• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Legnica Rycerska

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Rycerska

Znaleźliśmy 97 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Legnica

15236945 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka w super cenie 13510358 15236945 SPRZEDAŻ NR OFERTY : SLDOC8856 KATEGORIA: mieszkanie MIASTO: Legnica, TARNINÓW POWIERZCHNIA: 39 m2 ILOŚĆ POKOI: 1 PIĘTRO 4 PIWNICA Przedstawiamy na sprzedaż mieszkanie w Legnicy niedaleko centrum. Mieszkanie własnościowe o powierzchni 38 ...

Legnica, legnica

245 000 PLN (6 282 zł/m2)

1
1
39 m2
-
15273185 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
mieszkanie 2 pokoje stan deweloperski 14409704 15273185 SPRZEDAŻ NR OFERTY SLDOC8950 M6 KATEGORIA: mieszkanie MIASTO: Legnica, POWIERZCHNIA: 39,30 m2 ILOŚĆ POKOI: 2 PIĘTRO I Przedstawiamy Państwu nową inwestycje w cichej i zielonej części Legnicy na Tarninowie . Oferujemy przestronne mieszkania ...

Legnica, legnica

314 400 PLN (8 000 zł/m2)

2
1
39.3 m2
-
15273160 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
mieszkanie 2 pokoje stan deweloperski 14409502 15273160 SPRZEDAŻ NR OFERTY SLDOC8949 M3 KATEGORIA: mieszkanie MIASTO: Legnica, POWIERZCHNIA: 39,30 m2 ILOŚĆ POKOI: 2 PARTER Przedstawiamy Państwu nową inwestycje w cichej i zielonej części Legnicy na Tarninowie . Oferujemy przestronne mieszkania o...

Legnica, legnica

360 000 PLN (9 160 zł/m2)

2
1
39.3 m2
-
15853967 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27065351 15853967 Mieszkanie z potencjałem do własnej aranżacji – Legnica, ul. GłogowskaNa sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w Legnicy przy ul. Głogowskiej, w spokojnej i dobrze skomunikowanej części miasta. W najbliższym otoczeniu znajdują się sklepy, punkty usługowe...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

239 000 PLN (4 135 zł/m2)

2
1
57.8 m2
1930
15509355 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje/41 m2/loggia/m.postojowe/winda 20117674 15509355 NIERUCHOMOŚCI APARTAMENTIwona Miłkowskatel. 728 763 324.Do sprzedania mieszkanie o pow. 41 m2 z loggią o pow. 4,46 m2  w nowoczesnym apartamentowcu w samym centrum Legnicy. Usytuowane na przedostatnim piętrze 5  piętrowego budynku z windą z 2017 roku...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

360 000 PLN (8 780 zł/m2)

1
1
41 m2
2017
15510013 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka w Centrum/30 m2/od zaraz! 20121196 15510013 Nieruchomości ApartamentIwona Miłkowskatel. 728 763 324                                        KAWALERKA CENTRUM LEGNICY !Do sprzedaży atrakcyjna kawalerka o pow. 30 m2 na parterze w budynku z lat 80-tych w Centrum Legnicy. Lokal składa się z pokoju ...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

220 000 PLN (7 333 zł/m2)

1
1
30 m2
1980
15812149 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Atrakcyjne mieszkanie po remoncie 3 pok.-Tarninów 26467368 15812149 Polecam do sprzedaży atrakcyjne i przestronne mieszkanie 3- pokojowe usytuowane na drugim piętrze w pobliżu PWSZ.Mieszkanie przeszło gruntowny remont. Podczas remontu użyto wysokiej klasy materiałów i zachowano wyjątkową staranność o najmniejsze deta...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

519 000 PLN (4 943 zł/m2)

3
1
105 m2
1910
14957502 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
NOWE MIESZKANIA NA ZOSINKU w Legnicy (M 2.12) 5587606 14957502 NOWE MIESZKANIA NA ZOSINKU w Legnicy ( M 2.12 )Oferujemy na sprzedaż nowe mieszkania w Legnicy.PRZEDZIAŁ CENOWY: 248 064,00 PLN - 535 536,00 PLNMETRAŻE: 32.64 - 74.38 m2.Udogodnienia: W pobliżu inwestycji znajdują się tereny zielone,ścieżki rowerowe,...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

517 425 PLN (7 609 zł/m2)

3
-
68 m2
-
15798507 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26172708 15798507 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerDo sprzedania atrakcyjne mieszkanie położone na 1 piętrze zadbanej kamienicy. To słoneczne, rozkładowe mieszkanie o pow. 101,48 m2, posiada 4 ustawne pokoje, do dowolnej aranżacji. Mieszkanie posiada dużą,...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

470 000 PLN (4 653 zł/m2)

4
-
101 m2
-
15868087 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 34m2 na Nowym Osiedlu!! Polecam !! 27364339 15868087 NIERUCHOMOŚCI APARTAMENTKAROLINA KUBICKA-ZALESSKA     TEL: 573-098-029                                       Mieszkanie 2 pokoje w LegnicyNowa inwestycja Osiedle piekaryDo sprzedania nowoczesne 2 pokoje o pow.30 m2+ 2 miejsca postojowe w cenie! Os. P...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

340 000 PLN (10 000 zł/m2)

1
1
34 m2
2021
15863932 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
PRZESTRONNE MIESZKANIE DO WŁASNEJ ARANŻACJI 27258484 15863932 Nieruchomości ApartamentEwelina Gruszczyńska-Malinatel. 573 087 693  Przestronne mieszkanie w kamienicy obręb fabryczna do własnej aranżacji Na sprzedaż przestronne 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 122,83 m² położone na parterze zadbanej kamieni...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

520 000 PLN (4 160 zł/m2)

4
1
125 m2
1900
15815857 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26609517 15815857 Zielona Oaza – komfortowe nieruchomości, na nowym osiedlu Prezentujemy kameralną inwestycję Zielona Oaza, zlokalizowaną w atrakcyjnej lokalizacji z szybkim dojazdem do centrum Legnicy. To idealne miejsce dla osób, które chcą odpocząć od miejskiego zg...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

599 000 PLN (7 544 zł/m2)

4
2
79.4 m2
2026