• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Lutynia Szklarniowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Szklarniowa i Lutynia

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne

15894860 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27949920 15894860 OFERTA WYŁĄCZNIE W NASZYM BIURZECena 220 000 złNa sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w Zabrzu – Biskupicach przy ul. Bytomskiej, usytuowane na 3 piętrze w 3-piętrowym budynku.Lokal składa się z:- salonu z aneksem kuchennym,- sypialni,- łazienki,- prze...

Zabrze (Biskupice) (Śląskie, gm. Zabrze)

220 000 PLN (4 783 zł/m2)

2
-
46 m2
1920
15894862 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27949918 15894862 ul. Kamieńskiego, okoliceNie było jeszcze zamieszkane, pachnące nowością.Nowoczesne, śliczne, bardzo ładne, trzypokojowe mieszkanie o pow. 54,08 mkw. z balkonem w apartamentowcu z 2024 roku z windą. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w budy...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

760 000 PLN (14 074 zł/m2)

3
1
54 m2
2024
15894400 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Os. Słoneczny Stok, 3 pokoje, 63 m2, piękny widok 27941730 15894400 Na sprzedaż wygodne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,9 m², położone na 5 piętrze z windą w 11-piętrowym budynku po termomodernizacji, na popularnym osiedlu Słoneczny Stok, ulica Upalna 96. Mieszkanie potrzebuje solidnego remontu.Mieszkanie jes...

Białystok (Słoneczny stok) (Podlaskie, gm. Białystok)

399 000 PLN (6 435 zł/m2)

3
1
62 m2
1982
15866353 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27318751 15866353 Luksus przy Marinie. Kilka minut od morza. Drugiej takiej inwestycji w Kołobrzegu nie będzie.To moment, w którym warto wejść. Wild Pearl to projekt dla osób, które wiedzą, gdzie lokuje się kapitał, a nie dla tych, które tylko „szukają mieszkania nad ...

Kołobrzeg (Solne zdroje) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

692 760 PLN (17 319 zł/m2)

2
1
40 m2
2026
15849908 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26982540 15849908 Gotowe do zamieszkania! Komfortowe 3 pokoje na I piętrze - Zgorzelec. Szukasz mieszkania, do którego wprowadzisz się bez stresu i konieczności przeprowadzania remontów? Ta oferta to idealne połączenie funkcjonalności, doskonałej lokalizacji i komfor...

Zgorzelec (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

420 000 PLN (8 571 zł/m2)

3
1
49 m2
-
15848912 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26951986 15848912 Mieszkanie 2-pokojowe w ścisłym centrum Zgorzelca- blisko granicy. Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 32,52 m2, położone na 4 piętrze kamienicy w Zgorzelcu. Jest to idealna propozycja dla osób, które chcą mieć wszystko pod ręką i cenią...

Zgorzelec (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

208 000 PLN (6 500 zł/m2)

2
1
32 m2
-
15894832 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27949684 15894832 Budynek:Kameralny budynek. W sąsiedztwie przeważa niska zabudowa oraz domy jednorodzinne. Lokalizacja:Szukasz idealnego balansu pomiędzy komfortem własnego domu a wygodą mieszkania w mieście? Poznaj tę wyjątkową nieruchomość w willowej, zielonej częś...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 650 000 PLN (16 837 zł/m2)

4
2
98 m2
2002
15894842 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27949681 15894842 Jasne mieszkanie 2 pokojowe z osobną kuchnią, o powierzchni 51m2 zlokalizowane na 3. piętrze w 5-piętrowym bloku z lat 60. przy ul. Michała Bałuckiego, w sercu krakowskich Dębnik.Wspaniała lokalizacja - centrum miasta przy Rynku Dębnickim, nieopodal ...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

880 000 PLN (16 604 zł/m2)

2
1
53 m2
1967
15883899 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27684453 15883899 Marzysz o swoim miejscu w mieście, gdzie wszystko masz w zasięgu ręki? Miejscu w które nie musisz inwestować? To mieszkanie w Bydgoszczy to idealny start dla singla lub młodej pary! Na sprzedaż nowoczesne, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchn...

Bydgoszcz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

297 000 PLN (8 380 zł/m2)

2
1
35.44 m2
1970
15855954 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27081883 15855954 Apartament 2-pokojowy w kompleksie Feniks Podczele – Kołobrzeg blisko plażyNa sprzedaż komfortowy apartament o powierzchni 35,4 m², położony na 1. piętrze w nowoczesnym apartamentowcu Feniks przy ul. Poleskiej 12 w Podczelu (Kołobrzeg). Lokal znajd...

Kołobrzeg (Podczele) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

545 160 PLN (15 576 zł/m2)

2
1
35 m2
2017
15871161 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 pokoje,ogród 155m2, Ogrodowa,Józefosław 27458631 15871161 1 329 000 SPRZEDAŻ MIESZKANIE 93,87 m2 4 POKOJE OGRÓD JÓZEFOSŁAW OGRODOWAZapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego 4-pokojowego mieszkania znajdującego się w Józefosławiu, przy ulicy Ogrodowej.Nieruchomość ma powierzchnię łączną 93,87 m...

Józefosław (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

1 329 000 PLN (14 290 zł/m2)

4
2
93 m2
2007
15853962 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27065293 15853962 Wild Pearl – luksus nad samą Mariną w Kołobrzegu. Apartament gotowy „pod klucz”2-pokojowy lokal użytkowy II piętropowierzchnia: 46,84 m²balkon: 8,92 m², ekspozycja północ–zachódwykończenie w pakiecie COMFORT – pachnie nowością, gotowy do zamieszkani...

865 000 PLN (18 804 zł/m2)

2
1
46 m2
2025