• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Lądek-Zdrój Kłodzka

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Lądek-Zdrój i Kłodzka

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne

15888179 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ogródek/taras/2pok/tuż przy lesie/garaż 27805633 15888179 Zapraszam na prezentację 2 pokojowego mieszkania z ogródkiem położonego Warszawskim Targówku przy ul Św. Wincentego. Osiedle Park Leśny składa się z kilku niskich kameralnych budynków otoczonych pięknie utrzymaną zielenią oraz placami zabaw dla dziec...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

825 000 PLN (16 837 zł/m2)

2
1
49 m2
2008
15883063 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673622 15883063 Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 68 m², położone na parterze nowoczesnego budynku z 2018 roku. Lokal jest idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących komfort, prywatność oraz dostęp do własnej przestrzeni na zewnątrz. Mies...

Warzymice (Zachodniopomorskie, gm. Kołbaskowo)

889 000 PLN (13 074 zł/m2)

3
2
68 m2
2018
15865426 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27300230 15865426 Nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe w nowym budownictwie 2019 r. 4 piętro windaNa sprzedaż jasne i ciepłe mieszkanie o powierzchni 55,68 m² w nowoczesnym budynku z 2019 roku.Mieszkanie składa się z 3 pokoi, jest nowocześnie urządzone, a balkon ciągnie ...

Szczecinek (Zachodniopomorskie, gm. Szczecinek)

515 000 PLN (9 364 zł/m2)

3
1
55 m2
2019
15863945 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27258821 15863945 Zachęcam Państwa do zapoznania się z ofertą, która jest jedyną, aktualnie dostępną taką na rynku. Budynek jest gotowy do zamieszkania, oddany do użytku, a 95% mieszkań jest już zamieszkała co pozwoli Państwu uniknąć hałasu sąsiednich remontów, a pon...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

729 000 PLN (14 294 zł/m2)

3
1
51 m2
2025
15856408 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27089800 15856408 Przestrzeń, światło i funkcjonalność dla rodziny Bielany, ChomiczówkaNa sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,72 m², położone na 7 piętrze w zadbanym, 15-piętrowym budynku z windą przy ul. Pabla Nerudy na warszawski...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

678 000 PLN (12 107 zł/m2)

2
1
56 m2
1980
15849581 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26974729 15849581 Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie 68,65 m² w spokojnej miejscowości Płaszczyca tylko 229 000 zł!Marzysz o własnym, przestronnym mieszkaniu w cichej i malowniczej okolicy? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie!Prezentujemy komfortowe mieszkanie o powierzc...

Płaszczyca (Pomorskie, gm. Przechlewo)

229 000 PLN (3 368 zł/m2)

3
1
68 m2
1980
15826715 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26633279 15826715 Ekonomiczne 2 pokojowe mieszkanie, pow. 46,81 m2Jeżeli szukasz mieszkania do zamieszkana lub jako inwestycję na wynajem, to ta oferta jest skierowana właśnie do Ciebie! * ekonomiczne *miejsca parkingowe za szlabanem, *1 piętro, * winda, *młode...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

395 000 PLN (8 587 zł/m2)

2
1
46 m2
2011
15792910 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26026993 15792910 Wyjątkowe mieszkanie w sercu Łodzi 68,45 m² pełnej własności!Odkryj perełkę w topowej lokalizacji ścisłego Centrum Łodzi! Mieszkanie przy ul. Gdańskiej znajduje się zaledwie 200 m od tętniącej życiem ul. Piotrkowskiej i 150 m od kultowej Manufaktury...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

340 000 PLN (5 000 zł/m2)

2
1
68 m2
1959
15661320 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23477174 15661320 Na sprzedaż 3‑pokojowe mieszkanie z balkonem – Czeladź, os. Dziekana (Piaski)Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 59,80 m², położone na 4. piętrze w budynku na osiedlu Dziekana w Czeladzi (dzielnica Piaski).Układ mieszkania:-3 niezależne, ustawne pok...

Czeladź (Śląskie, gm. Czeladź)

284 999 PLN (4 830 zł/m2)

3
1
59 m2
1985
15418204 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 18096122 15418204 Prezentowane mieszkanie znajduje się na parterze i składa się z pokoju z aneksem kuchennym (powierzchnia 23.7m2) , pokoju (powierzchnia 9.89m2) , pokoju (powierzchnia 9.74m2) , łazienki (powierzchnia 4.32m2) i holu (powierzchnia 4.46m2). Do mieszkani...

Brwinów (Mazowieckie, gm. Brwinów)

759 000 PLN (14 596 zł/m2)

3
1
52 m2
2024
15399308 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 17662520 15399308 2 NIEZALEŻNE MIESZKANIA gotowiec inwestycyjny lub duże mieszkanie dla rodzinyNa sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni całkowitej 78 m² (użytkowa: 62 m²), położone w ścisłym centrum Wejherowa, przy ul. 3-go Maja. Nieruchomość znajduje się na ...

Wejherowo (Pomorskie, gm. Wejherowo)

315 000 PLN (4 091 zł/m2)

3
2
77 m2
1935
13893222 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 2200126 13893222 Kraków Stare Miasto ! Mieszkanie z historią i duszą. Przestronne mieszkanie znajdujące się w centrum Krakowa, w bezpośredniej bliskości Rynku Głównego, w zabytkowej przedwojennej kamienicy z 1908 roku. Mieszkanie do remontu, jednak posiada ogromny po...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 264 500 PLN (35 383 zł/m2)

3
1
64 m2
1908