• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Kraków Prądnik Biały

Znalezionych ofert: 890

15892685 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899357 15892685 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

629 440 PLN (16 139 zł/m2)

2
-
39 m2
2024
15892473 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27899354 15892473 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 013 259 PLN (14 271 zł/m2)

4
-
71 m2
2024
15892532 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27899343 15892532 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

924 136 PLN (14 217 zł/m2)

4
-
65 m2
2024
15892650 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899303 15892650 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

616 475 PLN (16 223 zł/m2)

2
-
38 m2
2024
15892588 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899302 15892588 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

785 525 PLN (14 282 zł/m2)

3
-
55 m2
2024
15892463 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899294 15892463 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

747 503 PLN (14 657 zł/m2)

3
-
51 m2
2024
15892586 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899290 15892586 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

788 200 PLN (14 075 zł/m2)

3
-
56 m2
2024
15892796 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899283 15892796 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

743 019 PLN (14 569 zł/m2)

3
-
51 m2
2024
15892520 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899274 15892520 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

682 253 PLN (17 056 zł/m2)

2
-
40 m2
2024
15892794 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27899272 15892794 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

765 447 PLN (14 442 zł/m2)

4
-
53 m2
2024
15892582 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899270 15892582 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

618 540 PLN (15 464 zł/m2)

2
-
40 m2
2024
15892581 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899264 15892581 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

635 089 PLN (16 284 zł/m2)

2
-
39 m2
2024