• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Kielce Sienkiewicza Henryka

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Sienkiewicza i Henryka

Znaleźliśmy 510 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Kielce

15794232 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26067588 15794232 Na sprzedaż w pełni wyposażony, dwupoziomowy apartament o pow. 94,5 m2 zlokalizowany na 1 i 2 piętrze w 2 -piętrowym budynku z 2012, położonym na cichym, i zamkniętym osiedlu mieszkań w zabudowie szeregowej przy ulicy Chodkiewicza w Kielcach. ...

Kielce (Baranówek) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 130 000 PLN (12 021 zł/m2)

3
-
94 m2
2012
15671002 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23661292 15671002 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,07 m2 , zlokalizowane na 2 piętrze w 2-pietrowym bloku z 2010 roku, na os. Podkarczówka . W skład mieszkania wchodzą: - salon z aneksem kuchennym o pow. ok. 25 m2, z wyjściem na taras - syp...

Kielce (Podkarczówka) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

735 000 PLN (10 809 zł/m2)

3
-
68 m2
2010
15625103 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22712761 15625103 REZERWACJA Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 76,94 m2 , zlokalizowane na 3 piętrze w 4-pietrowym bloku z 2005 roku z windą, w centrum, przy ulicy Warszawskiej. W skład pomieszczeń wchodzą: - salon z aneksem kuchennym o pow. 27,...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

720 000 PLN (9 474 zł/m2)

3
-
76 m2
2005
15872289 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27489620 15872289 Na sprzedaż komfortowe mieszkanie w centrum miasta ul. AstronautówOferuję na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w ścisłym centrum miasta, przy ul. Astronautów. Nieruchomość została zaprojektowana przez architekta wnętrz i wykończona w podwy...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

499 000 PLN (9 980 zł/m2)

2
1
50 m2
1955
15625197 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22715125 15625197 Okazja! Funkcjonalne, świetnie skomunikowane mieszkanie w nowym Apartamentowcu.Do sprzedaży uroczy apartament  o powierzchni 76,94 m2, usytuowany na 3 piętrze 4 kondygnacyjnym budynku w  kameralnym Apartamentowcu z windą.Budynek został wybudowany w 2...

Kielce (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

720 000 PLN (9 474 zł/m2)

3
1
76 m2
2005
15693469 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24066264 15693469 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie 53 m² ul. Gliniana Kielce 1. piętro Kameralny budynekMam przyjemność zaprezentować atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 53 m², usytuowane na pierwszym piętrze w niskim, dwukondygnacyjnym b...

Kielce (Herby) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

430 000 PLN (8 113 zł/m2)

2
1
53 m2
1960
15747805 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25099590 15747805 Na sprzedaż jednopokojowe mieszkanie o pow. 40 m2, zlokalizowane na I piętrze w bloku przy ul. Marszałkowskiej w Kielcach, na os. Sady. W skład nieruchomości wchodzą: - przestronny salon z wyjściem na średniej wielkości balkon, - widna, oddz...

Kielce (Sady) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

337 000 PLN (8 425 zł/m2)

1
-
40 m2
1961
15794934 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26085703 15794934 Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie o pow. 43,74 m2 dostępne na II piętrze budynku, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej w bezpośrednim sąsiedztwie os. Na Stoku . Mieszkanie jest oferowane w stanie deweloperskim. W skład mieszkan...

Kielce (Na stoku) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

406 782 PLN (9 460 zł/m2)

2
-
43 m2
2025
15794932 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26085702 15794932 Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie o pow. 34,32 m2 dostępne na IV piętrze budynku, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej w bezpośrednim sąsiedztwie os. Na Stoku . Mieszkanie jest oferowane w stanie deweloperskim. W skład mieszkan...

Kielce (Na stoku) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

336 336 PLN (9 892 zł/m2)

2
-
34 m2
2025
15794930 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26085701 15794930 Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie o pow. 43,74 m2 dostępne na I piętrze budynku, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej w bezpośrednim sąsiedztwie os. Na Stoku . Mieszkanie jest oferowane w stanie deweloperskim. W skład mieszkani...

Kielce (Na stoku) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

402 408 PLN (9 358 zł/m2)

2
-
43 m2
2025
15794946 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26085699 15794946 Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie o pow. 43,74 m2 dostępne na IV piętrze budynku, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej w bezpośrednim sąsiedztwie os. Na Stoku . Mieszkanie jest oferowane w stanie deweloperskim. W skład mieszkan...

Kielce (Na stoku) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

411 156 PLN (9 562 zł/m2)

2
-
43 m2
2025
15794935 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26085696 15794935 Na sprzedaż 4 - pokojowe mieszkanie o pow. 61,45 m2 dostępne na IV piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej w bezpośrednim sąsiedztwie os. Na Stoku . Mieszkanie jest oferowane w standardzie deweloperskim. W skład mies...

Kielce (Na stoku) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

491 600 PLN (8 059 zł/m2)

4
-
61 m2
2025