• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Kołobrzeg Kasprowicza Jana

Znalezionych ofert: 5

15822476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
urokliwy apartament w strefie uzdrowiskowej 26577833 15822476 Marzysz o pewnej inwestycji nad morzem, która sama na siebie zarabia, nawet jeśli mieszkasz setki kilometrów dalej? Szukasz stylowego apartamentu w Kołobrzegu, gotowego do wprowadzenia lub wynajmu od zaraz, którym łatwo zarządzać na odległość? Prez...

Kołobrzeg, ul. Jana Kasprowicza

440 000 PLN (12 941 zł/m2)

1
1
34 m2
-
15801867 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26252005 15801867 Na sprzedaż dwupokojowy apartament kompleksie Bliżej Morza przy ulicy Kasprowicza w Kołobrzegu. Atrakcyjna lokalizacja turystyczna. Budynek położony jest w kameralnej części Uzdrowiska Kołobrzeg jedynie 500m od plaży oraz pieszo-rowerowej promenady b...

Kołobrzeg, Jana Kasprowicza

699 000 PLN (18 521 zł/m2)

2
1
37.74 m2
2018
15801868 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26252004 15801868 Na sprzedaż dwupokojowy apartament kompleksie Bliżej Morza przy ulicy Kasprowicza w Kołobrzegu. Atrakcyjna lokalizacja turystyczna. Budynek położony jest w kameralnej części Uzdrowiska Kołobrzeg jedynie 500m od plaży oraz pieszo-rowerowej promenady b...

Kołobrzeg, Jana Kasprowicza

699 000 PLN (18 655 zł/m2)

2
1
37.47 m2
2018
15772231 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25605540 15772231 Na sprzedaż dwupokojowy apartament kompleksie Bliżej Morza przy ulicy Kasprowicza w Kołobrzegu. Atrakcyjna lokalizacja turystyczna. Budynek położony jest w kameralnej części Uzdrowiska Kołobrzeg jedynie 500m od plaży oraz pieszo-rowerowej promenady b...

Kołobrzeg, Jana Kasprowicza

699 000 PLN (18 531 zł/m2)

2
1
37.72 m2
2018
15775465 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25674597 15775465 Na sprzedaż dwupokojowy apartament kompleksie Bliżej Morza przy ulicy Kasprowicza w Kołobrzegu. Atrakcyjna lokalizacja turystyczna. Budynek położony jest w kameralnej części Uzdrowiska Kołobrzeg jedynie 500m od plaży oraz pieszo-rowerowej promenady b...

Kołobrzeg, Jana Kasprowicza

699 000 PLN (18 590 zł/m2)

2
1
37.6 m2
2018