• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Kołobrzeg

Znalezionych ofert: 472

15822476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
urokliwy apartament w strefie uzdrowiskowej 26577833 15822476 Marzysz o pewnej inwestycji nad morzem, która sama na siebie zarabia, nawet jeśli mieszkasz setki kilometrów dalej? Szukasz stylowego apartamentu w Kołobrzegu, gotowego do wprowadzenia lub wynajmu od zaraz, którym łatwo zarządzać na odległość? Prez...

Kołobrzeg, ul. Jana Kasprowicza

440 000 PLN (12 941 zł/m2)

1
1
34 m2
-
15814751 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Trzy pokoje ścisłe centru blisko dworca 26567423 15814751 Na sprzedaż stylowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 58 m², położone w ścisłym centrum Kołobrzegu. Idealna propozycja dla osób ceniących sobie komfort, prestiżową lokalizację oraz gotowe rozwiązania – bez konieczności remontów! Mieszkani...

Kołobrzeg, Drzymały

499 000 PLN (8 603 zł/m2)

3
-
58 m2
-
15798523 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
TRZY POKOJOWE MIESZKANIE , 63m² W ZIELONYM SERCU KOŁOBRZEGU 26173910 15798523 Marzysz o mieszkaniu, z którego do plaży idziesz na piechotę w 10 minut, a wracając, relaksujesz się w najspokojniejszej części miasta? Oto przestrzeń, która łączy bliskość morza z azylem zieleni! Prezentujemy 63 metry kwadratowe wolności aranżacyj...

Kołobrzeg, ul. Jana Karola Chodkiewicza

439 000 PLN (6 968 zł/m2)

3
2
63 m2
-
15814764 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament 74 m², 3 pokoje, garaż w hali – Mazowiecka Park, Kołobrzeg 26567433 15814764 To jest mieszkanie, które różni się od typowych ofert. Zamiast kolejnego pokoju, dostajesz przestrzeń, która otacza dom i to dosłownie: bardzo duży balkon okalający, który jest praktycznie dodatkowym pokojem na świeżym powietrzu. Poranna kawa, wiecz...

Kołobrzeg, ul. Mazowiecka

1 290 000 PLN (17 264 zł/m2)

3
1
74.72 m2
2022
15890032 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27867580 15890032 Cisza, spokój, zieleń, 500m do plaży i pełny wachlarz udogodnień na osiedlu zamkniętym. A to wszystko dostaniesz w ofercie mieszkania na sprzedaż w malowniczym Kołobrzegu, w dzielnicy Podczele na osiedlu strzeżonym Feniks. Ta nieruchomość oferuje 2 p...

Kołobrzeg (Podczele) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

540 000 PLN (14 595 zł/m2)

2
1
37 m2
2017
15847540 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26919569 15847540 Na sprzedaż atrakcyjny apartament w malowniczym Kołobrzegu, 500m do morza!! w dzielnicy Podczele na ulicy Poleskiej. Ta nieruchomość oferuje 2 pokoje z pięknym, wyciszającym widokiem na zieleń, idealna opcja na Twoje wakacyjne mieszkanie lub inwestyc...

Kołobrzeg (Podczele) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

569 000 PLN (16 257 zł/m2)

2
1
35 m2
2018
15765527 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25472351 15765527 Na sprzedaż lub wynajem lokal niemieszkalny w Kołobrzegu przy ul. Pomorskiej 2 oddalony ok. 800 m od morza. Lokalizacja:Śródmieście miasta, w sąsiedztwie punktów usługowych, handlowych i biurowych. W pobliżu restauracja Barka, kawiarnia Sowa, sklep B...

Kołobrzeg (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

119 500 PLN (10 864 zł/m2)

1
-
11 m2
2000
15854210 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27071838 15854210 Oferuję na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w nowym budynku z 2024 roku przy ulicy Artyleryjskiej w Kołobrzegu.Główne atuty nieruchomości NOWE BUDOWNICTWO 2024 ROK DUŻY BALKON PONAD 12 m² Z WIDOKIEM NA KATEDRĘ WYSOKI STANDARD WYKOŃCZENIA WYKUPIONE MIE...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

595 000 PLN (13 837 zł/m2)

2
1
43 m2
2024
15771931 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25596877 15771931 Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie na kameralnym i nowoczesnym osiedlu CZTERY PORY ROKU !!!Idealne dla rodzin z dziećmi, jak i osób szukających spokoju i komfortu w bliskim sąsiedztwie natury i miejskich udogodnień.Główne atuty nierucho...

Kołobrzeg (Ogrody) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

750 000 PLN (11 364 zł/m2)

3
1
66 m2
2020
15891270 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27893204 15891270 Na sprzedaż apartament na popularnym osiedlu Polanki Park w Kołobrzegu. Lokal usytuowany na I piętrze w budynku z windą, w którym znajdziemy sypialnie z szafą w zabudowie, duży salon połączony z jadalnią i aneksem kuchennym, garderobę, ł...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

795 000 PLN (16 563 zł/m2)

2
-
48 m2
2016
15298838 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 15143867 15298838 Kołobrzeg na sprzedaż mieszkanie 1 pokojowe z możliwością rozbudowy o przylegający strych lub dobudowanie 2 dodatkowych pokoi ze skosami.Lokal mieszkalny jest do remontu, posiada łączną pow. 26,32 m2 na którą składają się: - mieszkanie o pow. 19,1 m2...

Kołobrzeg (Zachodnia) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

195 000 PLN (7 500 zł/m2)

1
-
26 m2
1930
15779200 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25768782 15779200 Na sprzedaż mieszkanie w centrum Kołobrzegu. Urządzone, na I piętrze, 4 niezależne pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka, przedpokój. W kuchni zmywarka, lodówka, pralka. Świetnie zlokalizowane w samym centrum Kołobrzegu. W bu...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

525 000 PLN (9 722 zł/m2)

4
-
54 m2
1930