• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Kraków Łagiewniki

Znalezionych ofert: 297

15892880 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27899648 15892880 Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję . Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza. Łatwy dostęp do głównych arterii ko...

Kraków (Łagiewniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 300 787 PLN (17 344 zł/m2)

4
-
75 m2
2026
15892941 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899647 15892941 Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję . Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza. Łatwy dostęp do głównych arterii ko...

Kraków (Łagiewniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 048 814 PLN (16 916 zł/m2)

3
-
62 m2
2026
15892938 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27899641 15892938 Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję . Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza. Łatwy dostęp do głównych arterii ko...

Kraków (Łagiewniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 270 711 PLN (16 943 zł/m2)

4
-
75 m2
2026
15892891 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27899671 15892891 Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję . Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza. Łatwy dostęp do głównych arterii ko...

Kraków (Łagiewniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 190 784 PLN (17 011 zł/m2)

4
-
70 m2
2026
15892953 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27899670 15892953 Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję . Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza. Łatwy dostęp do głównych arterii ko...

Kraków (Łagiewniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 204 960 PLN (17 214 zł/m2)

4
-
70 m2
2026
15892889 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899666 15892889 Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję . Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza. Łatwy dostęp do głównych arterii ko...

Kraków (Łagiewniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 061 226 PLN (17 117 zł/m2)

3
-
62 m2
2026
15892947 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899659 15892947 Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję . Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza. Łatwy dostęp do głównych arterii ko...

Kraków (Łagiewniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 064 371 PLN (16 127 zł/m2)

3
-
66 m2
2026
15892885 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899658 15892885 Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję . Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza. Łatwy dostęp do głównych arterii ko...

Kraków (Łagiewniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 255 288 PLN (17 435 zł/m2)

3
-
72 m2
2026
15892944 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899653 15892944 Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję . Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza. Łatwy dostęp do głównych arterii ko...

Kraków (Łagiewniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 184 826 PLN (18 228 zł/m2)

3
-
65 m2
2026
15892881 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899650 15892881 Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję . Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza. Łatwy dostęp do głównych arterii ko...

Kraków (Łagiewniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 150 546 PLN (16 675 zł/m2)

3
-
69 m2
2026
15892879 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899646 15892879 Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję . Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza. Łatwy dostęp do głównych arterii ko...

Kraków (Łagiewniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 127 992 PLN (16 588 zł/m2)

3
-
68 m2
2026
15892878 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899643 15892878 Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję . Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza. Łatwy dostęp do głównych arterii ko...

Kraków (Łagiewniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

855 960 PLN (17 119 zł/m2)

2
-
50 m2
2026