• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Koteże Kruka

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Kruka i Koteże

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne

15884882 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27714189 15884882 Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą w pełni wykończonego studia z balkonem w prestiżowej inwestycji tuż nad rzeką!Zapraszam na prezentację: Aleksandra Anyszko +48 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Ulica Michalczyka to lokalizacja łącząca...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

725 000 PLN (20 714 zł/m2)

1
1
35 m2
2025
15875965 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27526059 15875965 Szukasz mieszkania w centrum, ale z dostępem do zieleni i spokojem za oknem? Marzysz o jasnym wnętrzu, dużej łazience z wyjściem na balkon i widokiem na park? Na sprzedaż przedstawiamy przytulną i gotową do wprowadzenia kawalerkę położoną na 1. piętr...

Lubsko (Lubuskie, gm. Lubsko)

169 000 PLN (5 993 zł/m2)

1
1
28.2 m2
1972
15875284 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27525596 15875284 Szukasz przestronnego mieszkania gotowego do wprowadzenia w bardzo dobrym standardzie? Ta oferta jest dla Ciebie!Na sprzedaż oferujemy komfortowe, 4-pokojowe mieszkanie z balkonem oraz piwnicą położone na 1 piętrze zadbanego budynku przy ul. Brzozowe...

Tomaszowo (Lubuskie, gm. Żagań)

419 000 PLN (5 918 zł/m2)

4
1
70.8 m2
1980
15863055 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27238006 15863055 Zapraszamy na Dzień Otwarty 14.05. (czwartek) godz. 16:30-17:30. Prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny w celu ustalenia godziny spotkania. Na sprzedaż: przestronne mieszkanie 97,29 m2 - Gliwice, Karolinki taras + ogródek 2 ni...

Gliwice (Wojska polskiego) (Śląskie, gm. Gliwice)

1 030 000 PLN (10 619 zł/m2)

4
-
97 m2
2021
15857850 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27134399 15857850 ​​​​​​BEZPOŚREDNIO od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% PCC Nowoczesne osiedle, stan deweloperski. Wrocław Śródmieście Planowana data odbioru II kwartał 2026r. BESTATE Nieruchomości Wrocław oferuje do sprzedaży mieszkanie w stan...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

920 000 PLN (19 574 zł/m2)

2
-
47 m2
2026
15857745 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27133101 15857745 ​​​​​​BEZPOŚREDNIO od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% PCC Nowoczesne osiedle, stan deweloperski. Wrocław Śródmieście Planowana data odbioru II kwartał 2026r. BESTATE Nieruchomości Wrocław oferuje do sprzedaży mieszkanie w stan...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 400 000 PLN (18 182 zł/m2)

4
-
77 m2
2026
15848803 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26948651 15848803 Bezpośrednio od dewelopera, 0% prowizji Apartamenty inwestycyjne wykończone pod klucz Deweloperskie, kawalerka z balkonem w centrum miasta Wrocław Planowany odbiór- IV kwartał 2026r. Bestate Nieruchomości Wrocław oferuje do sprzedaży...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

597 405 PLN (11 948 zł/m2)

1
-
50 m2
2026
15848802 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26948649 15848802 Bezpośrednio od dewelopera, 0% prowizji Apartamenty wykończone pod klucz Deweloperskie, kawalerka z balkonem, centrum miasta Wrocław Planowany odbiór- IV kwartał 2026r. Bestate Nieruchomości Wrocław oferuje do sprzedaży jednopokojowe...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

336 348 PLN (11 598 zł/m2)

1
-
29 m2
2026
15838908 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26733219 15838908 Zapraszam Cię do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 33,8 m² położonego na pierwszym piętrze bloku przy ul. Kasprowicza 13 w Gliwicach. Mieszkanie składa się z: pokoju oddzielnej kuch...

Gliwice (Sośnica) (Śląskie, gm. Gliwice)

225 000 PLN (6 818 zł/m2)

1
-
33 m2
1960
15613908 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 22485963 15613908 Deweloperskie mieszkania w budynkach 5-kondygnacyjnych w otoczeniu zieleni BEZPOŚREDNIO od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% PCC. Posiadamy ponad 90 inwestycji we Wrocławiu i okolicach, zapytaj o pozostałe. Bezpłatna pomoc przy kre...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

869 000 PLN (12 594 zł/m2)

4
-
69 m2
2022
15613910 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22485953 15613910 Deweloperskie mieszkania w 23-piętrowym wieżowcu z pięknym widokiem na centrum miasta. BEZPOŚREDNIO od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% PCC. Posiadamy ponad 90 inwestycji we Wrocławiu i okolicach, zapytaj o pozostałe. Bezpłatna pomoc p...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

853 197 PLN (19 391 zł/m2)

2
-
44 m2
2023
15402562 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 17742656 15402562 Sprzedam 2-pokojowe mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji Wrocław Fabryczna o powierzchni mieszkalnej 48 m.kw, usytuowane na parterze w budynku z 2006r. (z windą). Nieruchomość składa się z salonu połączonego z kuchnią o powierzchni 26,6 m.kw, syp...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

699 000 PLN (14 563 zł/m2)

2
-
48 m2
2006