• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Mszczonów Ługowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Ługowa i Mszczonów

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne

15886688 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Do sprzedaży ciche dwupokojowe mieszkanie Natolin 27764073 15886688 Potencjał aranżacyjny w sercu zielonego Natolina – ul. Lasek BrzozowyMościcki Nieruchomości prezentuje do sprzedaży dwustronne, niezwykle ustawne mieszkanie o powierzchni 43,5 m², położone przy cichej i kameralnej ulicy Lasek Brzozowy.Propozycja dla ...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

638 000 PLN (14 667 zł/m2)

2
1
43.5 m2
1983
15883003 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27673204 15883003 Na sprzedaż kawalerka o pow. 24m², usytuowana na pierwszym piętrze kamienicy z 1910 roku w samym sercu Szczecina.SKŁAD NIERUCHOMOŚCI:Salon z aneksem kuchennym - ok. 17.5 m²Łazienka - ok. 3.7 m²Przejście - ok. 2.1 m²Piwnica - ok. 4m²MEDIA I OPŁATY:Czy...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

259 000 PLN (10 792 zł/m2)

1
1
24 m2
1910
15882053 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27657114 15882053 Opiekun oferty:Łukasz Duracztel.602-101-602Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie zlokalizowane w centrum Łodzi, na popularnym osiedlu Manhattan, które zapewnia wygodny dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej.Nieruchomość:Funkcjonalne, mieszkanie 2-pok...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

430 000 PLN (10 000 zł/m2)

2
1
43 m2
1976
15876814 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27556076 15876814 Czy można mieszkać przy Al. Piłsudskiego, a rano budzić się w absolutnej ciszy? Czy można parkować pod samymi drzwiami w strefie płatnego parkowania, nie płacąc ani złotówki? Tak, to dla każdego, kto kocha centrum Łodzi, ale nienawidzi miejskiego ha...

Łódź (Łódzkie, gm. Łódź)

495 000 PLN (9 218 zł/m2)

4
-
53.7 m2
1900
15855943 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27080630 15855943 Zapraszam do zakupu mieszkania 3-pokojowego na poznańskim Gruwaldzie, przy ulicy Bukowskiej 104a. Budynek znajduje się w drugiej lini zabudowy, a więc nie ma hałasu od ulicy Bukowskiej. Do najbliższego przystanku autobusowego zaledwie 200m. Do ...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

459 000 PLN (10 432 zł/m2)

3
-
44 m2
1965
15830655 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wyjątkowe 6 pokoi na Ursynowie do sprzedaży 26676885 15830655 Przestrzeń, zieleń – 6-pokojowe mieszkanie 130 m² na Natolinie, blisko metraNa sprzedaż przestronne, 6-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 130 m², położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji na warszawskim Ursynowie – Natolin. Idealna pr...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 850 000 PLN (14 297 zł/m2)

6
1
129.4 m2
1995
15830285 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26667491 15830285 Oferujmy na sprzedaż mieszkanie własnościowe o powierzchni 37,93 m², usytuowane na parterze w budynku przy ul. Grodzkiej w Kole. Mieszkanie po kapitalnym remoncie, gotowe do zamieszkania, bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów. Sk...

Koło (Wielkopolskie, gm. Koło)

185 000 PLN (5 000 zł/m2)

2
-
37 m2
-
15867124 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Do sprzedaży 3 pok mieszkanie w Ząbkach 27335514 15867124  Do sprzedaży ładne,  przestronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,66 m², położone na 2 piętrze w 3 piętrowym bloku z 2006r w Ząbkach przy ul. Piłsudskiego.Składa się z - dużego salonu połączonego z aneksem kuchennym o pow. 31,43m2 z wyjściem ...

Ząbki, Józefa Piłsudskiego

810 000 PLN (12 090 zł/m2)

3
1
67 m2
2006
15823015 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26641652 15823015 Polecam 4-pokojowe mieszkanie położone na 1 piętrze w niskim 3 piętrowym bloku wybudowanym w 2019 roku. Świetna lokalizacja w Plewiskach przy ul. Jarzębinowej - na granicy z Poznaniem zapewnia doskonały dojazd do centrum Poznania autem lub ...

Komorniki (Wielkopolskie, gm. Kleszczewo)

760 000 PLN (10 704 zł/m2)

4
1
71 m2
2019
15882672 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27672696 15882672 Lokalizacja ma znaczenie, dlatego nie rezygnuj z komfortu i zamieszkaj na Szczecińskim Pogodnie! Wszędzie blisko, szkoły, przedszkola, sklepy, przystanki komunikacji miejskiej, szybki dojazd do centrum miasta oraz na obrzeża, a jednocześnie cisza i s...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

839 000 PLN (11 470 zł/m2)

3
-
73.15 m2
2019
15889041 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27842633 15889041 Ok.Ołtaszyn3pokogródmiejscepostojowetarasPrezentujemy Państwu nieruchomość o powierzchni 66 m2 z trzema pokojami, z przyległym ogródkiem oraz miejscem postojowym przed mieszkaniem.Możliwość wyboru nieruchomości na piętrze o powierzchni 72 m2 z trzema...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

739 000 PLN (11 195 zł/m2)

3
-
66.01 m2
2025
15889034 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27841893 15889034 Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 91,4 m², położone w samym sercu Trzebnicy – tuż przy parku Lokalizacja: ścisłe centrum, wszystko w zasięgu kilku minut spaceremMieszkanie 3 pokoje (2 przestronne sypialnie ok. 15–20 m²) oddzielna, jas...

Trzebnica (Dolnośląskie, gm. Trzebnica)

645 000 PLN (6 935 zł/m2)

3
1
93 m2
1910