budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej na osiedlu Czarnów. Mieszkanie jest oferowane w standardzie deweloperskim. W skład mieszkania wchodzą: a) salon z ane...

Kielce (Czarnów) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

431 745 PLN (10 794 zł/m2)

2
-
40 m2
2026
15889747 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 7 pokojowe 27860866 15889747 Nowe, dwupoziomowe 7-pokojowe mieszkanie o powierzchni 154,85 m2 zlokalizowane na VII i VIII piętrze nowego budynku zlokalizowanego w centrum, przy ul. Bohaterów Warszawy. W skład lokalu wchodzą: Poziom I : - komunikacja - salon + aneks - ła...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 904 655 PLN (12 368 zł/m2)

7
-
154 m2
2024
15888650 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27819550 15888650 Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 29,06 m2 , zlokalizowane na parterze, w 4 piętrowym bloku, przy ul. Kalcytowej, na osiedlu Podkarczów ka. W skład mieszkania wchodzą: - pokój z wyjściem na balkon typu loggia - widna kuchni...

Kielce (Podkarczówka) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

295 000 PLN (10 172 zł/m2)

1
-
29 m2
1989
15881497 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27634769 15881497 Wyjątkowy apartament w historycznej kamienicy przy ul. Żeromskiego. Na sprzedaż przestronny apartament o powierzchni 92,57 m² , usytuowany na 2 piętrze kameralnej, dwupiętrowej kamienicy frontowej z 1914 roku. Budynek został wzniesiony...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

833 133 PLN (9 056 zł/m2)

3
-
92 m2
1914
15637094 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22978685 15637094 Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie o pow. 47,02 m2 dostępne na I piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej w bezpośrednim sąsiedztwie os. Na Stoku . Mieszkanie jest w stanie deweloperskim. W skład mieszkania wchodzą:...

Kielce (Na stoku) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

441 988 PLN (9 404 zł/m2)

2
-
47 m2
2025
15629168 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22824787 15629168 REZERWACJA Na sprzedaż mieszkanie o pow. 65,51 m2 położone w kamienicy, zlokalizowanej w ścisłym centrum miasta, przy ul. Sienkiewicza. Kamienica w podwórzu. Mieszkanie położone na parterze, w jednopiętrowej kamienicy wzniesionej w 1931 roku. ...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

442 000 PLN (6 800 zł/m2)

2
-
65 m2
1931
15625103 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22712761 15625103 REZERWACJA Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 76,94 m2 , zlokalizowane na 3 piętrze w 4-pietrowym bloku z 2005 roku z windą, w centrum, przy ulicy Warszawskiej. W skład pomieszczeń wchodzą: - salon z aneksem kuchennym o pow. 27,...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

720 000 PLN (9 474 zł/m2)

3
-
76 m2
2005
15575430 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 21646045 15575430 Na sprzedaż nowa kawalerka , o pow. 35,28 m2, zlokalizowana na IV piętrze w apartamentowcu ścisłym centrum Kielc, przy ul. Kaczyńskiego. Nowy budynek, w atrakcyjnej, prestiżowej lokalizacji - miejsce o dużym natężeniu ruchu pieszego i samochodowe...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

430 416 PLN (12 298 zł/m2)

1
-
35 m2
2023
15548723 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20919592 15548723 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie, o pow. 45,06 m2, dostępne na I piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu Kieleckiego i lasuparku nad zalewem. Mieszkanie jest oferowane w standar...

Kielce (Szydłówek) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

504 672 PLN (11 215 zł/m2)

2
-
45 m2
2026
15548736 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 20919583 15548736 Na sprzedaż zespół pokojowy, o pow. 49,91 m2, dostępne na I piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu Kieleckiego i lasuparku nad zalewem. Mieszkanie jest oferowane w standardzie d...

Kielce (Szydłówek) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

552 503 PLN (11 276 zł/m2)

3
-
49 m2
2026
15548733 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 20919571 15548733 Na sprzedaż zespół pokojowy, o pow. 53,02 m2, dostępny na parterze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu Kieleckiego i lasuparku nad zalewem. Mieszkanie jest oferowane w standardzie de...

Kielce (Szydłówek) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

586 931 PLN (11 074 zł/m2)

3
-
53 m2
2026
15529043 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 20580305 15529043 Na sprzedaż zespół pokojowy, o pow. 49,90 m2, dostępne na II piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu Kieleckiego i lasuparku nad zalewem. Mieszkanie jest oferowane w standardzie ...

Kielce (Szydłówek) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

552 393 PLN (11 273 zł/m2)

3
-
49 m2
2026