• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Krosino Długa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Krosino i Długa

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne

15890971 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27883635 15890971 Oferujemy Państwu mieszkanie 3-pokojowe w Krakowie, dzielnica Bieńczyce, osiedle Strusia. Lokalizacja: Nieruchomość położona jest w doskonale skomunikowanej części Krakowa - Bieńczyce, w otoczeniu pełnej infrastruktury. Najbliższa okolica of...

Kraków (Bieńczyce), Józefa Strusia

645 000 PLN (11 944 zł/m2)

3
1
54 m2
1972
15889711 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27860419 15889711 Do sprzedaży mieszkanie w okolicy Aquaparku w Krakowie Biuro nieruchomości: Bracia Sadurscy Cena zakupu: 870 000zł + 76 000zł dodatkowo miejsce parkingowe w garażu podziemnym Powierzchnia: 45 m² Liczba pokoi: 2 Piętro: ...

Kraków (Prądnik Czerwony), Dobrego Pasterza

870 000 PLN (19 333 zł/m2)

2
1
45 m2
2018
15857091 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27113626 15857091 2 pokoje 64,72 m² golf wysoki standard taras Paczółtowice Krzeszowice Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni użytkowej 64,72 m² , położone w kameralnym osiedlu w malowniczych Paczółto...

Paczółtowice (Małopolskie, gm. Krzeszowice)

690 000 PLN (10 781 zł/m2)

2
1
64 m2
2015
15841824 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26798551 15841824 2-pokojowe mieszkanie z balkonem Czyżyny - os. Avia. Na sprzedaż oferuję jasne, przestronne i gotowe do zamieszkania 2-pokojowe mieszkanie położone na nowoczesnym i bardzo popularnym osiedlu Avia przy ul. Orlińskiego w dzielnicy Czyżyny. Lok...

Kraków (Czyżyny), Bolesława Orlińskiego

755 000 PLN (15 408 zł/m2)

2
1
49 m2
2018
15886627 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27762888 15886627 Oferuję na sprzedaż duże, słoneczne, jasne mieszkanie w jednej z najpiękniejszych, zielonych dzielnic Szczecina tuż przy JASNYCH BŁONIACH w zacisznej, bocznej uliczce. Mieszkanie posiada wyjątkowy, a zarazem ciekawy układ pomieszczeń z widokiem na tr...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

729 000 PLN (11 240 zł/m2)

3
1
64.86 m2
1940
15855754 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27075941 15855754 Na sprzedaż kawalerka z widokiem na Park Moczydło!Odkryj urok mieszkania położonego w sercu Warszawy na Woli przy ulicy Czorsztyńskiej 12.Ta 29-metrowa kawalerka to prawdziwa perełka dla osób poszukujących mieszkania z potencjałem aranżacyjnym i możl...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

550 000 PLN (18 966 zł/m2)

1
1
29 m2
1952
15835163 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26730521 15835163 Na sprzedaż 4 pokoje 78,51 m² ogródek 154,58 m² Duchnice Osiedle WalencjaNa sprzedaż nowe, narożne, 4-pokojowe mieszkanie z dużym, prywatnym ogródkiem – idealne dla rodziny oraz osób pracujących zdalnie. To połączenie komfortu mieszkania z atuta...

Duchnice (Mazowieckie, gm. Ożarów Mazowiecki)

1 090 000 PLN (13 885 zł/m2)

4
1
78.5 m2
2014
15893519 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27913519 15893519 3 pokoje 57 m² Wola Duchacka ul. Klonowica m. postojowe OPIS NIERUCHOMOŚCI: Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m², położone na 3. piętrze w budynku z 2014 roku przy ul. Klonowica , w dzielnicy...

Kraków (Podgórze duchackie) (Małopolskie, gm. Kraków)

849 000 PLN (14 895 zł/m2)

3
-
57 m2
2014
15893524 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27913517 15893524 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerWitam serdecznie,mam do zaoferowania, jasne, przestronne, 2 pokojowe mieszkanie, znajdujące na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku.Pełna własność z Księgą Wieczystą.Mieszkanie zlokalizowane przy ul. Kr...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

419 500 PLN (9 988 zł/m2)

2
-
42 m2
-
15893523 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27913516 15893523 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerNa sprzedaż funkcjonalne i świeżo wyremontowane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 46,5 m², położone przy ul. Rojnej w Łodzi. Lokal gotowy do wprowadzenia – idealny zarówno dla pary, singla, jak i pod inw...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

480 000 PLN (10 213 zł/m2)

2
-
47 m2
-
15878097 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27588312 15878097 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Włochach przy ul. JutrzenkiBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 6 piętrowym budynku.Rok budowy: 2026NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 54,23 m2 składa się z:-trzech pokoi,-oddzielnej kuchni,-...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

874 000 PLN (16 117 zł/m2)

3
1
54.23 m2
2026
15878093 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27588310 15878093 Dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Geodezyjnej na osiedlu Lewandów LeśnyBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 i 4 piętrze w 4 piętrowym budynku.Rok budowy: 2010NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 163,70m2 składa się...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 600 000 PLN (15 883 zł/m2)

5
3
163.7 m2
2010