• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Miękinia Zaułkowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Zaułkowa

Znaleźliśmy 5 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Miękinia

15323812 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie blisko Wrocławia | 2 pokoje | 53m2 15783791 15323812 Bezpośrednio, brak podatku PCC 2%, 0% prowizji! Zyskujesz już na początku.lokal 5_50 bud 2Azapytaj o inne dostępne mieszkania w tej inwestycjiWygodne, nowe mieszkanie 52,72 m2:* termin odbioru kwiecień 2024 * 2 pokoje z osobną kuchnią (można połączyć...

Miękinia (Dolnośląskie, gm. Miękinia)

403 390 PLN (7 758 zł/m2)

2
1
52 m2
2024
15713507 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24439958 15713507 Polecam do sprzedaży komfortowe 4 pokojowe mieszkanie z ogrodem położone w spokojnym miejscu w Lutynii przy ul.Tęczowej . Mieszkanie znajduje się w cztero lokalowym budynku położonym na osiedlu domów jednorodzinnych. To mieszkanie jest namiastką ...

Lutynia (Dolnośląskie, gm. Miękinia)

799 000 PLN (9 627 zł/m2)

4
-
83 m2
2015
15257329 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 14010583 15257329 Polecamy mieszkanie 2 pokojowe blisko Wrocławia o powierzchni 46,90 m2. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 2 piętrowym budynku. Strefa dzienna to pokój o powierzchni 20,8 m2 z aneksem kuchennym oraz wyjściem na balkon 5 m2 , w mieszkaniu znajd...

Lutynia (Dolnośląskie, gm. Miękinia)

421 811 PLN (8 994 zł/m2)

2
-
46.9 m2
2024
14957235 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie blisko Wrocławia | 2 pokoje | 48m2 5574808 14957235 Bezpośrednio, brak podatku PCC 2%, 0% prowizji! Zyskujesz już na początku.lokal 4_41 bud 2Azapytaj o inne dostępne mieszkania w tej inwestycjiWygodne, nowe mieszkanie 47,9 m2:* termin odbioru kwiecień 2024 * salon można oddzielić od aneksu kuchennego...

Miękinia (Dolnośląskie, gm. Miękinia)

381 000 PLN (8 106 zł/m2)

2
1
47 m2
2024
15746115 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25070038 15746115 Gotowe do zamieszkania 3 pokojowe mieszkanie w Wróblowicach, zaledwie 2 kilometry od Wrocławia!Doradca KlientaSebastian MatczakLicencja numer 31726602 101 602* wyłącznie w SDP Nieruchomości!*Jeśli szukasz mieszkania w spokojnej okolicy, gotowego do w...

Wróblowice (Dolnośląskie, gm. Miękinia)

674 000 PLN (8 641 zł/m2)

3
1
78 m2
2015