• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Legionowo Krakusa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Krakusa

Znaleźliśmy 33 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Legionowo

15890495 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27878610 15890495 To komfortowo urządzone mieszkanie o powierzchni 53 m² znajduje się na 3. piętrze w bloku z lat 80-tych. Oferuje salon z wyjściem na balkon, dwie sypialnie, oddzielną widną kuchnię, przedpokój, łazienkę, wc oraz dużą piwnicę.Wszystkie pokoje są niepr...

Legionowo (Mazowieckie, gm. Legionowo)

620 000 PLN (11 698 zł/m2)

3
-
53 m2
1981
15878362 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27594907 15878362 Jednopokojowe mieszkanie z loggią, o powierzchni 31m2, usytuowane na 7 piętrze w budynku z 1980 r. Mieszkanie do remontu (remontowana była tylko łazienka).W skład mieszkania wchodzi:pokój,widna, oddzielna kuchnia,łazienka z wanną,przedpokój z szafą,b...

Legionowo (Mazowieckie, gm. Legionowo)

399 000 PLN (12 871 zł/m2)

1
-
31 m2
-
15682955 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23889190 15682955 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w centrum LegionowaZapraszam na dzień otwarty 20.11.2025 Zadzwoń i umów się ! Mieszkanie o powierzchni 56,1 m² znajduje się na 2. piętrze w 11-piętrowym budynku z windą. Lokal stanowi spółdzielcze własnościowe prawo ...

Legionowo (Mazowieckie, gm. Legionowo)

620 000 PLN (11 052 zł/m2)

3
1
56.1 m2
1979
15868493 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27382129 15868493 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerBezpośrednio DWUSTRONNE Mieszkanie 64 m duży balkon, zielona lokalizacja.Mieszkanie po niedawnym remoncie, otwarte i bardzo komfortowe przestrzenie.Nowoczesna Kuchnia w pełnej zabudowie, na podłodze gres p...

Legionowo (Legionowo) (Mazowieckie, gm. Legionowo)

785 000 PLN (12 266 zł/m2)

4
-
64 m2
-
15871339 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ogródek/ Blisko terenów zielonych/ Kameralne 27465809 15871339 Zamieszkaj w miejscu, które łączy nowoczesność, wygodę i ekologię.Inwestycja Grudzie 37 to kameralne osiedle czterech budynków jednorodzinnych dwulokalowych w cichej i zielonej części Legionowa.Kluczowe atuty Lokalu 1APowierzchnia użytkowa: 99,40 m²....

Legionowo (Bukowiec) (Mazowieckie, gm. Legionowo)

785 000 PLN (7 929 zł/m2)

4
2
99 m2
2026
15871338 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ogródek 109 m2/ Blisko terenów zielonych/ 27465808 15871338 Zamieszkaj w miejscu, które łączy nowoczesność, wygodę i ekologię.Inwestycja Grudzie 37 to kameralne osiedle czterech budynków jednorodzinnych dwulokalowych w cichej i zielonej części Legionowa.Kluczowe atuty Lokalu 1BPowierzchnia użytkowa: 95.21 m²....

Legionowo (Bukowiec) (Mazowieckie, gm. Legionowo)

809 000 PLN (7 223 zł/m2)

5
2
112 m2
2026
15859269 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27165598 15859269 Mam przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż mieszkanie w centrum Legionowa o powierzchni 28 m2 po remoncie z piwnicą. Wymienione gładzie, elektryka, hydraulika, gładź gipsowa, łazienka i kuchnia po remoncie. W pokoju klepka dębowa świeżo po ren...

Legionowo (Mazowieckie, gm. Legionowo)

370 000 PLN (13 214 zł/m2)

1
1
28 m2
1965
15371336 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dwupoziomowe mieszkanie w Legionowie 17034609 15371336 Mamy przyjemność prezentować Państwu na sprzedaż wyjątkową inwestycję w Legionowie. Jest to idealna propozycja dla osób ceniących życie w cichej, zielonej okolicy, a jednocześnie ze świetnym dojazdem do Warszawy.Zalety:Powierzchnia: 105 m² - idealny ...

Legionowo (Mazowieckie, gm. Legionowo)

730 000 PLN (6 952 zł/m2)

4
-
105 m2
-
15650082 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23310806 15650082 Szukasz ciekawego, klimatycznego i cichego mieszkania w dobrej lokalizacji a jednocześnie z szybkim dojazdem do Warszawy? Chcesz mieć blisko zamieszkania  pełną infrastrukturę ?Może prowadzisz nieuciążliwą działalność i szu...

Legionowo (Mazowieckie, gm. Legionowo)

850 000 PLN (10 828 zł/m2)

3
1
78.5 m2
2006
15682908 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 23887324 15682908 4-pokojowe mieszkanie zaadaptowane na biuro na parterze w tarasem i ogródkiem przy ul. Hetmańskiej 6 w Legionowie. Szybki dojazd do Warszawy (około 30 min) oraz dostęp do pełnej infrastruktury. Dla wielu osób Legionowo jest spokojną alternatywą dla c...

Legionowo (Mazowieckie, gm. Legionowo)

1 100 000 PLN (11 259 zł/m2)

4
1
97.7 m2
2009
15860800 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27184509 15860800 Na sprzedaż jasne, przestronne mieszkanie w Legionowie, położone na 2. piętrze w niskim, 3-piętrowym bloku. Wokół dużo zieleni, spokojna i zadbana okolica. Układ mieszkania 2 pokoje + salon otwarty na przedpokój (daje poczucie dużej przestrzeni) ...

Legionowo (Mazowieckie, gm. Legionowo)

535 000 PLN (10 094 zł/m2)

3
-
53 m2
1980
15877635 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27575994 15877635 PRZYTULNE 31 m² W CENTRUM LEGIONOWA – PO REMONCIE, GOTOWE DO WPROWADZENIA!Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 31 m², zlokalizowane przy ul. Sowińskiego . Idealna propozycja dla singla, pary lub jako pewna inwestycja pod wynajem....

Legionowo (Mazowieckie, gm. Legionowo)

430 000 PLN (13 871 zł/m2)

1
-
31 m2
1980