• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Lublin Lsm

Znalezionych ofert: 10

15885318 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27723667 15885318 Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 28,6 m na osiedlu Mickiewicza, w popularnej dzielnicy LSM, przy ul. Wallenroda - miejscu, które łączy świetne połączenia komunikacyjne z pełną infrastrukturą miejską. Mieszkanie z balkonem, składa się z jasnej ku...

Lublin (Lsm) (Lubelskie, gm. Lublin)

315 000 PLN (11 250 zł/m2)

1
1
28 m2
1970
15773885 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25641191 15773885 Wprowadzenie :Wyjątkowa oferta: komfortowe mieszkanie o powierzchni 72,2 m² położone przy ul. Pielgrzymiej na starannie zagospodarowanym, zamkniętym osiedlu w Lublinie. Mieszkanie wyróżnia się przestronnymi, dobrze doświetlonymi pomieszczeniami oraz ...

Lublin (Lsm) (Lubelskie, gm. Lublin)

721 900 PLN (9 999 zł/m2)

3
1
72.2 m2
2009
15718325 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24549998 15718325 Wprowadzenie :Szukasz mieszkania w spokojnej okolicy, a jednocześnie blisko centrum Lublina? Świetnie trafiłeś! Mam coś, co może Ci się spodobać – przytulne mieszkanie przy ul. Pana Balcera, które czeka na nowego właściciela. To idealna propozycja za...

Lublin (Lsm) (Lubelskie, gm. Lublin)

512 900 PLN (8 541 zł/m2)

3
1
60.05 m2
1986
15665612 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23580927 15665612 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na LSM, LublinOferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 60,2m² usytuowane na 3. piętrze w 4-piętrowym bloku .Opis mieszkania: - piętro: 34- powierzchnia mieszkania: 60,2 m2- kuchnia- pokój - salon - łazienka- p...

Lublin (Lsm) (Lubelskie, gm. Lublin)

569 000 PLN (9 452 zł/m2)

3
-
60.2 m2
1983
15665610 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23580924 15665610 Mieszkanie, Lublin, LSM, ul. Wajdeloty, 2 pokoje, 38,2 m2Na sprzedaż przytulne mieszkanie w świetnej lokalizacji!Na sprzedaż przytulne mieszkanie w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Lublina – na osiedlu LSM, przy ul. Wajdeloty. Mieszkanie ...

Lublin (Lsm) (Lubelskie, gm. Lublin)

380 000 PLN (9 948 zł/m2)

2
-
38.2 m2
1965
15729482 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24761993 15729482 LOKALIZACJAOsiedle LSM to jedna z najbardziej cenionych lokalizacji w Lublinie łącząca komfort mieszkania w zielonej okolicy z doskonałą infrastrukturą miejską. Osiedle wyróżnia się przemyślanym układem urbanistycznym, dużą ilością terenów zielonych ...

Lublin (Lsm) (Lubelskie, gm. Lublin)

397 000 PLN (8 941 zł/m2)

3
1
44.4 m2
1968
15554453 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie przy Wileńskiej 21077608 15554453 Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie przy Wileńskiej na osiedlu LSM. Funkcjonalne, rozkładowe mieszkanie gotowe do zamieszkania. Mieszkanie jest bardzo ciepłe i przytulne, położone na czwartym piętrze w czteropiętrowym budynku mieszkalnym z windą, wybud...

Lublin (Lsm) (Lubelskie, gm. Lublin)

685 000 PLN (11 048 zł/m2)

3
1
62 m2
2017
15520077 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie z baloknem 20380514 15520077 Przestronne i jasne mieszkanie z balkonem, idealne dla osób ceniących komfort i dogodną lokalizację. Mieszkanie składa się z trzech oddzielnych pokoi, co pozwala na dowolne zaaranżowanie przestrzeni według indywidualnych potrzeb. Do dyspozycji jest r...

Lublin (Lsm) (Lubelskie, gm. Lublin)

519 000 PLN (7 985 zł/m2)

3
1
65 m2
1965
15446781 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje blisko Politechniki, do wejścia 18758419 15446781 Ciekawa oferta dla inwestora!W sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m2 zlokalizowane w świetnej okolicy na LSM przy Politechnice Lubelskiej!. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w bloku z windą, w pełni wyposażone, gotowe do zamieszkania...

Lublin (Lsm) (Lubelskie, gm. Lublin)

519 000 PLN (8 650 zł/m2)

3
1
60 m2
1984
15264591 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
LSM 3 pokoje rozkładowe, Balkon 14183269 15264591 Super oferta!!! Trzypokojowe, dwustronne w pełni rozkładowe i słoneczne mieszkanie o powierzchni 57 m2. Nieruchomość znajduje się na 4 piętrze niskiego bloku z odnowioną elewacją. Lokal nadaje się idealnie jako mieszkanie dla rodziny lub jako inwesty...

Lublin (Lsm) (Lubelskie, gm. Lublin)

429 000 PLN (7 526 zł/m2)

3
1
57 m2
1960