• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Kielce Szydłówek

Znalezionych ofert: 43

15865349 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27295802 15865349 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o dużym potencjałem aranżacyjnym, położone przy ul. Bukowej w Kielcach. Lokalizacja: Kielce, ul. Bukowa Piętro: 33 (ostatnie piętro) Rok budowy: 1964 (cegła, budynek po termomodernizacji) Układ mieszkania...

Kielce (Szydłówek) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

209 000 PLN (8 360 zł/m2)

1
-
25 m2
1964
15834462 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26709444 15834462 Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie, o pow. 28,91 m2, dostępne na I piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu Kieleckiego i lasuparku nad zalewem. Mieszkanie jest oferowane w standar...

Kielce (Szydłówek) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

329 574 PLN (11 771 zł/m2)

1
-
28 m2
2026
15751587 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25144297 15751587 Na sprzedaż zespół pokojowy, o pow. 42,57 m2, dostępne na I piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu Kieleckiego i lasuparku nad zalewem. Mieszkanie jest oferowane w standardzie d...

Kielce (Szydłówek) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

471 249 PLN (11 220 zł/m2)

2
-
42 m2
2026
15834466 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26709447 15834466 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie, o pow. 50,38 m2, dostępne na II piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu Kieleckiego i lasuparku nad zalewem. Mieszkanie jest oferowane w standa...

Kielce (Szydłówek) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

518 914 PLN (10 378 zł/m2)

2
-
50 m2
2026
15822456 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26645593 15822456 Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie, o powierzchni 53,9 m² , usytuowane na drugim piętrze w 3-piętrowym bloku z lat 60-tych , wybudowanym z cegły i po przeprowadzonej termomodernizacji . To propozycja dla osób ceniących solidne budownict...

Kielce (Szydłówek) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

429 000 PLN (8 094 zł/m2)

2
-
53 m2
1967
15746352 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25078146 15746352 Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie, o pow. 26,81 m2, dostępne na IV piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu Kieleckiego i lasuparku nad zalewem. Mieszkanie jest oferowane w standa...

Kielce (Szydłówek) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

361 935 PLN (13 921 zł/m2)

1
-
26 m2
2026
15854008 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27067667 15854008 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie, o powierzchni 32,18 m² , usytuowane na czwartym piętrze w 4-piętrowym bloku z lat 70-tych na osiedlu Szydłówek w Kielcach. Blok po przeprowadzonej termomodernizacji z monitoringiem. W 2025 roku prz...

Kielce (Szydłówek) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

308 000 PLN (9 625 zł/m2)

2
-
32 m2
1970
15834464 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26709445 15834464 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie, o pow. 42,30 m2, dostępne na III piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu Kieleckiego i lasuparku nad zalewem. Mieszkanie jest oferowane w stand...

Kielce (Szydłówek) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

465 300 PLN (11 079 zł/m2)

2
-
42 m2
2026
15548752 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 20919590 15548752 Na sprzedaż zespół pokojowy, o pow. 57,23 m2, dostępny na parterze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu Kieleckiego i lasuparku nad zalewem. Mieszkanie jest oferowane w standardzie de...

Kielce (Szydłówek) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

633 536 PLN (11 115 zł/m2)

3
-
57 m2
2026
15548760 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 20919558 15548760 Na sprzedaż zespół pokojowy, o pow. 31,60 m2 dostępny na parterze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu Kieleckiego i lasuparku nad zalewem. Mieszkanie jest oferowane w standardzie d...

Kielce (Szydłówek) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

349 812 PLN (11 284 zł/m2)

1
-
31 m2
2026
15529373 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 20585136 15529373 Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie, o pow. 29,13 m2, dostępny na III piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu Kieleckiego i lasuparku nad zalewem. Mieszkanie jest oferowane w stand...

Kielce (Szydłówek) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

320 430 PLN (11 049 zł/m2)

1
-
29 m2
2026
15529374 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 20585133 15529374 Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie, o pow. 30,79 m2, dostępny na III piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu Kieleckiego i lasuparku nad zalewem. Mieszkanie jest oferowane w stand...

Kielce (Szydłówek) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

351 006 PLN (11 700 zł/m2)

1
-
30 m2
2026