• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Krzyszkowice

Znalezionych ofert: 3

15858017 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje ogródek 1/2h do centrum Krakowa PROMOCJA! 27137807 15858017 A3-04Nie płacisz PCC 2%, Nie płacisz PROWIZJI Mieszkanie w programie rządowym - Kredyt bez wkładu własnego z dopłatami !!PROMOCJA - mieszkanie 35,74 m2 w promocyjnej cenie 379 tysięcy.Nowoczesne mieszkanie w malowniczej okolicy. Niska zabudowa 3 kond...

Krzyszkowice (Małopolskie, gm. Myślenice)

378 844 PLN (10 824 zł/m2)

2
1
35 m2
2024
15864697 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje 9,9tys/m2 - do 1/2h centrum Krakowa PROMO 27272123 15864697 A3-15Nie płacisz PCC 2%, Nie płacisz PROWIZJI Lokal objęty programem rządowym- Kredyt bez wkładu własnego z dopłatami!!!PROMOCJA - mieszkanie 43,54 m2 w promocyjnej cenie 433 tysięcy.Nowoczesne mieszkanie w malowniczej okolicy. Niska zabudowa 3 kondy...

Krzyszkowice (Małopolskie, gm. Myślenice)

433 223 PLN (10 075 zł/m2)

3
1
43 m2
2024
15772218 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25605310 15772218 Atrakcyjne, przestronne, widokowe 3 pokojowe mieszkanie 74,12 m2 z 2 balkonami, ogródkiem oraz przynależnym miejscem postojowym w kameralnym budynku w zabudowie szeregowej w Krzyszkowicach. Biuro dysponuje kluczami - elastyczne możliwośc...

Krzyszkowice (Małopolskie, gm. Myślenice)

747 000 PLN (10 095 zł/m2)

3
-
74 m2
2017