• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Legnica Pomorska

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Pomorska

Znaleźliśmy 100 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Legnica

15236945 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka w super cenie 13510358 15236945 SPRZEDAŻ NR OFERTY : SLDOC8856 KATEGORIA: mieszkanie MIASTO: Legnica, TARNINÓW POWIERZCHNIA: 39 m2 ILOŚĆ POKOI: 1 PIĘTRO 4 PIWNICA Przedstawiamy na sprzedaż mieszkanie w Legnicy niedaleko centrum. Mieszkanie własnościowe o powierzchni 38 ...

Legnica, legnica

245 000 PLN (6 282 zł/m2)

1
1
39 m2
-
15273185 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
mieszkanie 2 pokoje stan deweloperski 14409704 15273185 SPRZEDAŻ NR OFERTY SLDOC8950 M6 KATEGORIA: mieszkanie MIASTO: Legnica, POWIERZCHNIA: 39,30 m2 ILOŚĆ POKOI: 2 PIĘTRO I Przedstawiamy Państwu nową inwestycje w cichej i zielonej części Legnicy na Tarninowie . Oferujemy przestronne mieszkania ...

Legnica, legnica

314 400 PLN (8 000 zł/m2)

2
1
39.3 m2
-
15273160 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
mieszkanie 2 pokoje stan deweloperski 14409502 15273160 SPRZEDAŻ NR OFERTY SLDOC8949 M3 KATEGORIA: mieszkanie MIASTO: Legnica, POWIERZCHNIA: 39,30 m2 ILOŚĆ POKOI: 2 PARTER Przedstawiamy Państwu nową inwestycje w cichej i zielonej części Legnicy na Tarninowie . Oferujemy przestronne mieszkania o...

Legnica, legnica

360 000 PLN (9 160 zł/m2)

2
1
39.3 m2
-
15799132 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26181874 15799132 Szukasz mieszkania, do którego możesz wejść i od razu zamieszkać - bez remontów, kurzu i dodatkowych kosztów? To mieszkanie w Legnicy może być dokładnie tym, czego potrzebujesz.Lokalizacja:Drugie piętro w kamienicy, w dobrze skomunikowanej części mia...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

350 000 PLN (6 731 zł/m2)

2
1
52 m2
1922
15834324 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
M2 w sercu Legnicy niskie koszty utrzymania 27485137 15834324 Nieruchomości ApartamentKatarzyna Bień452-515-131                OFERTA DOSTĘPNA W NASZYM BIURZE !!               Mieszkanie 2 pokoje 42,60 m2 Legnica                   Nieruchomość z dużymi możliwościami !!!Do sprzedania 2 pokojowe przytulne miesz...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

230 000 PLN (4 259 zł/m2)

2
-
54 m2
1900
15877266 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
M3-wysoki parter-balkon-do remontu-fabryczne 27563744 15877266 Nieruchomości ApartamentKarolina Kubicka Zalesska573 098 029       3 pokoje Wysoki Parter - Legnica, blisko Politechniki Na sprzedaż przestronne, dwustronne i bardzo rozkładowe mieszkanie o powierzchni 60,68 m², położone w Legnicy na wysokim parterz...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

339 000 PLN (5 297 zł/m2)

3
1
64 m2
1980
15839058 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 Pokojowe Mieszkanie po Remoncie 26737430 15839058 Nieruchomości ApartamentEwelina Gruszczyńska-Malinatel. 573 087 693OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZE !!!Mieszkanie w LegnicyDo sprzedania 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 59.80 m2, piwnica o powierzchni 3.90 m2 położone w Legnicy, województwo ...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

415 000 PLN (6 587 zł/m2)

3
1
63 m2
1918
15866130 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronne mieszkanie do własnej aranżacji 27313144 15866130 Nieruchomości ApartamentEwelina Gruszczyńska-Malinatel. 573 087 693                            Mieszkanie Tarninów 4 pokoje wysoki parterNa sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 159,2 m², położone w jednej z najbardziej prestiżo...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

682 000 PLN (3 327 zł/m2)

4
2
205 m2
1902
15216122 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
mieszkanie w legnicy 12871807 15216122 SPRZEDAŻ NR OFERTY : SLDOC8852 KATEGORIA: mieszkanie MIASTO: Legnica, TARNINÓW POWIERZCHNIA: 38 m2 ILOŚĆ POKOI: 2 PARTER PIWNICA Przedstawiamy na sprzedaż mieszkanie na Tarninowie w Legnicy. Mieszkanie własnościowe 2 pokojowe o powierzchni 38 m2 ...

Legnica, hutników

277 000 PLN (7 289 zł/m2)

1
1
38 m2
-
15212314 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
mieszkanie 3 pokojowje 12739669 15212314 SPRZEDAŻ NR OFERTY SLDOC8838 KATEGORIA: mieszkanie MIASTO: Legnica, PIEKARY POWIERZCHNIA: 60,90 m2 ILOŚĆ POKOI: 3 PIĘTRO: II BALKON PIWNICA Komfortowe w pełni wykończone i wyposażone w wysokim standardzie mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 60,90 ...

Legnica (Piekary Wielkie), ul. Stanisława Ignacego Witkiewicza

439 000 PLN (7 209 zł/m2)

3
1
60.9 m2
-
15249330 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wyremontowane mieszkanie w Legnicy 13786281 15249330 SPRZEDAŻ NR OFERTY : SLDOC8919 KATEGORIA: mieszkanie MIASTO: Legnica, CENTRUM POWIERZCHNIA: 102 m2 + 6,4 m2 piwnicy ILOŚĆ POKOI: 3 PIĘTRO: parter OGZREWANIE: podłogowe, piec dwufunkcyjny gazowy Przedstawiamy na sprzedaż mieszkanie przy ulicy...

Legnica, złotoryjska

449 000 PLN (4 402 zł/m2)

3
1
102 m2
-
15257362 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 14011245 15257362 LOKALIZACJA: Na sprzedaż Apartament zlokalizowany w Legnicy w centrum miasta przy ul. Złotego Florena. OPIS NIERUCHOMOŚCI: Mieszkanie usytuowane jest na III piętrze w pięciopiętrowym budynku wielolokatorowym. Budynek z 2019 roku, wyposażony w win...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

357 000 PLN (10 500 zł/m2)

1
1
34 m2
2019