• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Kraków Wzgórza Krzesławickie

Znalezionych ofert: 63

15892122 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898075 15892122 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje inwestycję mieszkaniową położoną w spokojnej okolicy Wzgórz Krzesławickich, zapewniająca mieszkańcom wysoki standard życia oraz doskonałe połączenie komfortu i nowoczesności. Oferta skiero...

Kraków (Wzgórza krzesławickie) (Małopolskie, gm. Kraków)

523 305 PLN (14 536 zł/m2)

2
-
36 m2
2025
15892119 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27898073 15892119 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje inwestycję mieszkaniową położoną w spokojnej okolicy Wzgórz Krzesławickich, zapewniająca mieszkańcom wysoki standard życia oraz doskonałe połączenie komfortu i nowoczesności. Oferta skiero...

Kraków (Wzgórza krzesławickie) (Małopolskie, gm. Kraków)

668 330 PLN (13 105 zł/m2)

3
-
51 m2
2025
15892118 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898072 15892118 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje inwestycję mieszkaniową położoną w spokojnej okolicy Wzgórz Krzesławickich, zapewniająca mieszkańcom wysoki standard życia oraz doskonałe połączenie komfortu i nowoczesności. Oferta skiero...

Kraków (Wzgórza krzesławickie) (Małopolskie, gm. Kraków)

521 850 PLN (15 349 zł/m2)

2
-
34 m2
2025
15892117 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898070 15892117 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje inwestycję mieszkaniową położoną w spokojnej okolicy Wzgórz Krzesławickich, zapewniająca mieszkańcom wysoki standard życia oraz doskonałe połączenie komfortu i nowoczesności. Obowiązuje pro...

Kraków (Wzgórza krzesławickie) (Małopolskie, gm. Kraków)

462 707 PLN (13 220 zł/m2)

2
-
35 m2
2025
15892123 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27898077 15892123 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje inwestycję mieszkaniową położoną w spokojnej okolicy Wzgórz Krzesławickich, zapewniająca mieszkańcom wysoki standard życia oraz doskonałe połączenie komfortu i nowoczesności. Obowiązuje pro...

Kraków (Wzgórza krzesławickie) (Małopolskie, gm. Kraków)

734 445 PLN (14 401 zł/m2)

3
-
51 m2
2025
15892120 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27898074 15892120 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje inwestycję mieszkaniową położoną w spokojnej okolicy Wzgórz Krzesławickich, zapewniająca mieszkańcom wysoki standard życia oraz doskonałe połączenie komfortu i nowoczesności. Obowiązuje pro...

Kraków (Wzgórza krzesławickie) (Małopolskie, gm. Kraków)

816 995 PLN (13 847 zł/m2)

4
-
59 m2
2025
15892116 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898071 15892116 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje inwestycję mieszkaniową położoną w spokojnej okolicy Wzgórz Krzesławickich, zapewniająca mieszkańcom wysoki standard życia oraz doskonałe połączenie komfortu i nowoczesności. Oferta skiero...

Kraków (Wzgórza krzesławickie) (Małopolskie, gm. Kraków)

521 850 PLN (15 349 zł/m2)

2
-
34 m2
2025
15891706 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897512 15891706 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje inwestycję mieszkaniową położoną w spokojnej okolicy Wzgórz Krzesławickich, zapewniająca mieszkańcom wysoki standard życia oraz doskonałe połączenie komfortu i nowoczesności. Oferta skiero...

Kraków (Wzgórza krzesławickie) (Małopolskie, gm. Kraków)

505 260 PLN (14 035 zł/m2)

2
-
36 m2
2025
15891614 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897511 15891614 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje inwestycję mieszkaniową położoną w spokojnej okolicy Wzgórz Krzesławickich, zapewniająca mieszkańcom wysoki standard życia oraz doskonałe połączenie komfortu i nowoczesności. Oferta skiero...

Kraków (Wzgórza krzesławickie) (Małopolskie, gm. Kraków)

487 060 PLN (14 325 zł/m2)

2
-
34 m2
2025
15891985 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27897503 15891985 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje inwestycję mieszkaniową położoną w spokojnej okolicy Wzgórz Krzesławickich, zapewniająca mieszkańcom wysoki standard życia oraz doskonałe połączenie komfortu i nowoczesności. Oferta skiero...

Kraków (Wzgórza krzesławickie) (Małopolskie, gm. Kraków)

694 035 PLN (13 609 zł/m2)

3
-
51 m2
2025
15891704 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27897500 15891704 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje inwestycję mieszkaniową położoną w spokojnej okolicy Wzgórz Krzesławickich, zapewniająca mieszkańcom wysoki standard życia oraz doskonałe połączenie komfortu i nowoczesności Oferta skierow...

Kraków (Wzgórza krzesławickie) (Małopolskie, gm. Kraków)

800 685 PLN (13 571 zł/m2)

4
-
59 m2
2025
15891611 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897493 15891611 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje inwestycję mieszkaniową położoną w spokojnej okolicy Wzgórz Krzesławickich, zapewniająca mieszkańcom wysoki standard życia oraz doskonałe połączenie komfortu i nowoczesności. Oferta skier...

Kraków (Wzgórza krzesławickie) (Małopolskie, gm. Kraków)

541 350 PLN (15 038 zł/m2)

2
-
36 m2
2025