• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Oleśnica

Znalezionych ofert: 18

15889102 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27845230 15889102 Oleśnica3pok.balkonpiwnicaokazjaodzaraz!Prezentujemy Państwu na sprzedaż piękne, rozkładowe i dwustronne mieszkanie o powierzchni 61,2 m2 w Oleśnicy. Nieruchomość po generalnym remoncie, znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku.Mieszkanie skła...

Oleśnica (Dolnośląskie, gm. Oleśnica)

549 000 PLN (8 985 zł/m2)

3
1
61.1 m2
1990
15865417 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27299682 15865417 Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 82 m², położone na 2. piętrze w odremontowanej, zabytkowej kamienicy bezpośrednio przy Rynku w Oleśnicy.Układ mieszkania:3 niezależne, ustawne pokojefunkcjonalna kuchniałazienkagarderobaDo mieszkania prz...

Oleśnica (Dolnośląskie, gm. Oleśnica)

425 000 PLN (5 183 zł/m2)

3
1
82 m2
1880
15872281 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27489622 15872281 Stwórz przestrzeń idealną dla siebie mieszkanie do remontu czeka na Twoją wizję!Oleśnica, ul. KrzywoustegoSzukasz miejsca, które urządzisz dokładnie tak, jak chcesz? To mieszkanie o powierzchni 45,6 m² to doskonała propozycja dla osób, które widzą w...

Oleśnica (Dolnośląskie, gm. Oleśnica)

345 000 PLN (7 667 zł/m2)

2
1
45 m2
1953
15877230 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27563260 15877230 Są takie mieszkania, które od pierwszego momentu dają jedną, bardzo konkretną myśl: tu można zrobić coś naprawdę fajnego.To właśnie jedna z tych ofert!Mieszkanie przy ul. Skłodowskiej w Oleśnicy to przestrzeń dla osób, które nie chcą iść na kompromis...

Oleśnica (Dolnośląskie, gm. Oleśnica)

335 000 PLN (7 614 zł/m2)

2
1
44 m2
1970
15857537 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27124028 15857537 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 54,8 m², położone na parterze w bardzo dobrej lokalizacji Plac Zwycięstwa. To idealna propozycja zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję.Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki oraz p...

Oleśnica (Dolnośląskie, gm. Oleśnica)

400 000 PLN (7 407 zł/m2)

3
1
54 m2
1976
15873048 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27511221 15873048 Opiekun oferty:Sebastian Matczak602 101 602Licencja PFRN nr 317263-pokojowe mieszkanie w centrum OleśnicyOtoczenie nieruchomości:- miejsce postojowe za szlabanem - lokale handlowo-usługowe, w tym sklepy, restauracje, przedszkole, żłobek, apteka, fryz...

Oleśnica (Dolnośląskie, gm. Oleśnica)

399 000 PLN (8 489 zł/m2)

3
-
47 m2
1980
15740439 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
„103 m² klimatu w sercu Oleśnicy – mieszkanie w ka 24952796 15740439 Prezentuję Państwu przestronne, jasne mieszkanie w samym sercu Oleśnicy.Na sprzedaż mieszkanie w wyjątkowej kamienicy z 1920 roku, zlokalizowane zaledwie 100 metrów od oleśnickiego rynku. Lokal o powierzchni 103 m² mieści się na trzecim (ostatnim) pi...

Oleśnica (Dolnośląskie, gm. Oleśnica)

620 000 PLN (6 019 zł/m2)

4
1
103 m2
1920
15865107 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27288756 15865107 ul. Klonowa, OleśnicaNowoczesne, po gruntownym remoncie, bardzo ładne czteropokojowe mieszkanie o pow. 62 mkw. z balkonem w bloku z 1985 roku z pięknym widokiem na okolicę. Mieszkanie znajduje się na ósmym piętrze w budynku dziesięciopiętrowym składa...

Oleśnica (Dolnośląskie, gm. Oleśnica)

715 000 PLN (11 532 zł/m2)

4
1
62 m2
1985
15885044 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27716127 15885044 Oleśnica to urokliwe miasto o bogatej historii a to mieszkanie jest jej częścią. Lokal mieszkalny o powierzchni 58,8 m², zlokalizowany w centrum miasta.Lokal składa się z trzech pokoi, łazienki oraz oddzielnej kuchni, co pozwala na komfortowe zaaranż...

Oleśnica (Dolnośląskie, gm. Oleśnica)

420 000 PLN (7 241 zł/m2)

3
1
58 m2
1955
15805369 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26304668 15805369 Przedmiotem sprzedaży jest wyjątkowe, komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie, urządzone z dużym wyczuciem stylu i dbałością o detale. Lokal wykończony został w nowoczesnej, spójnej estetyce, z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów. Mieszkanie jest w ...

Oleśnica (Dolnośląskie, gm. Oleśnica)

499 000 PLN (9 784 zł/m2)

3
1
51 m2
1965
15863273 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27241991 15863273 Zapraszam do zapoznania się z tą wyjątkową ofertą!Przedstawiam przestronne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,8 m², położone w atrakcyjnej dzielnicy Oleśnicy przy ul. Paderewskiego.Atuty mieszkania:    Przestronny pokój dzienny  z ...

Oleśnica (Dolnośląskie, gm. Oleśnica)

460 000 PLN (10 698 zł/m2)

2
1
43 m2
2006
15756849 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Umeblowane mieszkanie w centrum Oleśnicy 25286216 15756849 Opiekun ofertyANNA PARZYSZEK578 199 800TYLKO U NAS!Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe po generalnym remoncie - 479000 złMieszkanie gotowe do wprowadzenia sięOferuję do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie w doskonałym stanie technicznym po przeprowadzonym ...

Oleśnica (Dolnośląskie, gm. Oleśnica)

479 000 PLN (7 603 zł/m2)

2
1
63 m2
1930