• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Kraków Prądnik Biały

Znalezionych ofert: 890

15892227 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27898596 15892227 Nowoczesne mieszkania na Prądniku Białym - komfort, funkcjonalność i zieleń Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, kameralnego osiedla zlokalizowanego na Prądniku Białym w Krakowie . To wyjątkowe miejsce stworzone z myślą o osobach...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

757 158 PLN (16 110 zł/m2)

3
-
47 m2
2025
15892314 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27898594 15892314 Nowoczesne mieszkania na Prądniku Białym - komfort, funkcjonalność i zieleń Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, kameralnego osiedla zlokalizowanego na Prądniku Białym w Krakowie . To wyjątkowe miejsce stworzone z myślą o osobach...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

760 822 PLN (15 850 zł/m2)

3
-
48 m2
2025
15892270 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27898593 15892270 Nowoczesne mieszkania na Prądniku Białym - komfort, funkcjonalność i zieleń Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, kameralnego osiedla zlokalizowanego na Prądniku Białym w Krakowie . To wyjątkowe miejsce stworzone z myślą o osobach...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

878 748 PLN (12 923 zł/m2)

3
-
68 m2
2025
15892269 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27898589 15892269 Nowoczesne mieszkania na Prądniku Białym - komfort, funkcjonalność i zieleń Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, kameralnego osiedla zlokalizowanego na Prądniku Białym w Krakowie . To wyjątkowe miejsce stworzone z myślą o osobach...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

982 119 PLN (13 454 zł/m2)

4
-
73 m2
2025
15892367 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898584 15892367 Nowoczesne mieszkania na Prądniku Białym - komfort, funkcjonalność i zieleń Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, kameralnego osiedla zlokalizowanego na Prądniku Białym w Krakowie . To wyjątkowe miejsce stworzone z myślą o osobach...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

581 652 PLN (15 307 zł/m2)

2
-
38 m2
2025
15892268 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27898582 15892268 Nowoczesne mieszkania na Prądniku Białym - komfort, funkcjonalność i zieleń Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, kameralnego osiedla zlokalizowanego na Prądniku Białym w Krakowie . To wyjątkowe miejsce stworzone z myślą o osobach...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

771 411 PLN (14 285 zł/m2)

3
-
54 m2
2025
15892391 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898571 15892391 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

722 200 PLN (15 700 zł/m2)

2
-
46 m2
2025
15892349 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898570 15892349 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

638 385 PLN (16 800 zł/m2)

2
-
38 m2
2025
15892257 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898567 15892257 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

615 171 PLN (16 189 zł/m2)

2
-
38 m2
2025
15892214 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898564 15892214 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

745 822 PLN (15 538 zł/m2)

2
-
48 m2
2025
15892307 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898553 15892307 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

707 078 PLN (14 731 zł/m2)

2
-
48 m2
2025
15892361 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898548 15892361 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

700 488 PLN (14 010 zł/m2)

2
-
50 m2
2025