• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Lublin Śródmieście

Znalezionych ofert: 27

15280307 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 14610884 15280307 LOKALIZACJA:Ulica Lipowa to niezaprzeczalne ścisłe Centrum Lublina. Okoliczni mieszkańcy w tej lokalizacji mogą liczyć na duży komfort związany z wszystkimi udogodnieniami usługowymi. W bliskiej lokalizacji znajdują się tu liczne kancelarie prawne, p...

Lublin (Śródmieście) (Lubelskie, gm. Lublin)

450 000 PLN (6 782 zł/m2)

3
-
66.35 m2
-
15540928 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 20849748 15540928 Jesteś gotowy na przestrzeń, która łączy w sobie elegancję, funkcjonalność i doskonałą lokalizację?Mam dla Ciebie 4 pok. mieszkanie w sercu miasta, które czeka na odkrycie.Dlaczego warto zainwestować?Lokalizacja: Mieszkanie znajduje się w ścisłym cen...

Lublin (Śródmieście) (Lubelskie, gm. Lublin)

999 900 PLN (9 900 zł/m2)

4
2
101 m2
-
15802417 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26266154 15802417 Mieszkanie o powierzchni 64 mkw, na pierwszym piętrze przy ul. Narutowicza w Lublinie. Mieszkanie dwustronne z 2 balkonami, z miejscami parkingowymi na dziedzińcu budynku.Na powierzchnie użytkową, składają się:- 2 pokoje każdy z balkonem,- oddzie...

Lublin (Śródmieście) (Lubelskie, gm. Lublin)

450 000 PLN (7 031 zł/m2)

2
1
64 m2
-
15793503 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26039288 15793503 LOKALIZACJAMieszkanie położone w świetnej lokalizacji - nieopodal Starego Miasta, Uniwersytetu Medycznego, szpitala oraz Instytutu Medycyny WSI. Budynek znajduje się w drugiej linii zabudowy od ulicy, co zapewnia spokój i prywatność, przy jednoczesny...

Lublin (Śródmieście) (Lubelskie, gm. Lublin)

899 000 PLN (11 845 zł/m2)

3
1
75.9 m2
2014
15550127 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 20959344 15550127 Zainwestuj w swoją przyszłość z tym niezwykle opłacalnym gotowcem inwestycyjnym.Mieszkanie o powierzchni 108,40 m2 to idealne rozwiązanie dla osób pragnących osiągnąć finansową niezależność. Nieruchomość powiększono o klatkę schodową i fizycznie jest...

Lublin (Śródmieście) (Lubelskie, gm. Lublin)

999 900 PLN (8 333 zł/m2)

4
4
120 m2
-
14494101 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 131045 14494101 INFORMACJE OGÓLNE Oferta sprzedaży mieszkania położonego w kamienicy na Placu Zamkowym. Nieruchomość zlokalizowana jest na 2 piętrze. OPIS MIESZKANIA Mieszkanie o metrażu 64,4m2, obejmuje rozległy salon o powierzchni ok. 27m2. Dominującym kolo...

Lublin (Śródmieście) (Lubelskie, gm. Lublin)

640 000 PLN (10 000 zł/m2)

2
-
64 m2
1956
15562874 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 21385252 15562874 Zapraszamy do odkrycia tego wyjątkowego mieszkania, które łączy komfort, funkcjonalność oraz atrakcyjną lokalizację. Kluczowe cechy nieruchomości: Powierzchnia: 67 m2 - przestronność, która zapewnia swobodę i komfort dla całej rodziny. 3 pokoje - ide...

Lublin (Śródmieście) (Lubelskie, gm. Lublin)

643 000 PLN (9 597 zł/m2)

3
1
67 m2
1984
15443141 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronne mieszkanie, Lublin- Śródmieście 18671072 15443141 Na sprzedaż: Przestronne 3-pokojowe mieszkanie w sercu Lublina!Szukasz idealnego miejsca do życia w Lublinie? Z przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży komfortowego mieszkania o powierzchni 78,5 m², położonego w zacisznej okolicy ul. Głę...

Lublin (Śródmieście) (Lubelskie, gm. Lublin)

714 000 PLN (9 154 zł/m2)

3
1
78 m2
1960
15414100 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje w ścisłym centrum miasta 18006112 15414100 Wyjątkowa oferta dla prawdziwego konesera! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania z duszą, zlokalizowanego na 4., szczytowym piętrze klimatycznej kamienicy w sercu Lublina. To wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 75 m², na którą skł...

Lublin (Śródmieście) (Lubelskie, gm. Lublin)

780 000 PLN (10 400 zł/m2)

2
1
75 m2
1935
15394668 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gotowiec Inwestycyjny w Centrum Lublina 17580281 15394668 Mamy do zaoferowania wyjątkowy gotowiec inwestycyjny w samym centrum Lublina, przy ulicy Chopina 5. Mieszkanie znajduje się na 4. piętrze w kamienicy i zostało podzielone na trzy odrębne lokale, funkcjonujące na jednej księdze wieczystej. Idealna ofe...

Lublin (Śródmieście) (Lubelskie, gm. Lublin)

950 000 PLN (10 556 zł/m2)

7
3
90 m2
1930
15311103 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Klimatyczne Kamienica Śródmieście M. Postojowe 15461890 15311103 Przepiękne mieszkanie w kamienicy zlokalizowane przy Starym Mieście w Lublinie.Mieszkanie o powierzchni 67,35 m2 przy ulicy Wyszyńskiego.Dwustronne, ekspozycja okienna wschód - zachód, z widokiem na Browar Perła oraz Pałac Biskupa.Idealna propozycja ...

Lublin (Śródmieście) (Lubelskie, gm. Lublin)

499 000 PLN (7 448 zł/m2)

2
1
67 m2
1860
15505780 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dwa pokoje do wejścia w ścisłym centrum miasta! 20063483 15505780 Mieszkanie 40m² w zabytkowej kamienicy w Centrum LublinaNa sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni niespełna 40m², położone na dobudowanym piętrze zabytkowej kamienicy w ścisłym centrum Lublina. To doskonale wykończone mieszkanie, gotowe do zamie...

Lublin (Śródmieście) (Lubelskie, gm. Lublin)

469 000 PLN (12 026 zł/m2)

2
1
39 m2
2012