• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Kraków Prądnik Biały

Znalezionych ofert: 890

15892128 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898166 15892128 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

682 344 PLN (16 246 zł/m2)

2
-
42 m2
2025
15892101 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898155 15892101 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

706 494 PLN (14 719 zł/m2)

2
-
48 m2
2025
15892048 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898149 15892048 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

722 200 PLN (15 700 zł/m2)

2
-
46 m2
2025
15892064 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898089 15892064 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

823 310 PLN (21 666 zł/m2)

2
-
38 m2
2025
15892180 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27898185 15892180 Nowoczesne mieszkania na Prądniku Białym - komfort, funkcjonalność i zieleń Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, kameralnego osiedla zlokalizowanego na Prądniku Białym w Krakowie . To wyjątkowe miejsce stworzone z myślą o osobach...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

776 986 PLN (16 187 zł/m2)

3
-
48 m2
2025
15892178 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27898182 15892178 Nowoczesne mieszkania na Prądniku Białym - komfort, funkcjonalność i zieleń Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, kameralnego osiedla zlokalizowanego na Prądniku Białym w Krakowie . To wyjątkowe miejsce stworzone z myślą o osobach...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

770 514 PLN (16 052 zł/m2)

3
-
48 m2
2025
15892134 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27898180 15892134 Nowoczesne mieszkania na Prądniku Białym - komfort, funkcjonalność i zieleń Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, kameralnego osiedla zlokalizowanego na Prądniku Białym w Krakowie . To wyjątkowe miejsce stworzone z myślą o osobach...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

816 813 PLN (14 330 zł/m2)

3
-
57 m2
2025
15892124 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27898178 15892124 Nowoczesne mieszkania na Prądniku Białym - komfort, funkcjonalność i zieleń Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, kameralnego osiedla zlokalizowanego na Prądniku Białym w Krakowie . To wyjątkowe miejsce stworzone z myślą o osobach...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

471 559 PLN (16 841 zł/m2)

1
-
28 m2
2025
15892047 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27898154 15892047 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

912 694 PLN (13 829 zł/m2)

3
-
66 m2
2025
15892100 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27898151 15892100 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

886 046 PLN (13 425 zł/m2)

3
-
66 m2
2025
15892094 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27898144 15892094 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 091 662 PLN (14 364 zł/m2)

4
-
76 m2
2025
15892032 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898107 15892032 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

700 488 PLN (14 010 zł/m2)

2
-
50 m2
2025