• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Kraków Prądnik Biały

Znalezionych ofert: 890

15892637 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899235 15892637 NOWE MIESZKANIA - PRĄDNIK BIAŁY, GÓRKA NARODOWA. W ramach kolejnego etapu inwestycji powstanie łącznie 236 mieszkań, ulokowanych w czterech budynkach o sześciu kondygnacjach naziemnych. Wszystkie z mieszkań 1-, 2-, 3- i 4-pokojow...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

641 918 PLN (17 831 zł/m2)

2
-
36 m2
2023
15892786 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899234 15892786 NOWE MIESZKANIA - PRĄDNIK BIAŁY, GÓRKA NARODOWA. W ramach kolejnego etapu inwestycji powstanie łącznie 236 mieszkań, ulokowanych w czterech budynkach o sześciu kondygnacjach naziemnych. Wszystkie z mieszkań 1-, 2-, 3- i 4-pokojow...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

633 549 PLN (18 101 zł/m2)

2
-
35 m2
2023
15892635 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899226 15892635 NOWE MIESZKANIA - PRĄDNIK BIAŁY, GÓRKA NARODOWA. W ramach kolejnego etapu inwestycji powstanie łącznie 236 mieszkań, ulokowanych w czterech budynkach o sześciu kondygnacjach naziemnych. Wszystkie z mieszkań 1-, 2-, 3- i 4-pokojow...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

657 206 PLN (18 777 zł/m2)

2
-
35 m2
2023
15631476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22868147 15631476 Wykończone i wyposażone duże mieszkanie 3 pokojowe, miejscem postojowym i komórką! Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie pod klucz , stan do zamieszkania na Górce Narodowej nieopodal nowo wybudowanej lin...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 270 000 PLN (17 887 zł/m2)

3
-
71 m2
2020
15892813 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899383 15892813 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

750 099 PLN (14 708 zł/m2)

3
-
51 m2
2024
15892749 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27899371 15892749 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

922 083 PLN (14 186 zł/m2)

4
-
65 m2
2024
15892687 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27899369 15892687 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

986 506 PLN (16 720 zł/m2)

4
-
59 m2
2024
15892748 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899364 15892748 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

641 775 PLN (16 456 zł/m2)

2
-
39 m2
2024
15892598 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899363 15892598 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

740 366 PLN (14 807 zł/m2)

3
-
50 m2
2024
15892746 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899352 15892746 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

629 894 PLN (16 151 zł/m2)

2
-
39 m2
2024
15892596 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899350 15892596 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

706 130 PLN (14 711 zł/m2)

3
-
48 m2
2024
15892806 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899341 15892806 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

615 813 PLN (16 206 zł/m2)

2
-
38 m2
2024