• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Kraków Prądnik Biały

Znalezionych ofert: 891

15893056 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899774 15893056 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

756 324 PLN (15 126 zł/m2)

2
-
50 m2
2025
15893070 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899769 15893070 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

860 670 PLN (13 241 zł/m2)

3
-
65 m2
2025
15893080 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899786 15893080 Nowoczesne mieszkania na Prądniku Białym - komfort, funkcjonalność i zieleń Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, kameralnego osiedla zlokalizowanego na Prądniku Białym w Krakowie . To wyjątkowe miejsce stworzone z myślą o osobach...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

587 187 PLN (16 311 zł/m2)

2
-
36 m2
2025
15893068 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27899779 15893068 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

539 189 PLN (16 339 zł/m2)

1
-
33 m2
2025
15893074 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899778 15893074 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

874 782 PLN (13 885 zł/m2)

3
-
63 m2
2025
15893051 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899777 15893051 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

836 748 PLN (13 282 zł/m2)

3
-
63 m2
2025
15893057 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899776 15893057 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

694 980 PLN (16 547 zł/m2)

2
-
42 m2
2025
15893072 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899773 15893072 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

716 764 PLN (14 933 zł/m2)

2
-
48 m2
2025
15893055 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27899772 15893055 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 045 858 PLN (13 761 zł/m2)

4
-
76 m2
2025
15893054 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899770 15893054 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

720 792 PLN (14 416 zł/m2)

2
-
50 m2
2025
15893053 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899768 15893053 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

678 020 PLN (14 125 zł/m2)

2
-
48 m2
2025
15893079 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27899785 15893079 Nowoczesne mieszkania na Prądniku Białym - komfort, funkcjonalność i zieleń Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, kameralnego osiedla zlokalizowanego na Prądniku Białym w Krakowie . To wyjątkowe miejsce stworzone z myślą o osobach...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 016 226 PLN (15 397 zł/m2)

4
-
66 m2
2025