• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Nidzica

Znalezionych ofert: 5

15736046 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24866570 15736046 Szukasz miejsca do życia, gdzie wszystko masz pod ręką?Cenisz sobie możliwość szybkiego dotarcia do centrum miasta a jednocześnie chciałbyś być z daleka od zgiełku miasta i blisko terenów zielonych?Z przyjemnością przedstawiam Państwu 3 pokojowe mies...

Nidzica (Warmińsko-Mazurskie, gm. Nidzica)

354 000 PLN (5 488 zł/m2)

3
1
64.5 m2
1991
15653795 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23359700 15653795 Mam okazję zaprezentować Państwu nieruchomość w Nidzicy przy ul. Ogrodowej 8. Mieszkanie na 3 piętrze o pow. użytkowej 74,48 m² w stanie gotowym do wprowadzenia z dwoma balkonami.Budynek z windą, wybudowany w 2019&...

Nidzica (Warmińsko-Mazurskie, gm. Nidzica)

550 000 PLN (7 385 zł/m2)

3
-
74.48 m2
2019
15634402 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 22918306 15634402 Wyjątkowe Mieszkanie na Sprzedaż - ul. Kościelna w Nidzicy !Powierzchnia mieszkania: 73,84 m²Oferujemy Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w spokojnym i cichym miejscu przy ul. Kościelnej 10a. Budynek, wybudowany w 1980 roku, znajduje...

Nidzica (Warmińsko-Mazurskie, gm. Nidzica)

398 000 PLN (5 390 zł/m2)

4
1
73.84 m2
-
15539461 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 20814001 15539461 Zapraszam do zapoznania się z ofertą!Mieszkanie z ogrodem stanowi bardzo dobrą inwestycję, co dla wielu jest dodatkową zaletą takiego lokalu. Lokatorzy mogą docenić możliwość zamieszkania w miejscu, które dostarczy im podobnych korzyści jak dom.&...

Nidzica (Warmińsko-Mazurskie, gm. Nidzica)

350 000 PLN (4 667 zł/m2)

3
1
75 m2
-
15534570 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20699776 15534570 Na sprzedaż mieszkanie o wygodnym układzie, w atrakcyjnym miejscu- przy ulicy Kościuszki w Nidzicy- dla rodziny z dziećmi, pary, osób starszych lub pod wynajem.Dwupokojowe mieszkanie o pow. 47,6 m²  na pierwszym piętrze ma ciekawy, ...

Nidzica (Warmińsko-Mazurskie, gm. Nidzica)

240 000 PLN (5 042 zł/m2)

2
1
47.6 m2
-