• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Lubiąż Sezamkowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Sezamkowa i Lubiąż

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne

15886627 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27762888 15886627 Oferuję na sprzedaż duże, słoneczne, jasne mieszkanie w jednej z najpiękniejszych, zielonych dzielnic Szczecina tuż przy JASNYCH BŁONIACH w zacisznej, bocznej uliczce. Mieszkanie posiada wyjątkowy, a zarazem ciekawy układ pomieszczeń z widokiem na tr...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

729 000 PLN (11 240 zł/m2)

3
1
64.86 m2
1940
15818047 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27671096 15818047 Oferuję na sprzedaż duże mieszkanie do remontu w bardzo dobrej i pożądanej lokalizacji. W jego pobliżu znajdują się liczne obiekty użyteczności publicznej, blisko jest do komunikacji miejskiej.Lokal o funkcjonalnym układzie wnętrz. Idealny także na b...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

690 000 PLN (6 249 zł/m2)

4
-
110.41 m2
1930
15826796 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Piękne, nowoczesne dwa pokoje w centrum 26641446 15826796 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 36,27 m2, piętro 56 z windą, w budynku z 2020r., Wola Mirów.Gotowe do zamieszkania, prestiżowy adres, w cenie wysokiej jakości meble i wyposażenie, idealne dla pary lub rodziny, również jako inwestycja pod wynajem.Mi...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 350 000 PLN (37 500 zł/m2)

2
-
36 m2
2020
15811103 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wygodne studio po remoncie, balkon 26427324 15811103 Na sprzedaż studio 25 m2, piętro 1010 z windą, w budynku z 1969r., Stara Ochota.Idealne dla singlasingielki, również inwestycyjnie pod wynajem. Meble ruchome do ustalenia.Mieszkanie to:* salon z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon: kanapa, stolik,...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

495 000 PLN (19 800 zł/m2)

1
-
25 m2
1969
15801371 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronne studio w kamienicy 26238529 15801371 Do kupienia 1-pokojowe mieszkanie 38m2, piętro 34 bez windy, w budynku z 1932r. Praga-Północ, Nowa Praga. Idealne dla singlasingielki, pary lub inwestycyjnie pod wynajem. Meble ruchome do uzgodnienia.Mieszkanie to: * salon z wyjściem na balkon: kanap...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

639 000 PLN (16 816 zł/m2)

1
-
38 m2
1932
15799342 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Trzy pokoje, odrębna kuchnia, blisko parku 26185712 15799342 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 65,30 m2, piętro 312 z windą, w budynku z 1978 r., Ochota, Szczęśliwice.Dwustronne, ciche, ciepłe, znakomicie doświetlone, do odświeżenia lub remontu. Idealne dla rodziny, pary, także inwestycyjnie pod wynajem. Wypos...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

990 000 PLN (15 231 zł/m2)

3
-
65 m2
1978
15787368 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dwa pokoje gotowe zamieszkania, Stary Mokotów 25926997 15787368 Do kupienia 2-pokojowe mieszkanie 31 m2, parter2 bez windy w budynku z 1960 r. Stary Mokotów.Idealne dla singlasingielki, pary lub inwestycyjne pod wynajem.Mieszkanie to:* salon z aneksem kuchennym: stół i 2 krzesła, rozkładana sofa, dywan;* aneks ku...

Warszawa (Stary) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

685 000 PLN (22 097 zł/m2)

2
-
31 m2
1960
15779323 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronne 2 pokoje do remontu koło Morskiego Oka 25771252 15779323 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 65m2, piętro 410 z windą, w budynku z 1971 r. Mokotów, Sielce. Do remontu, jest możliwość zaaranżowania łącznie 3-4 pokoi. Super dla rodziny lub pary, także inwestycyjnie pod wynajem. Umeblowanie do uzgodnienia.Miesz...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

825 000 PLN (12 692 zł/m2)

2
-
65 m2
1971
15778391 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronne trzy pokoje, do wprowadzenia się 25751396 15778391 Do kupienia 3-pokojowe mieszkanie 54m2, piętro 412 z windą, w budynku z 1977 r., Mokotów, Czerniaków.Po odświeżeniu, gotowe do wprowadzenia się, idealne dla rodziny lub pary, także inwestycyjnie pod wynajem.Mieszkanie to:* salon z wyjściem na balkon:...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

795 000 PLN (14 722 zł/m2)

3
-
54 m2
1977
15726803 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 24705209 15726803 Zapraszamy do zakupu nowoczesnych i funkcjonalne mieszkań w bliskiej okolicy Tarnowa w Tarnowcu. Osiedle z pięknymi widokami na okoliczne wzgórza wśród zieleni z bardzo dobrze skomunikowane z Tarnowem. Mieszkanie o powierzchni 84,83 m2 w budynk...

Tarnów (Małopolskie, gm. Tarnów)

542 912 PLN (6 400 zł/m2)

5
2
84.83 m2
2025
15894151 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27931799 15894151 To jest mieszkanie, którego szukasz! MIESZKANIE Z OGRÓDKIEM ! 100% bezczynszowe! Katowice - Brynów - Ptasie osiedle. Topowa lokalizacja wejście pod domem do Parku! Dolina Trzech Stawów w zasięgu ręk...

Katowice (Brynów) (Śląskie, gm. Katowice)

685 000 PLN (11 230 zł/m2)

2
-
61 m2
-
15874971 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27520990 15874971 Na sprzedaż oferuję komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m², położone na 1. piętrze w 2-piętrowej kamienicy w miejscowości Szczytnica.Lokal jest po generalnym remoncie, gotowy do wprowadzenia bez większych nakładów finansowych, co czyni...

Szczytnica (Dolnośląskie, gm. Warta Bolesławiecka)

240 000 PLN (5 217 zł/m2)

2
1
46 m2
1950