• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Kraków Bieńczyce

Znalezionych ofert: 21

15890971 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27883635 15890971 Oferujemy Państwu mieszkanie 3-pokojowe w Krakowie, dzielnica Bieńczyce, osiedle Strusia. Lokalizacja: Nieruchomość położona jest w doskonale skomunikowanej części Krakowa - Bieńczyce, w otoczeniu pełnej infrastruktury. Najbliższa okolica of...

Kraków (Bieńczyce) (Małopolskie, gm. Kraków)

645 000 PLN (11 944 zł/m2)

3
-
54 m2
1972
15850816 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27008463 15850816 REZERWACJA - UMOWA PRZEDWSTĘPNA 2 pokoje 38 m² balkon oddzielna kuchnia Bieńczyce - os. Przy Arce blisko DH Wanda Dostępne od zaraz idealne dla pary, singla lub inwestora Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie...

Kraków (Bieńczyce) (Małopolskie, gm. Kraków)

550 000 PLN (14 474 zł/m2)

2
-
38 m2
1976
15840629 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26778901 15840629 Osiedle Albertyńskie. Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 45,29 m 2 z loggia. Rozkładowe, narożne, dwustronne mieszkanie na 6 piętrze w 10 piętrowym bloku z 1966 r. Mieszkanie do remontu. Składa się z 2 pokoi o pow.: 16,31 m 2 i 10,53 m 2 , osobne...

Kraków (Bieńczyce) (Małopolskie, gm. Kraków)

570 000 PLN (12 667 zł/m2)

2
-
45 m2
1966
15437305 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 18532155 15437305 Oferujemy Państwu mieszkanie 2-pokojowe w Krakowie, dzielnica Bieńczyce, osiedle Strusia. Lokalizacja: Nieruchomość położona jest w doskonale skomunikowanej części Krakowa - Bieńczyce, w otoczeniu pełnej infrastruktury. Najbliższa okolica of...

Kraków (Bieńczyce) (Małopolskie, gm. Kraków)

590 000 PLN (16 389 zł/m2)

2
-
36 m2
1972
15876696 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27548270 15876696 Bieńczyce, osiedle Strusia. 3 pokojowe mieszkanie o pow. 45,42 m 2 . Mieszkanie do remontu, na 3 piętrze w 10 piętrowym bloku z 1975 r., dwustronne (narożne) z balkonem. Składa się z pokoju dzi...

Kraków (Bieńczyce) (Małopolskie, gm. Kraków)

570 000 PLN (12 667 zł/m2)

3
-
45 m2
1975
15866256 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27317526 15866256 Na sprzedaż: funkcjonalne mieszkanie - os. Kalinowe Na sprzedaż oferujemy ustawne mieszkanie o powierzchni 46,85 m² , zlokalizowane na 3. piętrze w zadbanym bloku na osiedlu Kalinowym. mieszkanie składa się z dużego umeblowanego salo...

Kraków (Bieńczyce) (Małopolskie, gm. Kraków)

611 000 PLN (13 283 zł/m2)

2
-
46 m2
1960
15620908 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22614210 15620908 Oferujemy na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na os. Albertyńskim , o powierzchni 50 m². Zlokalizowane na 4 piętrze w bloku 4 piętrowym. Mieszkanie składa się z trzech niezależnych pokoi , kuchni, łazienki, korytarza, balkonu oraz przyn...

Kraków (Bieńczyce) (Małopolskie, gm. Kraków)

699 000 PLN (13 980 zł/m2)

3
-
50 m2
1978
15871555 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27470678 15871555 Dodatkowo: piwnica, winda; Rozkład: pokoje nieprzechodnie; Mieszkanie na osiedlu Albertyńskim - okolice DH Wanda. 42,5m2, 2-niezależne pokoje, jeden większy z wnęką na garderobę, a drugi mniejszy, oddzielna kuchnia z jadalnią, łazienka przynależy ...

Kraków (Bieńczyce) (Małopolskie, gm. Kraków)

600 000 PLN (14 286 zł/m2)

2
1
42 m2
-
15751923 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25150825 15751923 Prezentujemy Państwu przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,26 m², znajdujące się w Krakowie - os. Kalinowe. Mieszkanie znajduje się na 2. piętrze w 4-piętrowym budynku z lat 70-tych, wybudowanym w technologii tzw. &...

Kraków (Bieńczyce) (Małopolskie, gm. Kraków)

699 000 PLN (14 872 zł/m2)

3
-
47 m2
1970
15422953 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 18218026 15422953 Zamieszkaj wygodnie! 2-pokojowe mieszkanie z ogrodem na monitorowanym osiedlu w Bieńczycach Szukasz nowoczesnego mieszkania z ogrodem w spokojnej, a jednocześnie świetnie skomunikowanej części Krakowa? Ta oferta jest dla Ciebie! Atuty mieszk...

Kraków (Bieńczyce) (Małopolskie, gm. Kraków)

820 000 PLN (20 500 zł/m2)

2
-
40 m2
2018
15815860 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26646709 15815860 Na sprzedaż funkcjonalne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 36 m² , zlokalizowane na osiedlu Kalinowym . Lokal usytuowany jest na 10. (ostatnim) piętrze budynku z lat 70., co zapewnia otwartą panoramę i widok na góry . ...

Kraków (Bieńczyce) (Małopolskie, gm. Kraków)

578 000 PLN (16 056 zł/m2)

2
-
36 m2
1967
15881327 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27629100 15881327 Szukasz mieszkania, które łączy nowoczesny design z doskonałą lokalizacją? To wyjątkowe, 2-pokojowe lokum o powierzchni 42 m² na krakowskich Bieńczycach (Nowa Huta) jest idealną propozycją dla par, rodzin z dzieckiem lub osób ceniących p...

Kraków (Bieńczyce) (Małopolskie, gm. Kraków)

600 000 PLN (14 286 zł/m2)

2
-
42 m2
-