• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Myślenice

Znalezionych ofert: 75

15847315 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26906253 15847315 Zarabie, Myślenice - oferta mieszkania w zabudowie szeregowej. Zapraszam na prezentację mieszkania - domu w zabudowie szeregowej, w najbardziej prestiżowej części Myślenic, w nowoczesnym typie "stodoła". Dom zlokalizowany je...

Myślenice, Zacisze

999 000 PLN (12 333 zł/m2)

4
1
81 m2
2022
15861670 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27210529 15861670 Na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe o pow. 64,92m2 z osobną kuchnią i dwoma balkonami, zlokalizowane w atrakcyjnej i spokojnej części Myślenic na Osiedlu Tysiąclecia. To idealna propozycja dla rodziny, osób szukających wygodnej przestrzeni...

Myślenice, os. Osiedle Tysiąclecia

799 000 PLN (12 484 zł/m2)

4
1
64 m2
1978
15806172 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Szeregówka z ogródkiem i lasem tuż za rogiem 26327898 15806172 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego domu w zabudowie szeregowej, położonego w spokojnej części Myślenic na kameralnym osiedlu składającym się z 12 lokali. Nieruchomość znajduje się w otoczeniu zieleni oraz terenów rekreacyjny...

Myślenice (Małopolskie, gm. Myślenice)

1 025 000 PLN (12 654 zł/m2)

3
1
81 m2
2022
15892986 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899678 15892986 NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA - GOTOWA DO ZAMIESZKANIA! ATRAKCYJNE CENY - FUNKCJONALNE MIESZKANIA W SPOKOJNEJ OKOLICY Oferujemy: Funkcjonalne układy mieszkań od 25 m² do 57 m² - idealne dla singli, par i rodzin. ...

Myślenice (Zawada) (Małopolskie, gm. Myślenice)

518 484 PLN (11 522 zł/m2)

3
-
45 m2
2024
15892987 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899680 15892987 NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA - GOTOWA DO ZAMIESZKANIA! ATRAKCYJNE CENY - FUNKCJONALNE MIESZKANIA W SPOKOJNEJ OKOLICY Oferujemy: Funkcjonalne układy mieszkań od 25 m² do 57 m² - idealne dla singli, par i rodzin. ...

Myślenice (Zawada) (Małopolskie, gm. Myślenice)

426 702 PLN (9 482 zł/m2)

3
-
45 m2
2024
15892988 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899679 15892988 NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA - GOTOWA DO ZAMIESZKANIA! ATRAKCYJNE CENY - FUNKCJONALNE MIESZKANIA W SPOKOJNEJ OKOLICY Oferujemy: Funkcjonalne układy mieszkań od 25 m² do 57 m² - idealne dla singli, par i rodzin. ...

Myślenice (Zawada) (Małopolskie, gm. Myślenice)

497 809 PLN (11 062 zł/m2)

2
-
45 m2
2024
15892985 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899677 15892985 NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA - GOTOWA DO ZAMIESZKANIA! ATRAKCYJNE CENY - FUNKCJONALNE MIESZKANIA W SPOKOJNEJ OKOLICY Oferujemy: Funkcjonalne układy mieszkań od 25 m² do 57 m² - idealne dla singli, par i rodzin. ...

Myślenice (Zawada) (Małopolskie, gm. Myślenice)

451 816 PLN (10 040 zł/m2)

2
-
45 m2
2024
15892110 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27898064 15892110 NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA - GOTOWA DO ZAMIESZKANIA! ATRAKCYJNE CENY - FUNKCJONALNE MIESZKANIA W SPOKOJNEJ OKOLICY Oferujemy: Funkcjonalne układy mieszkań od 25 m² do 57 m² - idealne dla singli, par i rodzin. ...

Myślenice (Zawada) (Małopolskie, gm. Myślenice)

467 362 PLN (10 386 zł/m2)

3
-
45 m2
2024
15892113 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27898067 15892113 NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA - GOTOWA DO ZAMIESZKANIA! ATRAKCYJNE CENY - FUNKCJONALNE MIESZKANIA W SPOKOJNEJ OKOLICY Oferujemy: Funkcjonalne układy mieszkań od 25 m² do 57 m² - idealne dla singli, par i rodzin. ...

Myślenice (Zawada) (Małopolskie, gm. Myślenice)

617 040 PLN (11 642 zł/m2)

3
-
53 m2
2024
15892112 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27898066 15892112 NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA - GOTOWA DO ZAMIESZKANIA! ATRAKCYJNE CENY - FUNKCJONALNE MIESZKANIA W SPOKOJNEJ OKOLICY Oferujemy: Funkcjonalne układy mieszkań od 25 m² do 57 m² - idealne dla singli, par i rodzin. ...

Myślenice (Zawada) (Małopolskie, gm. Myślenice)

556 715 PLN (12 371 zł/m2)

3
-
45 m2
2024
15892111 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898065 15892111 NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA - GOTOWA DO ZAMIESZKANIA! ATRAKCYJNE CENY - FUNKCJONALNE MIESZKANIA W SPOKOJNEJ OKOLICY Oferujemy: Funkcjonalne układy mieszkań od 25 m² do 57 m² - idealne dla singli, par i rodzin. ...

Myślenice (Zawada) (Małopolskie, gm. Myślenice)

462 675 PLN (10 282 zł/m2)

2
-
45 m2
2024
15891886 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27897468 15891886 NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA - GOTOWA DO ZAMIESZKANIA! ATRAKCYJNE CENY - FUNKCJONALNE MIESZKANIA W SPOKOJNEJ OKOLICY Oferujemy: Funkcjonalne układy mieszkań od 25 m² do 57 m² - idealne dla singli, par i rodzin. ...

Myślenice (Zawada) (Małopolskie, gm. Myślenice)

590 810 PLN (13 129 zł/m2)

3
-
45 m2
2024