• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Kołobrzeg Śródmieście

Znalezionych ofert: 26

15768426 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25544367 15768426 Nowa cena !!!1 pokojowe mieszkanie o pow. 23,20 m2, położone na niskim parterze. Dodatkowo w użytkowaniu pozostaje komórka lokatorska o pow. 7,5 m2 umiejscowiona w odrębnym budynku jednokondygnacyjnym.Lokalizacja śródmiejska dzielnica miasta ul. Trze...

Kołobrzeg (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

255 000 PLN (11 087 zł/m2)

1
1
23 m2
1930
15745819 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25065572 15745819 Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie Kołobrzeg, ul. Unii LubelskiejGotowe do zamieszkania. Gotowe do zarabiania. W miejscu, które klienci naprawdę wybierają.Na sprzedaż funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, ...

Kołobrzeg (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

549 000 PLN (12 767 zł/m2)

3
-
43 m2
1970
15757668 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25304891 15757668 Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 60,4 m², z przepięknym widokiem, położone na 5. piętrze bloku z 1975 roku przy ul. Ratuszowej 5 – w samym sercu Kołobrzegu.Budynek jest odrestaurowany (co widać na zdjęciach), posiada windę i zadbaną k...

Kołobrzeg (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

590 000 PLN (9 833 zł/m2)

3
2
60 m2
1975
15774751 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25657706 15774751 48,5 m² w samym sercu KołobrzegUl. Wąska 20 Widok na miasto Potencjał inwestycyjnyTo mieszkanie jest odpowiedzią na jedno konkretne pytanie:gdzie w Kołobrzegu lokalizacja zawsze się obroni – dziś, za 5 i za 10 lat?Ulica Wąska 20 to ścisłe centrum m...

Kołobrzeg (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

530 000 PLN (11 042 zł/m2)

2
1
48 m2
1977
15836269 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26708794 15836269 2 pokoje 35,85 m² 4 piętro bez windy Do odświeżeniaWłasnościowe Ogrzewanie miejskie Są mieszkania „gotowe”.I są takie, które pozwalają Ci zrobić dokładnie to, co chcesz.To drugie daje Ci przewagę.Do remontu = do własnej aranżacji35,85 m² z układe...

Kołobrzeg (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

320 000 PLN (9 143 zł/m2)

2
1
35 m2
1975
15884063 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27694179 15884063 Są mieszkania, które oglądasz… i są takie, w których zostajesz na dłużej przy oknie.To jest właśnie ten drugi przypadek. Na 10. piętrze, z balkonem, który otwiera przestrzeń i daje poczucie oddechu — bez zaglądania sąsiadom w okna. Widok robi klimat ...

Kołobrzeg (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

420 000 PLN (8 750 zł/m2)

2
1
48 m2
1976
15675239 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23748926 15675239 Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe w budynku o niskiej zabudowie z balkonem oraz dużą piwnicą.Główne atuty nieruchomości: # mieszkanie 3-pokojowe# atrakcyjna cena# niska zabudowa# niski czynsz# słoneczny balkon# duża piwnicaNa sprzedaż mieszkanie trzy...

Kołobrzeg (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

385 000 PLN (7 000 zł/m2)

3
1
55 m2
1980
15762290 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25401925 15762290 Komfortowy, gotowy do wprowadzenia 2-pokojowy apartament z miejscem parkingowym i basenem zewnętrznym.Blisko morza!# kompletne umeblowanie i wyposażenie w cenie nieruchomości# miejsce parkingowe# zewnętrzny basen wyłącznie do dyspozycji mieszkańców# ...

Kołobrzeg (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

550 000 PLN (14 474 zł/m2)

2
1
38 m2
2020
15539458 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20814179 15539458 Przedstawiamy Państwu ofertę nietuzinkowego mieszkania, położonego w budynku wykonanego z cegły w latach 30-tych ubiegłego wieku. W 2010 roku cały budynek ( pokoszarowy)przeszedł kapitalny remont, niemal został wykonany na nowo pozostawiając tylko śc...

Kołobrzeg (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

520 000 PLN (9 455 zł/m2)

2
-
55 m2
1930
15841954 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26803027 15841954 Wyjątkowa oferta sprzedaży o poniższych atutach:# mieszkanie po remoncie o pow. użytkowej 71 m2# dwa miejsca parkingowe na auta# trzyrodzinny, kameralny budynek,# teren posesji ogrodzony# duży ogródek do wyłącznego korzystania o pow. 250 m2# mieszkan...

Kołobrzeg (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

540 000 PLN (7 606 zł/m2)

3
1
71 m2
1939
15841952 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26803025 15841952 Mieszkanie w świetnej lokalizacji, budynek położony bezpośrednio przy parku, w odległości zaledwie 600 m od plaży i 500 m do ścisłego centrum miasta.Stylowa przedwojenna, zabytkowa kamienica, po przeprowadzonym gruntownym remoncie, kilka lat temu ( n...

Kołobrzeg (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

798 000 PLN (8 313 zł/m2)

4
-
96 m2
1939
15818206 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26619716 15818206 Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie w sercu Kołobrzegu idealne jako inwestycja lub weekendowy apartament nad morzem!Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe z miejscem w hali garażowej W CENIE, na zamkniętym osiedlu.Idealne dla osób ceniących komfort, nowocze...

Kołobrzeg (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

699 000 PLN (17 049 zł/m2)

2
1
41 m2
2021