• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Oleszna Orzechowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Orzechowa i Oleszna

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne

15891145 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedaż 59m2 Bemowo 2 pok z balkonem blisko metra 27889989 15891145 Biuro Nieruchomości Mościcki ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane na warszawskim Bemowie, przy ul. Kazubów. To idealna propozycja dla rodzin, par, inwestorów oraz wszystkich, którzy szukają mieszkania w bardzo...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

648 000 PLN (10 900 zł/m2)

2
1
59.45 m2
1987
15886688 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Do sprzedaży ciche 2 pok Ursynów metro Natolin 27764073 15886688 Potencjał aranżacyjny w sercu zielonego Natolina – ul. Lasek BrzozowyMościcki Nieruchomości prezentuje do sprzedaży dwustronne, niezwykle ustawne mieszkanie o powierzchni 43,5 m², położone przy cichej i kameralnej ulicy Lasek Brzozowy.Propozycja dla ...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

638 000 PLN (14 667 zł/m2)

2
1
43.5 m2
1983
15882106 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje z balkonem Gocławek | kameralny budynek 27657316 15882106 INFORMACJE OGÓLNE:Lokalizacja: Warszawa, Praga-Południe (Gocławek), ul. Jordanowska 18Metraż: 41,39 m² + balkon 4,50 m²Piętro: 23Rok budowy: 2025Standard wykończenia: Stan deweloperskiStan prawny: Odrębna własność z własnością gruntuCena: 734 673 złM...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

734 673 PLN (17 919 zł/m2)

2
1
41 m2
-
15830655 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wyjątkowe 6 pokoi na Ursynowie do sprzedaży 26676885 15830655 Przestrzeń, zieleń – 6-pokojowe mieszkanie 130 m² na Natolinie, blisko metraNa sprzedaż przestronne, 6-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 130 m², położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji na warszawskim Ursynowie – Natolin. Idealna pr...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 850 000 PLN (14 297 zł/m2)

6
1
129.4 m2
1995
15778417 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Komfrtowe mieszkanie, alternatywa dla domu 25751425 15778417 Mieszkanie dla dużej rodziny, idealna alternatywa dla domu jednorodzinnego. Lokalizacja, blisko Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego i doskonała komunikacja z Trójmiastem - wszystko, co potrzebujesz w zasięgu ręki! Mieszkanie o powierzchni użytkowej 9...

Gdynia (Dąbrowa) (Pomorskie, gm. Gdynia)

795 000 PLN (6 310 zł/m2)

4
2
126 m2
1996
15745789 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25065570 15745789 Wild Pearl - Luksus blisko morza i Mariny w Kołobrzegu. Odbiory kwiecień 2026!2- pokojowe mieszkanie 6.9 na VI piętrzePowierzchnia mieszkania - 37,82 m2 Słoneczny balkon od strony południowy - wschód o powierzchni 10.02 m2Wild Pearl to prawdziwa perł...

Kołobrzeg (Solne zdroje) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

673 952 PLN (18 215 zł/m2)

1
1
37 m2
2025
15894860 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27949920 15894860 OFERTA WYŁĄCZNIE W NASZYM BIURZECena 220 000 złNa sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w Zabrzu – Biskupicach przy ul. Bytomskiej, usytuowane na 3 piętrze w 3-piętrowym budynku.Lokal składa się z:- salonu z aneksem kuchennym,- sypialni,- łazienki,- prze...

Zabrze (Biskupice) (Śląskie, gm. Zabrze)

220 000 PLN (4 783 zł/m2)

2
-
46 m2
1920
15894862 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27949918 15894862 ul. Kamieńskiego, okoliceNie było jeszcze zamieszkane, pachnące nowością.Nowoczesne, śliczne, bardzo ładne, trzypokojowe mieszkanie o pow. 54,08 mkw. z balkonem w apartamentowcu z 2024 roku z windą. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w budy...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

760 000 PLN (14 074 zł/m2)

3
1
54 m2
2024
15866353 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27318751 15866353 Luksus przy Marinie. Kilka minut od morza. Drugiej takiej inwestycji w Kołobrzegu nie będzie.To moment, w którym warto wejść. Wild Pearl to projekt dla osób, które wiedzą, gdzie lokuje się kapitał, a nie dla tych, które tylko „szukają mieszkania nad ...

692 760 PLN (17 319 zł/m2)

2
1
40 m2
2026
15849908 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26982540 15849908 Gotowe do zamieszkania! Komfortowe 3 pokoje na I piętrze - Zgorzelec. Szukasz mieszkania, do którego wprowadzisz się bez stresu i konieczności przeprowadzania remontów? Ta oferta to idealne połączenie funkcjonalności, doskonałej lokalizacji i komfor...

Zgorzelec (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

420 000 PLN (8 571 zł/m2)

3
1
49 m2
-
15848912 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26951986 15848912 Mieszkanie 2-pokojowe w ścisłym centrum Zgorzelca- blisko granicy. Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 32,52 m2, położone na 4 piętrze kamienicy w Zgorzelcu. Jest to idealna propozycja dla osób, które chcą mieć wszystko pod ręką i cenią...

Zgorzelec (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

208 000 PLN (6 500 zł/m2)

2
1
32 m2
-
15894832 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27949684 15894832 Budynek:Kameralny budynek. W sąsiedztwie przeważa niska zabudowa oraz domy jednorodzinne. Lokalizacja:Szukasz idealnego balansu pomiędzy komfortem własnego domu a wygodą mieszkania w mieście? Poznaj tę wyjątkową nieruchomość w willowej, zielonej częś...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 650 000 PLN (16 837 zł/m2)

4
2
98 m2
2002