• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Koszyce Małe

Znalezionych ofert: 1

15661456 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 23482589 15661456 Zapraszamy do rezerwacji nowoczesnego mieszkania o wysokiej funkcjonalności, wykonanego z materiałów najwyższej jakości.Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 74,66 m2 dwupoziomowe na 1 piętrze z dwoma własnymi balkonami o powierzchni 8 m2 każdy jak ...

Koszyce Małe (Małopolskie, gm. Tarnów)

499 999 PLN (6 697 zł/m2)

4
1
74.66 m2
2025