• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Lipno Nieszawska

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Nieszawska i Lipno

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne

15889090 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27844658 15889090 Nowoczesne mieszkanie na sprzedaż w sercu Szczecina! Idealne dla poszukujących nieruchomości na rynku pierwotnym. Znajduje się w nowej inwestycji Nowa Przystań nad Odrą, z widokiem na rzekę i panoramę miasta.KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJIMieszkanie o po...

Szczecin (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

524 700 PLN (16 500 zł/m2)

1
1
31.8 m2
2025
15875716 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27527299 15875716 Szukasz mieszkania, w którym nie musisz pruć ścian, wymieniać rur ani walczyć z instalacją elektryczną? Mamy dla Ciebie 48,17 m² czystego potencjału na ul. Toruńskiej w Pabianicach. To propozycja dla tych, którzy chcą wejść na gotową bazę i po prostu...

Pabianice (Łódzkie, gm. Pabianice)

349 000 PLN (7 245 zł/m2)

3
-
48.17 m2
1972
15875646 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27527193 15875646 Szukasz mieszkania, które nie wymaga generalnego remontu instalacji i znajduje się na najbardziej poszukiwanym, pierwszym piętrze? To dwupokojowe mieszkanie przy ul. Staszica łączy w sobie techniczną solidność z doskonałą lokalizacją.Dlaczego warto z...

Brzeziny (Łódzkie, gm. Brzeziny)

215 000 PLN (5 375 zł/m2)

2
1
40 m2
-
15875318 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27526227 15875318 Umowa przedwstępna!Mieszkanie na sprzedaż na OSIEDLU NA ZDROWIU w Łodzi – ul. Spadochroniarzy – Kawalerka z tarasem – Twoje nowe miejsce na Ziemi! Oferujemy funkcjonalne mieszkanie na sprzedaż, położone na 2. piętrze w nowoczesnym apartamentowcu z 20...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

397 000 PLN (12 782 zł/m2)

2
1
31.06 m2
2019
15879105 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27608121 15879105 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Włochach przy ul. Marcina Flisa BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 5 piętrowym budynkuRok budowy: 2020NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 48m2 składa się z:-Salon z aneksem kuchennym (otwa...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

931 200 PLN (19 400 zł/m2)

3
1
48 m2
2020
15878767 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27600104 15878767 1-pokojowe mieszkanie na Pradze Południe przy ul. Zgierskiej BUDYNEK Lokal znajduje się na parterze w nowootwartym hoteluNIERUCHOMOŚĆPowierzchnia 16 m² + antresola 8 m².Lokal składa się z pokoju, sypialni na antresoli, łazienki z prysznicem i pralką....

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

480 000 PLN (24 000 zł/m2)

1
1
20 m2
2025
15878339 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27594112 15878339 4-pokojowe mieszkanie na Ursynowie przy ul. Jana MiklaszewskiegoBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 73,2m2 składa się z:- 4 niezależnych pokoi, - oddzielnej kuchni, - łazienki, - toal...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 000 000 PLN (13 661 zł/m2)

4
1
73.2 m2
1981
15878320 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27593905 15878320 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. WinorośliBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 8 piętrowym budynku.Rok budowy: 2016NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 57m2 składa się z:- salonu z aneksem kuchennym, - 2 pokoi...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

920 000 PLN (16 140 zł/m2)

3
1
57 m2
2016
15878318 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27593904 15878318 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Chmielnej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: 1970NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 36,6m2 składa się z:-salon z balkonem i z częściowo zabud...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

849 000 PLN (23 197 zł/m2)

2
1
36.6 m2
1970
15878326 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27593898 15878326 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Motorowej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 14 piętrze w 17 piętrowym budynku.Rok budowy: 2019NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 64m2. Układ:- Salon z aneksem kuchennym z pełnym...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 279 000 PLN (19 984 zł/m2)

3
1
64 m2
2019
15878252 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27591432 15878252 3-pokojowe mieszkanie na Ursynowie przy ul. Ferdynanda MagellanaBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 7 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 60m2 składa się z:- 3 pokoi, - oddzielnej, widnej kuchni, - łazienki, - przedpokoju...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

779 000 PLN (12 983 zł/m2)

3
1
60 m2
1981
15878186 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27590158 15878186 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Wałbrzyskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 9 piętrowym budynkuRok budowy: 2026NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 40,05m2 składa się z:-salonu z kuchnią,-sypialni,-ł...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

830 000 PLN (20 724 zł/m2)

2
1
40.05 m2
2026